Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért vannak ennyien a homeopá...

Miért vannak ennyien a homeopátia ellen? Aki lehülyézni és kioktatni akar, előbb olvassa el, amit írtam!

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mint ha már a gyógyszercégek, és az általuk támogatott orvosok összefogtak volna (ami nem lenne elképzelhetetlen), hogy lejárassanak egy olyan dolgot, ami az egész emberiség gyógyítására hatással lehet.


Miért nem lehet megérteni, hogy a homeopátia nem úgy működik, mint egy ipari gyógyszer, nem azt a hatást fejti ki, mint egy gyógyszer, és nem is annyi ideig kell szedni, mint egy gyógyszert...ellenben mindenki úgy kezeli, mint egy ipari gyógyszert, és mindenki csak úgy tud belekötni, hogy ahhoz hasonlítja. Ez olyan, mint ha én a laptopot fikáznám azért, mert kisebb helyen elfér az, ami PC-ben csak nagy helyen fér el. A laptop hazugság...

Csak arra senki nem gondol, hogy teljesen más elven vannak benne a hardverek, mint a PC-ben, ezért olyan, amilyen.


Én lassan 1 éve olyan szinten haldokoltam, hogy már a külvilágot nem tudtam magam körül. Tönkretettek a gyógyszerekkel jobban, mint ami bajom volt. Fel se fogtam mi történik körülöttem, amikor utólag a szüleim rászánták magukat a homeopátiára, és jééé, élek. Egészségesebben, mint valaha. Pedig egyáltalán nem tudtam, hogy milyen szereket veszek be, mégis használt.


Több ismerősömön, eltérő korosztályban teszteltem már ezek hatását. Nem egynek javasoltam homeopátiás szereket anélkül, hogy bármit is mondtam volna előzőleg, hogy az mire jó. X idő után megkérdeztem, hogy milyen változást észlel magán, és 7-ből 7 ismerősöm pontosan elmondta azt, amire az adott szert kapta.


Szóval bele lehet ebbe bármit beszélni, de azt nem, hogy placebó, vagy, hogy káros. Csak az emberek képtelenek elismerni, hogy létezik olyan gyógymód is, ami nem öl meg idővel, meg nem teszi tönkre a szervezetedet. Az orvosok pedig nem akarják elismerni, mert az orvosok semmit nem támogatnak, amiből nekik nem jön pénz. Márpedig a természetgyógyászatból csak magánklinikákon tudnának pénzt csinálni..



2015. máj. 28. 20:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/200 A kérdező kommentje:

#30: végre értelmes emberrel van dolgunk, aki szintén a tapasztalataival jön, nem a hülye süketelésével.


Kis okosodás ráférne egyesekre.

2015. máj. 31. 10:15
 32/200 anonim ***** válasza:
85%

#30 Az orvostudomány nem hitre meg "számításokra" alapoz, hanem pl. kettős vak kísérletekre. Ha az oxigéned működne, bekerülne az is a tankönyvekbe. Eszelős ostobaságokkal viszont nem foglalkozunk.


#31 Anekdotákra nem lehet tudományt építeni. Mindketten síkhülyék vagytok, szépen egymásra találtatok.

2015. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/200 anonim ***** válasza:
100%

...a csontozatfelépítéshez szükséges kalciumot a koleszterinből képezi a szervezet...

Kémiai nonszensz. Emiatt a teljes szövegednek nincs értelme.

2015. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/200 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm mindkét petefészkét elveszitette a nagytudású homeopaták miatt. Pedig több ilyen csodadokinál járt, mindenki ígérte a csodás gyógyulást.

Most 27éves, és a pszihiátriárán kezelik. Képtelen feldolgozni hogy soha nem lehet saját gyermeke. Persze az összes csodadoki mossa kezeit.

2015. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/200 anonim ***** válasza:
17%

"""""""""""""""""""

#30 Az orvostudomány nem hitre meg "számításokra" alapoz, hanem pl. kettős vak kísérletekre. Ha az oxigéned működne, bekerülne az is a tankönyvekbe. Eszelős ostobaságokkal viszont nem foglalkozunk.


#31 Anekdotákra nem lehet tudományt építeni. Mindketten síkhülyék vagytok, szépen egymásra találtatok.

""""""""""""""""""""


Na erről beszélek! Aki a saját dobozában él, annak fogalma sincs, hogy azon a dobozon kívül is van valami. De ha valami sokkolót hall, akkor már szitkokat szór, lehülyézi a másikat!

2015. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/200 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy lehülyézem a másikat, ha konokul ragaszkodik a hülyeségéhez.
2015. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/200 anonim ***** válasza:
0%

Tedd azt! Ezt a jogot meghagyom neked!

Azt hogy a föld gömbölyű, sem egy nap alatt fogadta el az beeriség. Több emberöltő kellett hozzá, hogy a vitorláshajók megépítésétől eljussunk idáig!

2015. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/200 anonim ***** válasza:
100%
Á, a jó öreg lapos Föld mítosz. Az ugye nem zavar, hogy már legalább az ókori görögök óta tudjuk hogy gömbölyű, és a laposságát mindig is csak egy maroknyi hülye vallotta?
2015. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/200 anonim ***** válasza:
22%

A parasztot nem érdekelte hogy a föld gömbölyű vagy lapos. Neki az volt a lényeg, hogy a búza nőjön a tehenek meg legeljenek. A föld gömbölyűségét azok találták ki, akik először az árbocát látták a hajónak, majd később az egészet.

Hogy ez mikor volt az jelentéktelen. A lényeg, hogy a vitorlás hajók megépítése idejében, ill. ez után néhány száz év alatt történt a felfedezés.

Amit ezzel mondani akartam, az az, hogy a tudás az nem születik egy ember fejében, több generáció szükséges a változásokhoz.

Az, hogy a megfelelő oxigénnel ellátott szervezet nem betegszik meg, ez a napnál is nyilvánvalóbb. Minden keserűséget, bosszúságot ki lehet küszöbölni, ha helyesen vesszük a levegőt, és táplálékunkat megrágjuk rendesen

2015. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/200 anonim ***** válasza:
0%
A te agyad már képtelen felfogni, helyesen gondolkodni, mert teletömték a könyvekben leírtakkal, és a médiából hallottakkal. De Talán a gyermeked, vagy unokád már tisztábban fog gondolkodni, mert a dilemmát ez a beszélgetésünk beletette az agyadba, és ezt örökölni fogja utódod is. Aki majd jobban odafigyel erre ha más irányból is hallja. Én nem fogok erről előadásokat tartani a médiában, de lesznek olyanok, akik igen! Csak hát, az alapgondolkodásnak is gyökereiben kell megváltozni, mert az egészségben nincsen üzlet! Az egészséges emberről nem lehet bőrt lehúzni, mert alaptermészete olyan hogy elkerül minden atrocitást.
2015. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!