Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mérges rám mert sokáig...

Anyám mérges rám mert sokáig alszom? 16/L

Figyelt kérdés

Anyám sosem szerette, ha sokáig alszom hétvégente vagy szünetben, mindig ordibált, hogy egész nap csak alszok stb, pedig max 10-11-ig aludtam.

Most dolgozom, eléggé lefáraszt, mert a koránkelés mellé még alvásproblémáim is vannak, lényegében 5 órákat alszom.

Ma az volt a terv, hogy elmegyünk a strandra. Nem akartam, de végül 11-ig aludtam. Megjegyezném, hogy senki nem keltett fel, pesig fel tudtak volna.

Anyám most is duzzog, hogy az egyetlen szabadnapján EGÉSZ NAP alszom, pedig már bocsánatot is kértem. Végig úgy néz rám, és olyan hangsúllyal beszél hozzám mintha megöltem valakit.

Egyszerűen nem tudok eligazodni rajta. Ha ennyire fontos miért nem keltett föl?

Miért mérges rám mert alszom? Miért? Tőle ezt nem lehet megkérdezni , mert nem lehet vele beszélni!



2019. júl. 8. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
92%
De most ne mondjátok már, hogy az nem passzív-agresszív, hogy várom, hogy a másik felkeljen, és duzzogok ahelyett, hogy felkelteném.
2019. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, van aki 3 műszak mellett gyerekeket is ellát, háztartást vezet, téged meg kiüt 4 nap munka? :D
2019. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
18%

A fiam annak idején, 16 évesen 10-12 órázott egy étteremben heti 6 napot egybe, volt, hogy a szabadnapján szóltak neki, hogy egyik kolléga nem jelent meg, ő szó nélkül bement, és lenyomott egybe 10 napot. Na neki megengedtem, hogy a szabadbnapján délig aludjpn.

Neked a 4 nap egybe, 8 órával egy kicsit röhejes. Az alvásproblémád is, mert aki elfárad, az alszik. Nyilván meló után be akarod pótolni a társasági életedet a facén, és egyéb rém fontos helyeken, és mire a végére érsz átlendülsz a holtponton. Nem is csodálom, hogy nem tudsz aludni, igaz a te hibád.

Nyugodtan húzzál le, hogy milyen gonosz vagyok, de ilyen felállásban én is ordibálnék néha veled.

2019. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
89%

A 16 éves kamasz fiam is állandóan fáradt es alszik.

Meg rajta kívül az összes barátja.

Ha ki tudja magát jól aludni akkor okés.

Ez a kamaszkor sajátossága egy fiziológiás dolog.

Az alvászavar viszont nem. Lehet érdemes lenne pajzsmirigy hormonokat es kortizol szintet nézetned a tüneteid alapján.

Anyád egy bunkó. Tele az ilyen tudatlan emberekkel a világ.

2019. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy tényleg nem tudom, ebben az esetben miért kell egyből neki támadni a kérdezőnek, én is tudom,hogy sok hülye kérdés van, de akinek nincs alvásproblémája és úgy jár dolgozni, fogalma sincs róla, mennyire durva tud lenni.

(9. voltam)

2019. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi lelketlen ember, nő van itt...

Mik vagytok ti? Valami rabszolga hajcsárok?

2019. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
39%
Megengedte a délig alvást. A náci mindenit.
2019. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudsz aludni vagy sokat tudsz aludni?

Döntsd el már.

Ha 11-ig alszol akkor este persze nem vagy álmos.

Kej fel max 7 kor, este már elfogsz tudni aludni.

2019. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
90%
Ez élettani dolog ebben a korban. Én simán hagytam a lányomat, hadd aludjon. Ő nappal nem aludt, de reggel szeretett belehúzni jó sokáig, a nyári szünidőben, simán hagytam, nincs ebben semmi.
2019. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
21%

"dolgozom, 8 óráztam, 4 napot egyben egy gyorséteremben."

32 órát te egészen biztosan nem dolgozol le egyben, de más se. Képtelenség. Hazaút akartad írni, hogy 4 napot dolgoztál egymás után, napi 8 órában, hát üdv a felnőttek vilagaban: ez normális. Sőt, az is, ha valaki héti 5 napot dolgozik.


Nem szeretem én sem, ha valaki sokáig alszik. Higy miért? Kb semmit nem lehet csinalni tőle. Az egy dolog, hogy ti eleve programot terveztetek, de ha nem iygnlett volna se lehet meg takarítani se rendesen, ha valki alszik a házban

2019. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!