Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza? Nem telefonál...

Kinek van igaza? Nem telefonálhatok éjjel? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, két éve külön élek a szüleimtől, dolgozom, 150 km-re. Havonta egyszer szoktam hazajönni 2 napra, ill most pl 3-ra a hosszúhétvége miatt.


Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon, és éjjel 1-ig beszéltünk,de akkor is csak azért tettük le mert anyám már elég idegesen rámszólt. Pedig a hàz legmesszebb pontján voltam, csukott ajtóval, és persze próbáltam csendben beszélgetni, de 1-2 poén olyan volt hogy nem tudtam megállni hogy ne nevessek. Most reggel közölte anyám hogy ma este 10-kor vagy odaadom a telefonokat (céges is van) vagy kinn alszom/telefonálok az udvaron. Merthogy normális ember èjjel 1-kor alszik, és amúgyis tudhatnám hogy ő milyen rossz alvó mostansàg (honnan is tudhatnàm, hisz nem élek velük!). Meg mondta hogy nem érti miért telefonàlok ennyit, hisz még exeimmel sem beszélgettem ilyen sokat (ami szintén nem igaz, mert az utóbbival hajnal 2-3-ig is beszélgettünk, úgy hogy reggel ugyanúgy mentem dolgozni, de mindegy)


Szerintetek jogos anyàm kiakadása ennyire? Lehet inkább az a baja, hogy kivel beszélek (munkatàrsam egy nős ember aki most válik, fiatalabb szüliemtől)


2018. márc. 16. 06:55
 71/103 anonim ***** válasza:
7%
Nem kell jo pofit vágnom,és nem uram,hanem társam,és nem lábtörlő vagyok bejárónő otthonra, akkor megyek én is félre mikor kedvem tartja de általában párcserével csináljuk,inkább a monogámok csörét böki h a férjüknek lehet, nekik meg kb a vibri marad.. :D Ez van,nekünk ez jött be.
2018. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
29%

Tegnap este hívott egy barátom

Egy barát. Sima barát. Nem a barátomat irt,egy barát. Szövegértelmezés. De Magyarországon ha egy nő férfival beszélni mer v kávizni akár már k..rva sajnos. Otthon papir nélkül még csokolzni se lehet a párjukkal. :D

2018. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 A kérdező kommentje:

Igen 73 én is ezt akartam ìrni. Baj hogy jóba lettem vele ilyen rövid idő alatt? Kis cég 20 ember dolgozik ott, szinte mindenki mindenkivel jóban van. Én legalàbbis igen. Persze vannak akikkel csak odabenn "haverkodunk" màsokkal viszont munkàn kívül is találkozunk, beszélgetünk. Nem hiszem hogy ez akkora bűn. És igen, èn őket baràtaimnak tekintem, azért kezdtem úgy hogy "egy barátom".

Az meg hogy rögtön lecsaptam rà... èn kérek elnézést hogy egy új kollégát "felkaroltam" és segítettem neki beilleszkedni. Én is tudom milyen érzés új embernek lenni valahol,marha sz.ar hogy nèznek rád mint borjú az új kapura és összesúgnak mögötted. Szóval én ezt màr régebben eldöntöttem hogy minden ilyen szituban az új embernek segíteni fogok. Jó, nyilvàn a segítsègem nèlkül is beilleszkedett volna, de csak jólesik az embernek ha màr első nap valaki ebédelni hívja, beszélget vele.

2018. márc. 16. 20:51
 74/103 anonim ***** válasza:
11%
Otthoni melohelyeken a barátkozás utálatos,ott csak furni faragni,egymás alávágni, érdekből jopifizni,hátba támadni a menő,öszintén barátkozni már elitélendő.
2018. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
83%
"de csak jólesik az embernek ha màr első nap valaki ebédelni hívja, beszélget vele." - Persze, és egy válófélben lévő férfinek különösen jólesik, ha munkaidőn kívül, az éjszaka közepén órákat telefonálhat egy 21 éves fiatal lánykával. :-)
2018. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
26%
Felnőtt férfi,azt csinál amit akar, a házasságok 90 %-a válofélben lévő szakaszában már mindkét félnek van uj társa csak a formális lapát késik. Érdekes multkor nullásra pontozták a gerinncesen elválást pereferálokat,és a mellé járokat 100 ra,képmutarás magasiskolája a gyakori. Sok a megkeseredett.
2018. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
81%
Persze, felnőtt férfi azt csinál, amit akar, de nem most jöttem le a falvédőről, hogy egy ilyen órákig tartó éjszakai telefonálgatás ne legyen minimum gyanús, hogy az úriember nem csak beszélgetni szeretne...
2018. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
10%
És ha nem csak beszélgetni szeretne, akkor főbünt követ el nem,a feleségnek is joga van keresni mást ha otthon nem jo már. Sokan el se válnak és van uj társuk,mert nem kell macera, na az undoritobb főleg ők vallják hogy hu de monogámok.. A férfiaktol meg ne várjuk már el a hüséget akkor nem esünk pofára.
2018. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
96%
Nem az a baj, tessék értelmezni, miket írt a kérdező. Ő teljesen úgy ír erről az egészről, mint aki nem is látja, hogy éppen megpróbálják becserkészni... :-)
2018. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
0%
Inkább öszinteség,mint szinlelt monogámia. :D
2018. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!