Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mérges rám mert sokáig...

Anyám mérges rám mert sokáig alszom? 16/L

Figyelt kérdés

Anyám sosem szerette, ha sokáig alszom hétvégente vagy szünetben, mindig ordibált, hogy egész nap csak alszok stb, pedig max 10-11-ig aludtam.

Most dolgozom, eléggé lefáraszt, mert a koránkelés mellé még alvásproblémáim is vannak, lényegében 5 órákat alszom.

Ma az volt a terv, hogy elmegyünk a strandra. Nem akartam, de végül 11-ig aludtam. Megjegyezném, hogy senki nem keltett fel, pesig fel tudtak volna.

Anyám most is duzzog, hogy az egyetlen szabadnapján EGÉSZ NAP alszom, pedig már bocsánatot is kértem. Végig úgy néz rám, és olyan hangsúllyal beszél hozzám mintha megöltem valakit.

Egyszerűen nem tudok eligazodni rajta. Ha ennyire fontos miért nem keltett föl?

Miért mérges rám mert alszom? Miért? Tőle ezt nem lehet megkérdezni , mert nem lehet vele beszélni!



2019. júl. 8. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
65%
Iszonyat bunkók a hozzászólók. A 8 órás diákmunka szívás, nagyon fárasztó, főleg, hogy egész tanévben ki vagy zsigerelve. Megértelek. Nyugi, 2 év múlva mehetsz egyetemre, és akkor leléphetsz otthonról, addig meg bírd ki. Kitartás! <3
2019. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 A kérdező kommentje:

SZÓVAL rengeteg válasz jött, nem vártam, hogy ennyire felrobbanjon a kérdés.


Ami azt illeti, most értünk vissza a strandról, nekünk elég 3-4 óra is a vízben.


A legtöbb válaszoló megértő volt, a százalékok is ezt mutatják.

Anya már lenyugodott, de a kérdés még aktuális.


Az alvaspeoblémáimról annyit, hogy hiába dolgozom 4 napot, úgy hogy alig alszok és fáradt vagyok, éjszaka nem tudok... egyszer volt, hogy kidőltem este 6kor és reggel 9kor "tértem magamhoz", de ilyen ritkán van. Mellesleg az után is fáradt voltam, de ez végképp mellékes.


Nem tudom szorongás-e , tinikor, vagy csak bagoly típus vagyok, de azt tudom, hogy ez nekem soha nem ment.


Utólag is köszi azért mindenkinek, legfőképpen azoknak akik normálisan válaszoltak. Ha van még gondolatotok, nyugodtan írjátok le.

2019. júl. 8. 17:55
 53/84 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes kérdés, érdekes válaszokkal.

Amúgy, szoktál otthon segíteni?

Lehet, hogy alapból azért morcos rád anyukád. A mai nap már csak a jéghegy csúcsa.

Gondolom ő heti 32 óránál többet dolgozik.

Neked viszont alap, hogy mikor méltóztatsz felkelni, ebéd legyen. S a többi. Tiszta ruha, stb...

Legalább most, egy kicsit megtanulod tisztelni a dolgozó felnőtteket.

Sok, fiatal társad itt a GYIK-on, milyen felháborodva írják, hogy a szülő csak ennyit meg ennyit ad. Sőt, valakitől még kérni is merészelnek! Pedig nektek, elkényeztetett akármiknek, igazatok van! Minden ingyen és alanyi jogon jár, minimum 60 éves korotokig!

2019. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
79%
Fogadd el anyud így ahogy van! Másképp gondolkozik és nem fog megváltozni. Amúgy ismerős szitu. Tinikoromban velem is ezt csinálták. Ráadásul úgy, hogy anyu is pontosan tudta, hogy álmomba sajna sokszor kinyomta az ébresztőt. Már felnôtt nő vagyok, családom van. Ő most is olyan, hogy valamit kitalál a fejébe és azon duzzog. Az okának meg semmi valóság alapja. Sőt azért is duzzog ha nem találod ki a gondolatát! :D elkel fogadni.. és nem rágódni, elengedni. Aludj!!! Ne foglalkozz vele ha duzzog! Egészség többet ér!
2019. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
81%
Én ha megyünk valahová közösen akkor bizony felkeltem gyerekeimet ,viszont reggel hagyom őket aludni addig míg szeretnének ,viszont én olyan vagyok felnőttként hogyha valami problémám vagy gond van akkor van hogy bármilyen álmos vagyok nem tudok elaludni egyböl , illetve reggel ha nem alszom mélyen szintén problémáim miatt felébredek sokak korában mint kellene.
2019. júl. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 A kérdező kommentje:

53# ugyanannyit dolgozik, de ezt már leírtam.

Szoktam segíteni.

Nem mindig főz, heti 2-3 alkalommal, de én nem várom el tőle, magamtól is összeütök valamit.

És tisztelem a normális dolgozó felnőtteket. Ha őszinte akarok lenni, téged nehezen tudnálak tisztelni, legalábbis a stílusod alapján. De minden embert tisztelek aki valamennyire normálisan viszonyul embertársaihoz.

Ennyit erről.

Utolsó kettőnek::köszi szépen a választ, igyekszem majd kialudni magam

Mondjuk most reggel van, és megint rohadt fáradt vagyok, de kibírom .

2019. júl. 9. 08:21
 57/84 anonim ***** válasza:
22%

#53-as vagyok. Tisztelnél engem is. Hidd el. Ma a fiam is 13:30 kor kelt. Szokott később is. Nincs bántva érte. Tegnap, s holnap dolgozik. Az 5-ös vonattal megy. Diák munka. De. Ha megbeszéljük, hogy holnap 6-kor kelés van, mert... Akkor 6-ra beállítja a telefonját, s felkel. Nem 6 óra 1 perckor. 6-kor. Ilyesmi kb évente egyszer van, hogy valamiért kelni kel. Pl:tavaly festettünk itthon. Megbeszéltünk, hogy 6-kor kelés reggeli, majd neki kezdünk. Három napig tartott.

MEGTISZTELT azzal, hogy magától felkelt.

Ennyi. Neked is illet volna megtisztelni anyukád át, hogy felkelsz a megbeszélt időpontban. Én is megtisztelem a fiam, hogy ha olyan kérése van komolyan veszem, s segítek neki. Vagy tettél, vagy pénzzel.

Nem húzom a számat.

Ma én is fél kettőkor keltem... De én 9 kor feküdtem. Éjszaka dolgozom.

Suliba, hogy jársz? Délután?

Vagy akkor felkelsz időben?

A fiam is, ha reggel korán kel, átáll arra az életvitelre. Nagyon nem szeret korán kelni.

2019. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
18%

Vagy tettel... Lett volna....

Lényeg, hogy hozzáállás kérdése. Amit megígerek, megígérsz be kell tartani!

Különben hiteledet veszted. Majd az élet megtanít rá. Képzeld el fordítva. Valakit vársz... Vagy bármi... Csak 4 órát késik... Mert aludt....

Köszönöm, hogy meghallgattál.

2019. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
20%

“Képzeld el fordítva. Valakit vársz... Vagy bármi... Csak 4 órát késik... Mert aludt....”


Hu-húúúú, azt a hisztit még elképzelni is rossz! Nem, azt nem lehet. Randizni indulna, de anyu nem mosta ki a kedvenc felsőjét, pedig este direkt megkérte rá, de anyu elaludt... vagy hazaér munkából és kosz van, de kaja nincs, mert anyu inkább aludt... bulizni indulna és sütit ígért a többieknek, de anyu nem sütötte meg, mert aludt... jaj, azt nem, olyan nincs, arra nincs bocsánat! Csak saját Tunyacsáp viselkedése az, ami mindennél fontosabb. :D :D :D

2019. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
12%
#59 - es, az előző vagyok. Minket lepontoztak.... Fáj az igazság....
2019. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!