Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza? Nem telefonál...

Kinek van igaza? Nem telefonálhatok éjjel? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, két éve külön élek a szüleimtől, dolgozom, 150 km-re. Havonta egyszer szoktam hazajönni 2 napra, ill most pl 3-ra a hosszúhétvége miatt.


Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon, és éjjel 1-ig beszéltünk,de akkor is csak azért tettük le mert anyám már elég idegesen rámszólt. Pedig a hàz legmesszebb pontján voltam, csukott ajtóval, és persze próbáltam csendben beszélgetni, de 1-2 poén olyan volt hogy nem tudtam megállni hogy ne nevessek. Most reggel közölte anyám hogy ma este 10-kor vagy odaadom a telefonokat (céges is van) vagy kinn alszom/telefonálok az udvaron. Merthogy normális ember èjjel 1-kor alszik, és amúgyis tudhatnám hogy ő milyen rossz alvó mostansàg (honnan is tudhatnàm, hisz nem élek velük!). Meg mondta hogy nem érti miért telefonàlok ennyit, hisz még exeimmel sem beszélgettem ilyen sokat (ami szintén nem igaz, mert az utóbbival hajnal 2-3-ig is beszélgettünk, úgy hogy reggel ugyanúgy mentem dolgozni, de mindegy)


Szerintetek jogos anyàm kiakadása ennyire? Lehet inkább az a baja, hogy kivel beszélek (munkatàrsam egy nős ember aki most válik, fiatalabb szüliemtől)


2018. márc. 16. 06:55
 81/103 anonim ***** válasza:
83%

"egy új kollégát felkaroltam"


Ajaj.

2018. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
85%
Rengetegen válaszoltak a kérdésedre, mi bajod? vagy ötvenen írták: Ne nyeríts éjszaka úgy, hogy zavarod az alvókat.
2018. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
84%
"mindenki azt taglalja hogy biztos kefélünk a kollégámmal ahelyett hogy az én eredeti kérdésemre vàlaszolna." - Elhiszem neked, hogy nem keféltek, de abban is biztos vagyok, hogy ő meg akar fektetni, és a szüleid ettől és ennek a kellemetlen hozadékaitól féltenek. Kockázatot jelenthet a munkádra, hogy csak egyet mondjak. De nem baj, ha a saját bőrödön tanulsz, csak járj nyitott szemmel, és a saját érdekedben legyél meggondoltabb.
2018. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
8%
Hagyjad kérdező otthon még papir kell ahhoz is h egy pasi rá nézzen egy nőre,de az a papir semmit se ad hozzá. Meg hát sokaknak nincs senkije v szar van kb és egy 21 évestől is irigylik a dolgokat,sokaknál az anya is irigyli a lányátol ha van párja v pasija.. Nem kll hazajárni,meg mondom viber némitva,halkan irni. Ennyi.
2018. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
14%

Most nem azért mondom, de itt mindenki meg van hülyülve??? :D Hát ez kész komolyan mondom...Úgy beszéltek arról a 40 éves férfiről, hogy "biztos van valami hátsó szándéka", "ennyi idősen nem fog csak úgy éjjelente telefonálgatni egy lánnyal a semmiért", "biztos akar valamit", mintha legalább a fél világ elpusztításán ügyködne és éjjel-nappal az aljas sátáni terveit szövögetné, mint a csúnya, gonosz Hókuszpók... Ő egy 40 éves férfi, aki éppen válik a feleségétől, mert valami miatt megromlott a kapcsolatuk és így dötöttek (a részleteket nem tudjuk, de abszolút irreleváns is a kérdés szempontjából). Attól, hogy házas volt és idősebb, még nem vak, még nem pszichopata stb., hanem neki (bármilyen meglepő is) ugyanúgy van szeme, lát, megnézi a nőket és vannak érzései is. Nem ismerjük őt, még a kérdező sem ismeri igazán, így nem tudhatjuk, hogy mi jár a fejében, mit akar a kérdezőtől, sőt, az is lehet, hogy még ő sem tudja...Igazából ez sem fontos, mert nem a mi dolgunk és nem is a kérdező dolga, hogy helyette gondolkodjunk, hanem ő majd eldönti, hogy mit akar. A kérdező pedig 20 éves és nem egy 13 éves kis naív tinilány...nem hinném, hogy szívrohamot kapna, ha kiderülne, hogy egy férfinek felkeltette az érdeklődését, vonzónak találják és megkívánják. Húú, ha a pasi meg akarja fektetni? Húúú, ha a pasi többet akar, mint barátságot? Húú, ha a pasi többet lát bele a kapcsolatukba? Na, akkor mi van? Semmi. Nem tudom, hogy ti hogyan vagytok vele, de szerintem ez nem úgy működik, hogy neked mindegy és akkor majd a másik eldönti, hogy mi fog történi és te mindenre csak bólogatsz és mindenbe beleegyezel...Ha a pasi többet akar, akkor azt majd valamilyen módon a kérdező tudtára adja, amiből a kérdező számára is egyértelmű lesz és ő majd eldönti, hogy mit szeretne, miben lenne benne és miben nem. Ez is egyedül az ő dolga, amiben képes dönteni.


Kérdező, szerintem anyukádnak is ez lehet a problémája, ha tudja, hogy vele beszélgetsz...mint látod sokan még mindig nem tudják elfogadni például azt, hogy nő és férfi között lehet jó kapcsolat, barátság (ezen is jót röhögtem, hogy a "barát" az egyeseknél már rögtön a "párt", "társat" jelenti, akivel együtt vagy és lefekszel...remélem, akik egyből erre asszociálnak, azok a gyerekkori barátaikra, azonos nemű barátaikra is így gondolnak) valamint ugyanilyen a nagy korkülönbség is, amit szintén ilyen óriási tabuként kezelnek sokan, akkor a válófélben lévő férfi is (mert tök mindegy, hogy te akkor még azt sem tudtad, hogy ő létezik, de akkor már tönkretetted a házasságát és egy hülye ribi vagy stb.)...Szóval elképzelhetőnek atartom, hogy anyukádnak is valami ilyesmi baja van, csak ezt nem vállalja ezért kitalál mindenfélét, hogy zavarja stb. (ami egyébként jogos lenne, mert tekintettel kell lenni egymásra, de állításod szerint ez a probléma nem fordulhat elő, mert nem hallatszik át semmi).

2018. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
41%
Előző pontosan. Sok helyen azt hiszik egy nő nem tud dönteni önállóan, mert ő csak csatlakozó a férfiaknak,pedig csak akkor csatlakozik egy nő ha akar és ahhoz akihez ő akar.. 2018 van.
2018. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 A kérdező kommentje:
Köszönöm 87!
2018. márc. 17. 06:23
 88/103 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező,ha az éjszakai beszélgetőpartnered csak egy barát,akit felkaroltál,nem értem az utolsó mondatot a kérdésedben."Lehet inkább az a baja hogy kivel beszélek,munkatársam egy nős ember aki most válik" Kifejtenéd?
2018. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
74%
87-es!A legtöbben nem azt veséztük,hogy jaj mit akar tőle a pasi,hanem azt hogy nem illik éjjel röhögve telefonálni.Hogy érted hogy az anyukája nem hallhatta?A kérdésben olvasható hogy ő próbált csendben beszélgetni,de nem bírta megállni hogy ne nevessen.Elmondom hogy szerintem mi van.Úgy érzi hogy övé a világ,és ha havonta egyszer hazamegy,ez akkor is így van.Úgy érzi igazán el kell neki nézni a vihogást éjjel.Kiírta a kérdést arra számítva hogy 10 oldalon keresztül szidjuk majd az anyját.Nem így lett,és ezért most meg van sértődve.Figyu ide 87-es és kérdező,ha ő halkan nevetett,mint írta,az anyja hogy hallhatta?????Úgy hogy nem halkan nevetett.Ez a halkan nevettem védekezés hazugság.
2018. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
28%
#69 te minden embert megdugsz, akivel jóban vagy?
2018. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!