Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza? Nem telefonál...

Kinek van igaza? Nem telefonálhatok éjjel? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, két éve külön élek a szüleimtől, dolgozom, 150 km-re. Havonta egyszer szoktam hazajönni 2 napra, ill most pl 3-ra a hosszúhétvége miatt.


Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon, és éjjel 1-ig beszéltünk,de akkor is csak azért tettük le mert anyám már elég idegesen rámszólt. Pedig a hàz legmesszebb pontján voltam, csukott ajtóval, és persze próbáltam csendben beszélgetni, de 1-2 poén olyan volt hogy nem tudtam megállni hogy ne nevessek. Most reggel közölte anyám hogy ma este 10-kor vagy odaadom a telefonokat (céges is van) vagy kinn alszom/telefonálok az udvaron. Merthogy normális ember èjjel 1-kor alszik, és amúgyis tudhatnám hogy ő milyen rossz alvó mostansàg (honnan is tudhatnàm, hisz nem élek velük!). Meg mondta hogy nem érti miért telefonàlok ennyit, hisz még exeimmel sem beszélgettem ilyen sokat (ami szintén nem igaz, mert az utóbbival hajnal 2-3-ig is beszélgettünk, úgy hogy reggel ugyanúgy mentem dolgozni, de mindegy)


Szerintetek jogos anyàm kiakadása ennyire? Lehet inkább az a baja, hogy kivel beszélek (munkatàrsam egy nős ember aki most válik, fiatalabb szüliemtől)


2018. márc. 16. 06:55
 51/103 anonim ***** válasza:
79%

Tehát tulajdonképpen minek írtad ki a kérdést? Ennek igazából semmi köze anyukádhoz.

Amúgy meg egy 20éves sem beszél órákat telefonon egy 40 X éves pasival csak úgy,akármilyen jófej, vagy új a cégnél,stb stb. És egy 40X éves pasi sem telefonálgat 20 évesekkel csak úgy :D más az,hogy a melóban jól kijöttök, az nyilván nem baj. nem ebbe a témába kellet volna kitenned a kérdést!

2018. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
91%
Es külön szobában alszol? Mert ha csaladi hazról van szó, nem papírvékonyak a falak és külön szobában is vagy, akkor kizart, hogy zavarnád az alvásban. Valami massal van problémája. Talán mégis inkabb az zavarja, hogy egy válófélben lévő ferfival "jössz ki" ilyen jól.
2018. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
7%
Házas,válik,és? Nem a kérdező magánélete a téma. Amúgy meg nyitott hátasság csodákra képes. Abban élek én is sok éve,sokkal jobb mint a sok görcsös megcsal a párom hisztis monogám..
2018. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
93%

Két dolog jutott eszembe: anyukád testileg-lelkileg rendben van-e? nincs véletlenül több tapintatra, figyelemre szüksége?

Másik: a nagy éjszakába nyúló telefonálásokba nem az érzelmileg semleges ismerősével szokott bonyolódni az ember lánya. Anyud se ostoba, még ha magadnak is letagadod a dolgot, akkor is...

2018. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk a pasinak lehetne több esze hogy tiszteletben tartja a szüleid házának szokásait!( főleg hogy idősebb és több dunsztja kéne legyen...) Ha meg nem bírjátok hogy ne éjjel búgjatok akkor meg minek nyeherészel a poénjain mint egy dedós tini?

Gondolom a szüleid marhàra nem örülnének hogy szépreményü kicsi lányuk nös pasikkal flangál mellesleg! Az fogja majd még a biztosítékot kiverni! Ez a duma meg hogy “most válik” jaaj haggyuk már! Térj észhez! Neked bárkid lehetne! Fiatal szingli normâlis munkával rendelkezö lány! Tartsd magasabbra az igényeid és az öntiszteleted!

2018. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
88%
Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy válófélben lévő férfi minden hátsó szándék nélkül telefonálgat egy 21 éves fiatal lánnyal az éjszaka kellős közepén?
2018. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
18%
Aki válófélben van az már rég elvált,fejben. Semmi rosszat nem tesz a kérdező,Nem kéne neki esni. Én férjem is jár félre, de nem állitom sor tüz elé mintha főbünt követne el.
2018. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
79%
Hu vazze utolsó neked asztán nagyon nagy tiszteleted van magad iránt. Te is “félrejársz”? Vagy azt csak az uradnak szabad?
2018. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
88%
Mellesleg igen. A házasságtörés föbün! Nagyon sokak könyvében...
2018. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
0%
Nyitott házasság,mindkét fél félre járhat,de haza mennek egymáshoz. Mi nem szinlelünk monogámiát,az elejétől nyitott. Nem várjuk el a hüséget,vannak gyerekeink,de nem egy az étvágyunk sok mindenben,ezt a részt megoldjuk máshol mással,vagy közösen párcserével, hasonló házasokkal. De boldogok vagyunk,szeretet kapcsolat, nem hazug görcsös monogám.
2018. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!