Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza? Nem telefonál...

Kinek van igaza? Nem telefonálhatok éjjel? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, két éve külön élek a szüleimtől, dolgozom, 150 km-re. Havonta egyszer szoktam hazajönni 2 napra, ill most pl 3-ra a hosszúhétvége miatt.


Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon, és éjjel 1-ig beszéltünk,de akkor is csak azért tettük le mert anyám már elég idegesen rámszólt. Pedig a hàz legmesszebb pontján voltam, csukott ajtóval, és persze próbáltam csendben beszélgetni, de 1-2 poén olyan volt hogy nem tudtam megállni hogy ne nevessek. Most reggel közölte anyám hogy ma este 10-kor vagy odaadom a telefonokat (céges is van) vagy kinn alszom/telefonálok az udvaron. Merthogy normális ember èjjel 1-kor alszik, és amúgyis tudhatnám hogy ő milyen rossz alvó mostansàg (honnan is tudhatnàm, hisz nem élek velük!). Meg mondta hogy nem érti miért telefonàlok ennyit, hisz még exeimmel sem beszélgettem ilyen sokat (ami szintén nem igaz, mert az utóbbival hajnal 2-3-ig is beszélgettünk, úgy hogy reggel ugyanúgy mentem dolgozni, de mindegy)


Szerintetek jogos anyàm kiakadása ennyire? Lehet inkább az a baja, hogy kivel beszélek (munkatàrsam egy nős ember aki most válik, fiatalabb szüliemtől)


2018. márc. 16. 06:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
21%
Ha egész éjjel telefonálnék anya akkor sem szólna érte, még akkor sem ha valóban zavarná. Örülne, hogy otthon vagyok. Mamám viszont olyan begyepesedett, mint anyukád. Ő biztos szóvá tenné, mert mindenbe beleszól.
2018. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
92%
Életbevágóan fontos lehet éjjel a válófélben lévő kollegáddal szextelefonálni.
2018. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 Alain Delon ***** válasza:
11%
Anyád hülye.
2018. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
13%
Én és férjem nem tartunk semmilyen kapcsolatot a volt családjainkkal. Igaz nálunk sulyosabb dolgok történtek. Az ilyen kérdeseket olvasva áldjuk az eszünket. Kinek kell ez. Ne járj haza.. Ennyi
2018. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
92%
Bírom mikor valaki szinte büszke arra,hogy nem tartja az anyjával/családjával a kapcsolatot :D ezek ilyen felnőtt testbe zárt tinik.
2018. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
95%

#34 Tényleg, szakítsuk meg a kapcsolatot a családdal, mert tekintettel kell éjszaka a másikra lenni... "Remélem", minimum vertek titeket, ha már ekkora marhaságot ideböfögtél.


Amúgy a kérdésre: egy vékonyabb falú panelben ezért lazán átdörömbölnek. Ha áthallatszik minden, akkor éjszaka nem pofázok meg vihorászok, hanem alszom, de legalábbis csendben vagyok. Ez a minimum.

2018. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
13%
Előző nem kértem a véleményedet. Majd ha téged vernek napi szinten a piás korcsok,megvárom h boldogon tartod e kapcsolatot.. De itt mindig a szar szülő a szent. Kérdező minek telefon,messenger viber némitva enny.
2018. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
19%
68nak szólt.
2018. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
14%
Minimum vertek. Ja h ez alap otthon a családokban,szánalom. Nem csak vertek,millio dolog volt,férjem pl akkor is adott haza az élősködő családjának mikor már külön élt,mert elvárták a fejős tehenüktől. :( Persze h megszakitotta a kapcsolatot mikor megunta h haszontalanságokra dolgozik mások helyett. Később ismertem meg én akkor már jo pár éve nem tartottam a kapcsolatot otthoniakkal. És nyugodtabb az élet. Az h vki 200 meg 1000 kmre megy és kb évi 1x jár haza mert muszáj,az már egy árulkodó nyom a szar családi kapcsolatra amiért annyira nem kár.
2018. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
87%
Hát aki szerint normális éjjel egykor telefonálni, mikor a másik szobában valaki aludna, az remelem akkor is annak erzi, amikor majd őt zavarja valaki az éjjeli pihenesben
2018. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!