Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a nővéremnek, amiért nem akar eljönni az esküvőmre? Többi lent.

Figyelt kérdés
Novemberben lesz az esküvőm, amire csak a szűk családot és a legjobb barátnőmet hívjuk. Meghitt hangulatot szeretnénk, ezért kinéztünk egy kedves kis helyet, ahol a szertartás és a vacsora is lebonyolítható. Nem lesz lakodalom, tehát nem lesz zene és tánc sem. A helyiségbe 20 fő fér be, ezért megkértem a nővérem, hogy hagyja otthon a három gyerekét, hogy helyettük meg tudjam hívni a kereszt szüleimet. Az első gyerek több mint öt éves, a másodig három, a harmadik, pedig több mint egy. Továbbá így, hogy nagyon kevesen leszünk, szeretném, ha az esemény rólunk szólna, nem pedig arról, hogy a három kicsi fel alá rohangál és mindent felborít. A testvérem ezen megsértődött és nem hajlandó eljönni az esküvőre. Tényleg nem lehet kibírni két-három órát a gyerekek nélkül? Olyan nagy gond, hogy most egy rövid ideig nem róla szól minden? Nem lehet felnőtt módon végigülni egy vacsorát? Emiatt Ti kihagynátok a testvéretek esküvőjét?

#esküvő #gyerek mentes esküvő #szűk körű szertartás #kis gyerek esküvőn #esküvő kicsi gyerek nélkül
2021. szept. 15. 14:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
72%

19-es:

Miért lenne az?

2021. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen eddig még sem fordult azokon az esküvökön senki fejébe hogy gyerekes szülöket meghívják akkor nem mehetnek gyerekek is egyik egy igazi nagy lakodalom volt a rokonságban ,minkett is meghívták az akkor 5 éves és 3,5 éves fiainkal egyetemben ,


Másik baráti esküvőnél csak a szertartásra hívták meg gyerekestűl lányomal mentünk el 8 éves volt ott sem volt gond ez .

Én sem mennék el ekkora kicsi gyerek nélkül az esküvödre.

2021. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 anonim ***** válasza:
63%
Neked az esküvő a fontos a nővérednek meg a gyerekei. Ennyi.
2021. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 anonim ***** válasza:
73%

Egy ötévesnek talán, de a 3 és 1 évesnek halvány fogalma sincs arról, milyen rendezvényen van és egyáltalán mit keres ott. Megy a szülővel, mert a szülő akarja.

Gondolom anyuka a munkahelyre is el mer menni gyerekek nélkül, meg színházba, vagy kozmetikushoz, fodrászhoz.....stb. Oda is viszi magával mindig mind a hármat?

Ebből az anya csinál gondot, nyugodtan otthon hagyhatná a kicsiket, ha van, aki vigyázzon rájuk és végre élvezhetne egy végig evett vacsorát és az alkalom ünnepélyességét anélkül, hogy a gyerekek után rohangálna. A gyerekei iránt érzett szeretet nem szűnik meg arra a három órára, nem ezzel kell bizonygatni.

2021. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/134 anonim ***** válasza:
30%
Na jön megint a sok gyerekgyűlölő. Az nem jutott eszedbe kérdező, hogy nem körülötted forog a világ?
2021. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 anonim ***** válasza:
68%
Azért én is kíváncsi lennék arra, hogy mégis hogy gondolják egyesek, hogy 1 és 3 éves gyereket esküvőre visznek.
2021. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, hogy itt többen írták, hogy egy távoli ismerős kérését jobban tiszteletben tartanák, mint a saját testvérükét. Miért érdemel egy távoli ismerős nyugodt, szép esküvőt, a testvér meg nem?
2021. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 anonim ***** válasza:
70%

3 év alatti gyereket nem hagynék bébiszitterre rossz tapasztalat miatt.

A ferjem szülei idősek, nem tudnak vigyázni a gyerekekre. A nővére külföldön él. Minden barátunk csalados, nem tudom szombat este naluk hagyni a gyerekeket.

Így az lenne, hogy szeretnék elmenni az esküvőre, de nem tudok. Nem tudom megoldani. Nálunk mindig anyukám vigyáz rájuk, ha kell, de hát ő nyilván ott lenne az esküvőn.

2021. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/134 anonim ***** válasza:
61%

A testvéred gyerekeki is a családod. Elhiszem, hogy kevés a hely, de ha csak a rokon lesznek ott ezzel azt érezhette, hogy a gyerekei nem a család része.

A te oldaladat is értem, a gyerek eléggé eltudja lopni a showt, de ezt okosan kell kezelni

2021. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 anonim ***** válasza:
76%

25-ös, miért gyerekgyűlölő az, aki úgy gondolja, hogy pár hónapos vagy 2-3 éves gyerekeket felesleges esküvőre vinni, mert nem nekik való?


Fura lenne, ha gyerekgyűlölő lennék, tekintve, hogy nekem is van kisbabám, de eszembe nem jutott elvinni az esküvőre, ahova hivatalosak voltunk.


Minek vittem volna? Csitítgatni, pelenkázni, szaladni utána egész este? Vagy fotózgatni, hogy fel tudjam tolni a Facebookra?

2021. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!