Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza? Nem telefonál...

Kinek van igaza? Nem telefonálhatok éjjel? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, két éve külön élek a szüleimtől, dolgozom, 150 km-re. Havonta egyszer szoktam hazajönni 2 napra, ill most pl 3-ra a hosszúhétvége miatt.


Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon, és éjjel 1-ig beszéltünk,de akkor is csak azért tettük le mert anyám már elég idegesen rámszólt. Pedig a hàz legmesszebb pontján voltam, csukott ajtóval, és persze próbáltam csendben beszélgetni, de 1-2 poén olyan volt hogy nem tudtam megállni hogy ne nevessek. Most reggel közölte anyám hogy ma este 10-kor vagy odaadom a telefonokat (céges is van) vagy kinn alszom/telefonálok az udvaron. Merthogy normális ember èjjel 1-kor alszik, és amúgyis tudhatnám hogy ő milyen rossz alvó mostansàg (honnan is tudhatnàm, hisz nem élek velük!). Meg mondta hogy nem érti miért telefonàlok ennyit, hisz még exeimmel sem beszélgettem ilyen sokat (ami szintén nem igaz, mert az utóbbival hajnal 2-3-ig is beszélgettünk, úgy hogy reggel ugyanúgy mentem dolgozni, de mindegy)


Szerintetek jogos anyàm kiakadása ennyire? Lehet inkább az a baja, hogy kivel beszélek (munkatàrsam egy nős ember aki most válik, fiatalabb szüliemtől)


2018. márc. 16. 06:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire nem számítana hogy kivel beszélt, és valóban arra lenne kiváncsi,hogy jogos e az anyja viselkedése, simán kihagyta volna az utolsó bekezdést,erről ennyit.

Kapott elég választ, de neki csak az a jó válasz, amiben az ő igazát mondják.

2018. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
84%
Úgy segítettél felkarolni,hogy éjjel 1-kor is vele vihogsz,minden hátsó szándék nélkül,hát persze.
2018. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
79%

Hátha elégdett leszel: igen,nyukd egy terrorista állat,szakíts meg vele minden kapcsolatot! most jobb?

hívd fel a kis baridat és panaszkodj neki,hátha megvígasztal.

2018. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként is beilleszkedni egy kollégát úgy kell segíteni,hogy hajnali 1-kor vele vigyorászunk. Ezzel tényleg sokat segítettél neki.

Olyan kis naiv vagy,hogy azt hiszed, ő minden hátsó szándék nélkül beszél veled éjszaka. Ilyet férfiak nem csinálnak. Te nem sokára az ágyas ribije leszel, mert a nők sem vigyorognak kedvteltésből pasikkal éjszaka.

2018. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
16%
Mennyire fáj h egy 21 nő setleg egy pasival összejön és lefekszik vele ha akar,irigység fáj,saját pasi kéne egyeseknek, akkor nem mástol irigyelnék mág a lehetőségét sem a szexnek. :D
2018. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
68%

1. Éjjel nem hangoskodunk, nem zavarunk másokat az alvásban, kivéve szilveszterkor. Ha anyukád felébredt, az azt jelenti, hogy hangosabb voltál az elfogadhatónál. Lehet, hogy most jól bírod az éjszakázást, de neked is lehet olyan, hogy zavar a zaj a pihenésben.

2. Egy válófélben lévő férfi nem cseveg az éjszaka közepén órákig csak úgy barátkozási céllal egy fiatal kolléganőjével, kivéve, ha a férfikollégákkal is ugyanígy viselkedik, de feltételezem, nem. :-) Felnőttek vagytok, csináljátok csak, ha jólesik, csak ne legyél naiv, és ne hazudj magadnak is.

2018. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
65%
97-es,te be vagy rúgva? :)
2018. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
10%
Miért lennék berugva, mert tudom h sokszor még az Anya is irigy a saját tizen huszon éves lánya nemi életére h neki van. :D
2018. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem hogy bárki irigy lenne.Én speciel nem vágyom nálam húsz évvel idősebb épp váló férfira,és szerintem épelméjű anyáknak egy olyan gondolat sem fut át az agyukon hogy irigyek a saját lányuk szexuális életére.Nem tudom te neked milyen anyud van és kikkel vagy körülvéve..
2018. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
60%

"tessék értelmezni, miket írt a kérdező. Ő teljesen úgy ír erről az egészről, mint aki nem is látja, hogy éppen megpróbálják becserkészni."


Pont fordítva van!

A csaj próbálja becserkészni a szerencsétlen pasast!

2018. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!