Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza? Nem telefonál...

Kinek van igaza? Nem telefonálhatok éjjel? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, két éve külön élek a szüleimtől, dolgozom, 150 km-re. Havonta egyszer szoktam hazajönni 2 napra, ill most pl 3-ra a hosszúhétvége miatt.


Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon, és éjjel 1-ig beszéltünk,de akkor is csak azért tettük le mert anyám már elég idegesen rámszólt. Pedig a hàz legmesszebb pontján voltam, csukott ajtóval, és persze próbáltam csendben beszélgetni, de 1-2 poén olyan volt hogy nem tudtam megállni hogy ne nevessek. Most reggel közölte anyám hogy ma este 10-kor vagy odaadom a telefonokat (céges is van) vagy kinn alszom/telefonálok az udvaron. Merthogy normális ember èjjel 1-kor alszik, és amúgyis tudhatnám hogy ő milyen rossz alvó mostansàg (honnan is tudhatnàm, hisz nem élek velük!). Meg mondta hogy nem érti miért telefonàlok ennyit, hisz még exeimmel sem beszélgettem ilyen sokat (ami szintén nem igaz, mert az utóbbival hajnal 2-3-ig is beszélgettünk, úgy hogy reggel ugyanúgy mentem dolgozni, de mindegy)


Szerintetek jogos anyàm kiakadása ennyire? Lehet inkább az a baja, hogy kivel beszélek (munkatàrsam egy nős ember aki most válik, fiatalabb szüliemtől)


2018. márc. 16. 06:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
79%
Szóval, mész vendégségbe és zavarod a vendéglátót... hmm, kinek lehet igaza
2018. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, vendégségben illik alkalmazkodni a vendéglátókhoz, akkor is, ha azok a szüleid. Ha nem tetszik, akkor nem kell ott aludni, csak mész és jössz egy nap alatt.
2018. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
70%
Jajj Te ostoba kis tyúk...
2018. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon fsza lehet éjjel a viháncolásodat hallgatni. Marha kultúrált lehetsz. Miért nem mész ki az udvarra nyihogni? Lehetőleg ne anyád ablaka alá.
2018. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell éjjel 1-kor telefonálni?
2018. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
90%
#14 Ezért van irtózatos verekedés az albikért, mert a koli egy nyomortanya ebből a szempontból. Van, aki éberen alszik, és zavarják a zajok, na ők nem szoktak kolisok lenni sokáig...
2018. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
90%
Jogosnak jogos, bár szerintem nem normális. Kivéve ha tényleg hangosan nyerítesz meg óbégatsz mint vmi piaci kofa... engem inkább ez a BETEGES függőség aggaszt, mi a tökömet beszéltek ilyen sokat telefonon??? ha munkatársad akkor még sűrűn is látod..
2018. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
78%
"Aki aludni akar az TUD, ennyit erröl ;) " - Ezzel azért tudnék vitatkozni, de ha te jól bírod a zajokat, akkor ha majd egyszer kiadom a lakásomat albérletnek, ilyen emberre lesz szükségem albérlőnek a nagyothalló, éjfélkor is hangosan tévéző alsó szomszédom fölé.
2018. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
92%
Normális ember alapból nem telefonál éjjel 1kor,ha nincs vészhelyzet, még akkor sem, ha tudod a hívott félről,hogy ő minden nap éjjel 3ig ébren van. De oké,tegyük fel,hogy már este 9kor elkezdtétek, és 4 órát beszéltetek,hangosan nyeríteni elég nagy bunkóság ha anyám a szomszéd szobában próbál aludni. Én 20évesen még otthon éltem, de ha volt olyan hogy este 11 után hívott valaki, kinyomtam,és írtam neki hogy ne haragudj alszunk,és dumáljunk holnap ha nincs vészhelyzet. aki ezt cikinek tartja az kapja be. :D
2018. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
89%

Off: 1. Szerintem az ember gyereke nem vendégségbe megy haza.

2. Miért "örüljön az anyja egyáltalán hogy hazamegy" a gyereke? Az meg örüljön, hogy az anyja egyáltalán világra hozta, vagy mi? Álljon mar meg a menet.

On: Ha anyád hallotta, akkor nyilván nem volt olyan halk.

Elvenni tőled a telefont nem oké, havonta egyszer kibirhatna (bar en is nagyon rossz alvó lettem sajnos), ugyanakkor te is alkalmazkodhatnal, nincs jo válasz.

Az utolso kérdésed meg elüt a többi témától: igen, lehet, hogy az zavarja. Nyilván.

2018. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!