Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért vannak ennyien a homeopá...

Miért vannak ennyien a homeopátia ellen? Aki lehülyézni és kioktatni akar, előbb olvassa el, amit írtam!

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mint ha már a gyógyszercégek, és az általuk támogatott orvosok összefogtak volna (ami nem lenne elképzelhetetlen), hogy lejárassanak egy olyan dolgot, ami az egész emberiség gyógyítására hatással lehet.


Miért nem lehet megérteni, hogy a homeopátia nem úgy működik, mint egy ipari gyógyszer, nem azt a hatást fejti ki, mint egy gyógyszer, és nem is annyi ideig kell szedni, mint egy gyógyszert...ellenben mindenki úgy kezeli, mint egy ipari gyógyszert, és mindenki csak úgy tud belekötni, hogy ahhoz hasonlítja. Ez olyan, mint ha én a laptopot fikáznám azért, mert kisebb helyen elfér az, ami PC-ben csak nagy helyen fér el. A laptop hazugság...

Csak arra senki nem gondol, hogy teljesen más elven vannak benne a hardverek, mint a PC-ben, ezért olyan, amilyen.


Én lassan 1 éve olyan szinten haldokoltam, hogy már a külvilágot nem tudtam magam körül. Tönkretettek a gyógyszerekkel jobban, mint ami bajom volt. Fel se fogtam mi történik körülöttem, amikor utólag a szüleim rászánták magukat a homeopátiára, és jééé, élek. Egészségesebben, mint valaha. Pedig egyáltalán nem tudtam, hogy milyen szereket veszek be, mégis használt.


Több ismerősömön, eltérő korosztályban teszteltem már ezek hatását. Nem egynek javasoltam homeopátiás szereket anélkül, hogy bármit is mondtam volna előzőleg, hogy az mire jó. X idő után megkérdeztem, hogy milyen változást észlel magán, és 7-ből 7 ismerősöm pontosan elmondta azt, amire az adott szert kapta.


Szóval bele lehet ebbe bármit beszélni, de azt nem, hogy placebó, vagy, hogy káros. Csak az emberek képtelenek elismerni, hogy létezik olyan gyógymód is, ami nem öl meg idővel, meg nem teszi tönkre a szervezetedet. Az orvosok pedig nem akarják elismerni, mert az orvosok semmit nem támogatnak, amiből nekik nem jön pénz. Márpedig a természetgyógyászatból csak magánklinikákon tudnának pénzt csinálni..



2015. máj. 28. 20:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/200 anonim ***** válasza:
100%

"Mert minden betegség, a szervezet oxigénhiányos állapotából indul ki, Ezt az oxigénhiányos állapotot viszont csak a placebo javítja az emberben!"


Ezt az eszelős ökörséget meg melyik alternatív oldalról szedted össze?

2015. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/200 anonim ***** válasza:
100%

Na igen utolsó! Én egyszerű szakmunkás nő vagyok, ( érettségi nélkül, de józan paraszti ésszel és Google használati készséggel) olykor csak röhögnék, mégis sírok hogy ezt a rengeteg áltudományos baromságot valaki csont nélkül benyeli.

Az oxigénhiányos állapotot szerintem egy nagy levegővétel hatásosan megszüntetheti.

Persze a technika víz alatt nem működik. Hiába lélegzel be nagy mennyiségű oxigént odalent.

2015. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/200 A kérdező kommentje:

Néhányan nem csak el vannak tévedve, de még értelmezni se tudják azt, amit leírtam. Az átlagéletkor meg nem a betegségek miatt volt kisebb. Köztudott, még a leghülyébb is tudja, hogy különböző növények, különböző hatással vannak a szervezetre.


Sokkal inkább hisznek a saját hülyeségeiknek, mint annak, amit hozzáértő tudósok, professzorok könyvekben leírtak. De hát persze, könyvet nem kell olvasni, azt kell tudni, amit iskolában biológia órán megtanítottak, meg ami ki tudja honnan rád ragadt, a többi mind hülyeség, mert könyvbe van leírva...ehhez a mérhetetlen bölcsességhez ezúton is gratulálok!


Attól függetlenül, hogy én a vasat emeltem ki, nyugodtan mondhattam volna kalciumot, káliumot, magnéziumot, bármi mást. Utána lehet olvasni ezeknek is: ha valamelyik hiányzik a szervezetből, mert a szervezet nem-, vagy nem megfelelő mértékben tudja előállítani, akkor annak különböző következményei vannak. Megnyugtatom a 'mesterbiológusokat', ezek több 100 éves tapasztalatokra épülnek.


Ha valami hiányzik a szervezetből, azt vitaminnal, vagy megfelelő étrenddel, testmozgással pótolod, VAGY vitamin helyett szedsz schüssler sót, ami nem pótolja a hiányzó ásványokat, hanem beindítja a szervezetben azt a részt, ami nem megfelelően állítja elő a szükséges anyagot.


Azért annak örülök, hogy végül is kiderült, hogy a homeopátia ellenes oldalakon olyanok tiltakoznak, akiknek fingjuk sincs az egészhez, nem tapasztaltak semmit az életükben és/vagy orvosok/gyógyszerészek.

2015. máj. 30. 14:57
 24/200 anonim ***** válasza:
17%

Az oxigénhiányos állapotot egy nagy levegővétel nem szüntetheti meg! De kitartó folyamatos légzőgyakorlatokkal igen!

A XX. század elején, Ottó Warburg már kimondta, hogy a betegségek alapfeltétele az anorexia a sejtek szintjén.

A nyugati világban már gyógyíthatatlannak mondott betegségeket gyógyítanak magasnyomású oxigénnel! Már Magyarországon is kezd elterjedni egyre szélesebb körben ez a gyógymód. De aki odúban él, és csak a nettről és könyvekből meríti tudását, annak felfoghatatlan!

2015. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/200 anonim ***** válasza:
73%

#23 Ha az irónia fájna, te ordítanál kínodban. Pont te merészelsz hozzá nem értésről beszélni, amikor azt sem vagy képes felfogni hogy a szervezet nem képes vasat, magnéziumot vagy bármi más elemet előállítani?


#24 Persze hogy felfoghatatlan, mivel nem működik. Ennyire egyszerű. Gyógyíts már légyszíves pl. rákot oxigénnel. Kíváncsian várom a lehengerlő eredményeidet.

2015. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/200 Yolo2 ***** válasza:
76%
Akkor mi miatt volt az átlag életkor alacsonyabb? :D Kezdem azt hinni hogy csak trollkodsz.
2015. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/200 anonim ***** válasza:
11%

"Kíváncsian várom a lehengerlő eredményeidet."

A nyelőcsőrákom meggyógyult. A lupuszom is már a múlté. Az ekcéma is már csak emlék. Nem váltottam életmódot, azt eszem amit régebben mindig, és amit megkívánok. Ha elfogadtam volna azt az életmódot amit az orvos javallt, már rég a mógerkertben lennék. 15 féle gyógyszert kellett volna szednem életem végéig.

Nem csináltam mást, mint tiszta oxigént lélegeztem!

Ezért is foglalkozom behatóbban az oxigénnel. Magyarországon Pesten és Kecskeméten lehet orvosi felügyelettel hozzájutni az oxigénterápiás módszerekhez.

Nem mondanám, ha nem lennék benne biztos!

De egy fiatal szervezetnek, még nincsen szüksége tiszta oxigénre. Csak a tüdőt kell rávenni, hogy megfelelően működjön

2015. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/200 anonim ***** válasza:
80%
Mondom eredményeket, nem anekdotákat.
2015. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/200 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező! Szerinted miből és hogyan állítja elő a szervezet az általad említett anyagokat?
2015. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/200 anonim ***** válasza:
11%

Számomra ez eredmény! 45 év szenvedés után végre jól érzem magamat a bőrömben, és élvezem az életet, és boldog vagyok.

És...! Már csak mosolygok azokon, akik hittel bizonygatják, és számításokkal igazolják hogy a bevitt táplálék alkotóelemein van a hangsúly.

Előttem szólónak. Nem tudom, de a rengeteg irányból érkező információáradatból ki lehet szűrni, pl. hogy a csontozatfelépítéshez szükséges kalciumot a koleszterinből képezi a szervezet. A koleszterin az, amiből a szervezet ott helyben alakít ki építőelemeket. A táplálékkal bevitt kalcium egy-egyben kiürül a szervezetből. Pl ez az orvosi hit egyik melléfogása. Mert a koleszterin azért emelkedik meg a szervezetben, mert szüksége van rá. Mit csinál az orvos? Kivonja a koleszterint a szervezetből, ahelyett hogy megkeresné az okát, hogy mitől is változott ez az érték. Ezzel tovább segítve a megbetegedés elfajulását. Mert neki az az előny, hogy a koleszterin csökkentő mellé, idővel csontritkulásra is tablettát adhasson.

De az egyetlen könyvben nincsen leírva, hogy mindez megelőzhető, ha az elhasznált oxigént megfelelően pótoljuk a szervezetben.

Miért is van ez így? Mert a könyveket több száz év tapasztalata-amit számításokkal igazoltak- neves professzorok alkottak. De az oxigén felfedezése, kimutatása nincs száz esztendő sem. A nyolcatomos oxigént csak 2006 évben mutatták ki, és azt sem gyógyászati céllal. Persze, hogy erről egy szó nincs a tankönyvekben.

Ha ez bekerülne a tankönyvekbe az egész orvostudományt az alapjaitól kellene átértékelni.

Egy doboz belsejében lehet magyarázni, és törvényszerűségekkel alátámasztani , hogy a feneke lent, a teteje miért van fent. De ha kijövünk a dobozból észrevehetjük, hogy ez a doboz forgatásával megváltoztatható, anélkül, hogy a doboz belsejében tapasztalt törvényszerűségek megváltoznának.

2015. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!