Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mérges rám mert sokáig...

Anyám mérges rám mert sokáig alszom? 16/L

Figyelt kérdés

Anyám sosem szerette, ha sokáig alszom hétvégente vagy szünetben, mindig ordibált, hogy egész nap csak alszok stb, pedig max 10-11-ig aludtam.

Most dolgozom, eléggé lefáraszt, mert a koránkelés mellé még alvásproblémáim is vannak, lényegében 5 órákat alszom.

Ma az volt a terv, hogy elmegyünk a strandra. Nem akartam, de végül 11-ig aludtam. Megjegyezném, hogy senki nem keltett fel, pesig fel tudtak volna.

Anyám most is duzzog, hogy az egyetlen szabadnapján EGÉSZ NAP alszom, pedig már bocsánatot is kértem. Végig úgy néz rám, és olyan hangsúllyal beszél hozzám mintha megöltem valakit.

Egyszerűen nem tudok eligazodni rajta. Ha ennyire fontos miért nem keltett föl?

Miért mérges rám mert alszom? Miért? Tőle ezt nem lehet megkérdezni , mert nem lehet vele beszélni!



2019. júl. 8. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
17%

#66, ez most komoly?

“a szervezet 10 hónap alatt megszokja az állandó időpontban való felkelést”

Ebben mégis hol van az, hogy ez 10 hónapba TELIK? Hogy mind a 10 hónap KELL?

Nem gondoltam, hogy ennyire szájba rágósan kell valamit itt előadnom, de akkor extrapontosan leírom, hogy a visszaállás úgy kb pár nap, esetleg egy hét, egyéntől függően. A szervezetnek ennyi idő KELL a megszokáshoz, a többiben pedig mivel megszokta, ezért FENNMARAD az állapot, a belső “óra” ébresztése.

Így már világos vagy belém kötsz még itt-ott?

2019. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
17%
S akkor mi a megoldás?
2019. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 A kérdező kommentje:

Az hogy ne itt éld ki magad 😂

Egyszerű veleményt kértem, nem egy fél oldalas őrjöngést arról, hogy miért neked van igazad és miért mindenki más a hülye.

Kérlek ne írj ide többet.

2019. júl. 9. 22:09
 74/84 anonim ***** válasza:
31%

Egyszerű vélemény.

Meg kellett volna kérdezni, hogy hánykor indultok. Majd a telefont beállítani ébresztőre.

Egy napot csak kibírtál volna. Legfeljebb ha látják rajtad, hogy kedvetlen vagy, több ilyen, vagy hasonló programot nem rendeznek.

2019. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan nem értem én ezeket a frusztrált embereket,meg ezt a "bezzeg az én koromban" meg "bezzeg én ennyi és ennyi órát dolgozom" szöveget! Ne hasonlítsunk már egy 16 éves kamaszt,akinek ez az első munkája,egy 30-40 éveshez,aki már egy ideje dolgozik és hozzászokott a szervezete. 16 évesen nem is kötelessége elmenni dolgozni,ez egy plusz pozitív dolog a kérdezőre nézve. És értem én,hogy a 16 éves az 16 éves,ő a fiatalabb,de neki is hozzá kell szokni a 8óra melóhoz. Én még diákmelón vagyok most nyáron és igen bevallom én is ilyen "tróger" vagyok,hogy bizony elfáradok a 8órás műszakban,pedig nem is megyek minden nap 8órázni. ÉS ne jöjjünk már az "én 10-12 órát dolgozom",meg az "én heti 40órát dolgozom,te csak 30-32órát,meg ne halj már" szöveggel. 18év alatt egy diák kezdjük ott,ha jól tudom,nem is dolgozhat heti 40 órát! ÉS igen az alvásproblémákról is nagyon könnyű kívülállóként dobálózni,meg jönni,a "feküdj le korábban" szöveggel. SEMMIT nem segít a korábban lefekvés. Én is feküdtem le este 9-kor,mert előző éjjel aludtam 5-6 órát és estére hulla fáradt voltam és gondoltam,hátha sikerül elaludni,na hát ebből az lett,hogy éjjel 1-2óra körül még néztem ki a fejemből,80x átfordultam már az ágyban és vártam a jó istent,hogy aludjak végre,szóval erről ennyit. A másik,amit sosem fogok megérteni,ezekkel a nagy "én heti 5 napot dolgozom,meg 10-12 órában" kommentelőkkel kapcsolatban,hogy az senkiben nem merül fel,még véletlenül sem,hogy a kérdező most még csak 16 éves,de lesz majd több is és ő is fog majd rendes állásban ugyanúgy dolgozni? Vagy általánosságban, amikor egy tini mondja,hogy lefárasztja a munka,vagy a suli és jönnek a "majd meg tudod,ha dolgozol" kommentek,hogy azok szerint az élet rendje nem ugyan az ezekre a tinikre nézve is,hogy leérettségiznek,aztán továbbtanulnak,vagy ha nem akarnak,akkor nem,de fog majd mindenki menni ugyanúgy heti legalább 40 órában dolgozni,mint ahogy most az itt kommentelők? Azért itt a 16éves,meg a 30-40 évesek között van alsó hangon majd' 20év korkülönbség,nem lehet a kettőt összehasonlítani,de a tinik is fel fognak majd nőni,ők is lesznek majd napi 8-10-12 órát dolgozó 30-40éves emberek. Szóval nem értem itt a cirkuszt!Ja és akik elszarták az életüket,ezért most dolgozhatnak 12órában azok ne a kérdezőn verjék le a saját hibáikat,hogy szar az élet,mert neki még bezzeg van ideje karriert építeni. És most nyilván nem a lusta,dolgozni nem akaró tinikre/huszonévesekre értettem az előbbit.

Lehet nyugodtan lepontozni!

22/L

2019. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
86%

Süt a rosszindulat a fiatalok felé. Klimaxos, megkeseredett banyák...

De ilyenek ezek mindenkivel. Tuti róluk szólnak az anyósos kérdések.

2019. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
28%
Azért érdemes lenne megkérdezni az a anyukát is.
2019. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
80%

#77


#76-os vagyok.Teljesen igazad van! Itt az a trendi,hogy ha bárki kiír kérdést 15-20 év között azt csoportosan utáljuk. Mindegy milyen problémája van(és nem,nem a "gonosz anyu nem engedett el a péntek esti buliba" problémákról beszélek)akkor is ő a hülye. Ha 15-16 évesen kiír valaki egy kérdést,hogy valamiért szar a helyzet otthon és mondjuk tényleg nem miatta,hanem épp a szülők miatt,arra is az a válasz,hogy "Ha nem tetszik,költözz el". Egyébként én is aláírom,hogy nagyon rossz irányba megy a fiatalabb korosztály,sőt,nem csak a kamaszok,de lassan már a kisgeyerekek is,sokmindent megengednek maguknak,de itt még akkor is,amikor egy normális kamasz kiír egy kérdést,hogy rossz a családi körülmény,akkor is a legtöbben csak szidkozódni tudnak,hogy "Ne rinyáljál!" "Tűrjél" "Ha nem tetszik,költözz el!"(<-16(!) évesen mégis miből?). Legtöbb esetben segítő válasz nem jön,mindegy mi a szitu. Ez elég szomorú.

2019. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
53%

#79

Igazad van. De mi mit tudunk tenni? Menjünk oda s fenekeljük el a kedves mamát?

A kérdező tényleg nem tud mást tenni, mint eltűri.

2019. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
88%

Jani, ez érthető is, de emellé miért kell itt sok embernek úgy szidni a kérdezőt, mint a bokrot és lassan már a háborús bűnöket is a fejére olvasni? Miért nem lehet emberhez méltó hangnemet használni?

(Ui: természetesen akinek nem inge, ne vegye magára)

2019. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!