Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért vannak ennyien a homeopá...

Miért vannak ennyien a homeopátia ellen? Aki lehülyézni és kioktatni akar, előbb olvassa el, amit írtam!

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mint ha már a gyógyszercégek, és az általuk támogatott orvosok összefogtak volna (ami nem lenne elképzelhetetlen), hogy lejárassanak egy olyan dolgot, ami az egész emberiség gyógyítására hatással lehet.


Miért nem lehet megérteni, hogy a homeopátia nem úgy működik, mint egy ipari gyógyszer, nem azt a hatást fejti ki, mint egy gyógyszer, és nem is annyi ideig kell szedni, mint egy gyógyszert...ellenben mindenki úgy kezeli, mint egy ipari gyógyszert, és mindenki csak úgy tud belekötni, hogy ahhoz hasonlítja. Ez olyan, mint ha én a laptopot fikáznám azért, mert kisebb helyen elfér az, ami PC-ben csak nagy helyen fér el. A laptop hazugság...

Csak arra senki nem gondol, hogy teljesen más elven vannak benne a hardverek, mint a PC-ben, ezért olyan, amilyen.


Én lassan 1 éve olyan szinten haldokoltam, hogy már a külvilágot nem tudtam magam körül. Tönkretettek a gyógyszerekkel jobban, mint ami bajom volt. Fel se fogtam mi történik körülöttem, amikor utólag a szüleim rászánták magukat a homeopátiára, és jééé, élek. Egészségesebben, mint valaha. Pedig egyáltalán nem tudtam, hogy milyen szereket veszek be, mégis használt.


Több ismerősömön, eltérő korosztályban teszteltem már ezek hatását. Nem egynek javasoltam homeopátiás szereket anélkül, hogy bármit is mondtam volna előzőleg, hogy az mire jó. X idő után megkérdeztem, hogy milyen változást észlel magán, és 7-ből 7 ismerősöm pontosan elmondta azt, amire az adott szert kapta.


Szóval bele lehet ebbe bármit beszélni, de azt nem, hogy placebó, vagy, hogy káros. Csak az emberek képtelenek elismerni, hogy létezik olyan gyógymód is, ami nem öl meg idővel, meg nem teszi tönkre a szervezetedet. Az orvosok pedig nem akarják elismerni, mert az orvosok semmit nem támogatnak, amiből nekik nem jön pénz. Márpedig a természetgyógyászatból csak magánklinikákon tudnának pénzt csinálni..



2015. máj. 28. 20:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/200 anonim ***** válasza:
29%

Ha ezeknek az adagolt anyagoknak csak egy kis része is úgy hatna mint ahogyan azt az okosok előadják, történetesen nekem nem szabadott volna ismét talpra állnom. Mert vitamint sem gyümölcsben, sem más táplálékban nem ettem évekig. pl. alma már vagy tizenöt éve nem volt a számban. Az a nagy mennyíségű ásványi agnyag amiket fennhangon hirdetnek, ezek sem találhatók meg az alkoholos italokban, az alkoholisták még is élnek, és isznak. Többnyire az én táplálékom is oly nagyon egyoldalú volt, hogy nekem az ásványi anyagok hiányába kellett volna belepusztulnom.

Na meg már korábban említettem, hogy a tojás belsejében sincsen annyi elemi anyag (kalcium) ami a kiscsirke felépítéséhez szükséges. Egyszóval, kell lennie valami másnak is az emésztés során, minthogy a táplálék egyszerűen az alkotó elemeire esne szét!

Az első amit észleltem szervezetem regenerációja során az, hogy székletem normálissá vált, tehát emésztésem tökéletesedett. És ez már a harmadik nap megfigyelhető lett volna, de még annyira magam alatt voltam, hogy egy hét is eltellett mikor elkezdtem ezeken tűnődni. Akkor már, ha így belekezdtem, azt is elmondom, hogy az elrákosodott nyelőcsövem miatt, már negyedik éve egyetlen kaját tudtam lenyelni, mégpedig a daragaluskát. Ez volt az egyetlen szilárdabb eleség, amit nagy nehezen le tudtam tuszkolni. Úgy hogy az én következtetésem nyilvánvaló!

2015. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/200 Saavedro ***** válasza:
70%

"Na meg már korábban említettem, hogy a tojás belsejében sincsen annyi elemi anyag (kalcium) ami a kiscsirke felépítéséhez szükséges. "


Korábban is hülyesg volt, most is az, a tojásfehérje szerinted miért van, jóember?


"Az a nagy mennyíségű ásványi agnyag amiket fennhangon hirdetnek, ezek sem találhatók meg az alkoholos italokban, az alkoholisták még is élnek, és isznak."


Tudod mi az az alkoholista...? (már félve kérdezem meg...) Az alkoholista nem azt jelenti, hogy az egyetlen, amit magához vesz, az csakis szeszesital.


"Ha ezeknek az adagolt anyagoknak csak egy kis része is úgy hatna mint ahogyan azt az okosok előadják, történetesen nekem nem szabadott volna ismét talpra állnom. (...) Úgy hogy az én következtetésem nyilvánvaló!"


Az előbb írtam egy halom dolgot, amivel elfűrészeltem alattad a fát, de gondolom fel sem fogtad.


Hát persze, én is a múltkor bárányhimlős voltam, de elnyaltam egy eperfagyit és jobban lettem! Vagyis a következtetésem teljesen helytálló, miszerint a bárányhimlőt gyógyíja az eperfagylalt! Felesleges tovább ideírnod, csak az időd pazarolod, bár ahogy látom sok van belőle. Csak trollkodsz úgyis.

2015. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/200 Yolo2 ***** válasza:
A tojásos példád már akkor is bizonyítás nélküli hülyeség volt, mint most. Mindenesetre ha valóban meggyógyultál, az esetben további jó egészséget kívánok!
2015. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/200 anonim ***** válasza:
21%

"kíváncsi vagyok, hogy mégis milyen úton gyógyítja meg a cukorbetegséget az oxigén."

A szervezetben nincsenek utak! Max. folyamatokról beszélhetünk. Az oxigén képes feléleszteni a már régen elhalt idegpályákat is! De ami a lényeg, hogy azt a sokat emlegetett immunrendszert teszi rendbe, aminek alapja az, hogy ha egy sejt nem kap oxigént akkor az haldoklik, nem képes maradéktalanul ellátni a reá szabott feladatot. De ha ezt a hiányzó oxigént pótoljuk, a sejtek ismét teljes kapacitással dolgoznak. Ebben nincsen semmi hókuszpókusz egy laikus is képes megérteni. Csak időbe telik az összervezet teljes regenerálódása. Egy nagyra nőtt rákos daganatot évekig, sőt évtizedekig is eltarthat, mire lebontja. A bokámban csontelhalás 6 hónapig tartott mire panaszmentessé vált. A térdízületi elváltozásom néhány héttel korábban ért véget.

A hasnyálmirigyem már az első hetekben ismét munkába állt, az emésztéssel együtt.

2015. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/200 Saavedro ***** válasza:
90%

"A szervezetben nincsenek utak."


De, jelátviteli utak, vagyis szignáltranszdukció (orvosi, 2. félév).


"Egy nagyra nőtt rákos daganatot évekig, sőt évtizedekig is eltarthat, mire lebontja."


Mégis hogyan bontja le a DNA-mutációkkal halmozott daganatsejteket az oxigén? (a kérdés csak plátói...)


Arra a cukorbetegségre gondoltam, amikor a Langerhans ß szigetek termelnek inzulint, de hiányoznak az inzulinreceptorok. De mondhatnám a diabetes insipidust is. Meg az összes többi olyan betegséget, amelyben hiányzik valamely jelátviteli molekula, vagy receptor. Sőt, az összes betegséget is felhozhatnám, hogy akkor írd le szépen, mégis hogyan gyógyítható oxigénnal. Várj, tudom...úgysem fogod leírni...

2015. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/200 anonim ***** válasza:
29%

A szervezetbe juttatott plusz oxigén az nem gyógyszer! Neki nincsenek gyógyhatásai. A szervezet saját maga végzi el a regenerálást. Amit oxigénhiányos állapotban képtelen megtenni mert nincs lehetősége rá. A plusz oxigén csak a lehetőségét biztosítja a gyógyulásnak!

Köszönöm, hogy végre felfigyeltél arra amit mondok!

2015. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/200 A kérdező kommentje:

Kár ezen erőlködni is amúgy, mert amíg nem tapasztalják, úgy se fogják elhinni ezeket, csak hajtják az egyetemi maszlagot. Aztán ha lesz valami betegsége, és sor kerül rá, hogy mégse akar a gyógyszeres kezelésekbe belehalni, majd akkor rájön, hogy van más megoldás is.


Egyértelmű, hogy orvosin nem arra fognak tanítani, amivel te majd saját szemléletet alakíthatsz ki, és többed magaddal szembeszállhatsz a gyógyszeriparral. De hát ez már túlmegy az alap intelligencián.


Ja, Saavedro, egyébként mesélj már, mit vesz még magához az alkoholista? Van egy ismerősöm, aki legalább 10 éve nem ivott mást alkoholon (tömény pálinka, sör) kívül, de előtte is megvolt bőven a napi adag. Mellette nem csinál semmit, ~50 éves, el van hízva, szívkoszorúér műtétje volt, és még mindig él.

2015. jún. 5. 06:54
 68/200 A kérdező kommentje:

Programtervezőin se arra tanítanak, hogy milyen programot írj meg ahhoz, hogy sikeres, piacvezető vállalkozásod legyen belőled. Ahhoz már neked kell egy saját világnézetet kialakítani, hogy tudd, mire van szükség, mi az, ami hasznos, mi az, ami jó.


Sehol sem az a cél, hogy a társadalom kiemelkedő tagja legyél, hanem az, hogy beépítsenek egy olyan társadalomba, amiből ha nem vagy elég kitartó, nem fogsz tudni, és ilyen szűk látókörrel nem is akarsz majd kijutni.

2015. jún. 5. 07:01
 69/200 anonim ***** válasza:
77%
Hajaj, én tapasztaltam. Naiv voltam, biztos benne, hogy használ. Nem kellett sok, hogy belehaljak. Nagyapámat is kinyírták az ilyen homeós "orvosok, persze felelősséget soha nem vállalnak. Hatalmas biznisz a homeopátia, a sok "namajdénátbacomarrndszert" típusú emberek tárcáját veszik célba. Viszont, felelősségre vonás nincs.
2015. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/200 anonim ***** válasza:
77%
#67 Hogy mit vesz még magához az alkoholista? ÉTELT te nagyon korlátolt hülye. Ők is esznek, bármilyen meglepő is ez a konteós agyadnak.
2015. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!