Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig tűrnéd szó nélkül,...

Meddig tűrnéd szó nélkül, hogy a bátyádat a felesége évek óta totál tönkreteszi lelkileg?

Figyelt kérdés
Nem szóltam bele soha, de a testvéremből a szüleim konkrétan papucsot neveltek. Főleg anyám. Én a húga vagyok, de ami megy évek óta, kezd nagyon durván idegesítő lenni számomra. Hozza-viszi munkába, amit kiejt a száján, annak úgy kell lennie, tudnám sorolni. Csendes gyilkos. Félek, hogy nálam egyszer szakad el a cérna, de akkor nagyon. Ha nem áll ki magáért, de látod, hogy szarrá ócsárolják, mit tennél a helyemben? (Merthogy elvileg semmi közöm hozzá, de a bátyámat sem akarom folyamatosan megalázva látni.) Lassan elfogy lelkileg...

2022. jan. 28. 15:20
 111/133 A kérdező kommentje:
Remélem, így már boldogabbak vagytok. :(
2022. jan. 31. 12:20
 112/133 A kérdező kommentje:
Fő kérdésem és az alatta lévő írás így talán már világosabb. Köszöntem a jószándékú és a kevésbé jószándékú válaszokat!
2022. jan. 31. 12:22
 113/133 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2022. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/133 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy a bátyám 50-es éveiben jár. Én 52. Nem fontos. De azért írtam mégis, hogy lássátok, már nem vagyunk fiatalok. Hosszú évek folyamata, amit leírtam. Egy társasházban...
2022. jan. 31. 12:45
 115/133 anonim ***** válasza:
90%
Én komolyan nem értem. Ki gunyol kit azért mert nincs márkás cucca?
2022. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/133 anonim ***** válasza:
100%

#115

Különösen egy 50+-os palit!

2022. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/133 A kérdező kommentje:
A felesége.
2022. jan. 31. 14:43
 118/133 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ez tuti kamu, vagy ha nem, akkor siralmas, mert konkrétan egy hisztis tini, max. megkésett huszonéves szintjén állsz, kérdező. Úgy adtad elő, mintha tesódat minimum verné a nő és rettegésben kellene mellette élnie, mire kiderült, hogy a nő max. némileg rongyrázó. Ti spóroltok, ő meg nem így gondolkodik. Bár mindenhol csak ennyi probléma lenne... Tesód vállalta ezt a nőt, mert elvette és nem vált el. Mi itt a probléma? Ez konkrétan semmi. Nyissa ki a száját, ha neki nem jó. Én se vagyok rongyrázós, sőt, de az ólcsóf.szjóskáskodást is legalább annyira idegesítőnek tartom.
2022. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/133 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt sem értem, tesód miért lenne papucs? Mi jogon akarná ő ezt az olcsójánoskodást ráerőltetni bárkire is? Semmi joga hozzá.
2022. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/133 anonim ***** válasza:
100%

Fhuu na jó, akkor lássuk.

Engem is úgy neveltek a szüleim hogy sporoljak, de van egy határ.

Mert mi értelme a sporolasnak ha aztán a félre rakott pénzt nem koltod el semmire?!

Mivel azt mondod hogy minden évben vesznek valamit plusz ezek szerint az asszony márkás ruhákban jár így gondolom jól élnek, nem a kenyérre valobol veszik a tv-t.

Nekem ez az egész úgy tűnik hogy adott egy család akik ha nem is gazdagok de átlagos színvonalon élnek viszont a ferj/tesó annyira a fogahoz veri a garast hogy az már kellemetlen a családnak.

Oké az nem szép ha tényleg mások előtt alázta a feleség, de ezt sem tudhatjuk hogy történt.

Pl az én nagybatyjam is megtehetné hogy vegyen magának egy inget mégis a múltkor egy szakadt ingben jelent meg az unokatestvérem ballagasan! És bizony elmondtuk neki hogy ez gáz!

Van egy egészséges átmenet a pénz szórás és a fillérbszas között.

És számomra egyszer se biztos ezek alapján hogy a nő lenne a pénz herdalo. Szerintem jócskán probléma van itt veled és a testvéred felfogasaval is.

Azon kívül ha tényleg ez a problémaja nem gondolod hogy ez már hamarabb kiütközött volna? Mert azt mondod hosszú ideje házasok már. Ha a pénzhez való hozzaallas gondot okoz akkor az már az első pár évben szetcseszné a házasságot.

Én is úgy gondolom hogy ha tényleg baja van akkor itt valami más a gond. Munkahelyi, egészségügyi vagy ilyesmi.

2022. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!