Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért vannak ennyien a homeopá...

Miért vannak ennyien a homeopátia ellen? Aki lehülyézni és kioktatni akar, előbb olvassa el, amit írtam!

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mint ha már a gyógyszercégek, és az általuk támogatott orvosok összefogtak volna (ami nem lenne elképzelhetetlen), hogy lejárassanak egy olyan dolgot, ami az egész emberiség gyógyítására hatással lehet.


Miért nem lehet megérteni, hogy a homeopátia nem úgy működik, mint egy ipari gyógyszer, nem azt a hatást fejti ki, mint egy gyógyszer, és nem is annyi ideig kell szedni, mint egy gyógyszert...ellenben mindenki úgy kezeli, mint egy ipari gyógyszert, és mindenki csak úgy tud belekötni, hogy ahhoz hasonlítja. Ez olyan, mint ha én a laptopot fikáznám azért, mert kisebb helyen elfér az, ami PC-ben csak nagy helyen fér el. A laptop hazugság...

Csak arra senki nem gondol, hogy teljesen más elven vannak benne a hardverek, mint a PC-ben, ezért olyan, amilyen.


Én lassan 1 éve olyan szinten haldokoltam, hogy már a külvilágot nem tudtam magam körül. Tönkretettek a gyógyszerekkel jobban, mint ami bajom volt. Fel se fogtam mi történik körülöttem, amikor utólag a szüleim rászánták magukat a homeopátiára, és jééé, élek. Egészségesebben, mint valaha. Pedig egyáltalán nem tudtam, hogy milyen szereket veszek be, mégis használt.


Több ismerősömön, eltérő korosztályban teszteltem már ezek hatását. Nem egynek javasoltam homeopátiás szereket anélkül, hogy bármit is mondtam volna előzőleg, hogy az mire jó. X idő után megkérdeztem, hogy milyen változást észlel magán, és 7-ből 7 ismerősöm pontosan elmondta azt, amire az adott szert kapta.


Szóval bele lehet ebbe bármit beszélni, de azt nem, hogy placebó, vagy, hogy káros. Csak az emberek képtelenek elismerni, hogy létezik olyan gyógymód is, ami nem öl meg idővel, meg nem teszi tönkre a szervezetedet. Az orvosok pedig nem akarják elismerni, mert az orvosok semmit nem támogatnak, amiből nekik nem jön pénz. Márpedig a természetgyógyászatból csak magánklinikákon tudnának pénzt csinálni..



2015. máj. 28. 20:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/200 anonim ***** válasza:
78%
Láthatóan fogalma sincs, akkor nem írna ekkora baromságokat hogy "a rák." Nincs olyan hogy a rák, több tucat fajtája van a daganatos betegségeknek amit mind másképpen kell kezelni, bizonyos típusokban már igen komoly előrelépések történtek és korai felismerés esetén jó eséllyel gyógyíthatóak. Nyilván tökéletes univerzális gyógyszer nincs és valószínűleg egyhamar nem is lesz, de a tudomány igenis fejlődik.
2015. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/200 A kérdező kommentje:

#50: csak felhoztam egy példát, mint gyógyíthatatlan dolog. Bármi mást mondhattam volna.


#51: persze, hogy fejlődik, csak nem szabad reklámozni ;) Ahogy a homeopátiát, és más természetes, életben tartás-célú német/ázsiai gyógymódokat is próbálják elnyomni.


Nézzetek már meg olyan videókat, ahol elmagyarázzák a tervezett elévülést, és hogy miért romlik el minden olyan hamar. Van egy hosszabb videó, abban szó esik a gyógyászati iparról is.


A tervezett elévülésnek még a gondolatát is megpróbálták hárítani, (hasonlóan az említett gyógymódokhoz) aztán végül addig jutottak, hogy egyes nagyobb cégek beismerték, hogy ha nem romlanának el tervezetten a dolgok, akkor be is zárhatnának, mert az senkinek sem hasznos, ha valamit megveszel, és egy életen át tudod használni.


A TV-kben is manapság olyan technológia van, aminek ha nincs az összeszereléskor keletkezett gyári hibája, 100 éves használat után se mehetne tönkre. Ezért kell beleszámolni egy tervezett elévülést, ami lehet akár 1000 óra használat utáni pixelhiba, vagy okostévéknél a menü belassulása, kép akadozás, stb.


Nehogy azt higgyétek, hogy a világban minden olyan szép, mint ahogy ti azt látjátok...

2015. jún. 4. 12:03
 53/200 anonim ***** válasza:
67%

Már több irányból hallottam, olvastam, Hogy a rákos sejtek, azok a saját szervezetünk sejtjei. Néhány okoskodó már azt is kiokoskodta, hogy a sejtburjánzást az oxigénhiányos állapot okozza. Csak ezt azok az okosok, akik a tankönyvekből merítik tudásuk - legalább nyolvan éves alapokra épített - hihetetlennek vélik, és ezért támadják, űzik az újonnan felfedezett eredményeket.

Meg is lehet érteni! Mert most a kórházak milliárdokat öltek a kemoterápiás készülékekbe, hát addig nem engednek a gyepló szorításából, amíg legalább a másfélszeresét ki nem termelik a befektetett összegnek. És ez már nem a gyógyításról szól, hanem ez már politika! És ez a világgazdaságra nézve igaz. Az az orvos, aki el van kötelezve -kölcsönök, hitelek által - egyénileg nem tehet semmit. Az ifjoncok már úgy kerülnek ki az iskolákból, hogy több milliós adósság van a fejükön.

És ez nem összeesküvés elmélet, hanem a társadalmi szemlélet.

2015. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/200 anonim ***** válasza:
69%
Fogd már fel a korlátolt konteós agyaddal, hogy NEM MŰKÖDIK A ROHADT OXIGÉNES SZAROD, AZÉRT NEM HASZNÁLJÁK!
2015. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/200 anonim ***** válasza:
77%
Kemoterápiás gépek..... édes istenem, hogy a jó életbe tudsz ennyire korlátolt hülye lenni? Van egyáltalán bármi fogalmad arról, mi az a kemoterápia vagy csak mondod a betanult birkaszöveget, amit a konteós oldalakon olvasol?
2015. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/200 Saavedro ***** válasza:
60%

"#50: csak felhoztam egy példát, mint gyógyíthatatlan dolog. Bármi mást mondhattam volna. "


Felhoztad, hogy a csúnya gyógyszercégek milyen gonosz módon próbálják a fejünkbe sulykolni, hogy ez az - amúgy gyógyítható betegség mennyire gyógyíthatatlan. Talán mert tényleg az...

2015. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/200 Saavedro ***** válasza:

"Már több irányból hallottam, olvastam, Hogy a rákos sejtek, azok a saját szervezetünk sejtjei."


Gratulálok, ez a Molekuláris Sejtbiológia 2. tantárgy alapja.


"Néhány okoskodó már azt is kiokoskodta, hogy a sejtburjánzást az oxigénhiányos állapot okozza."


Nem értem, hogy ezt hogy érted...félek megkérdezni...azt esetleg tudod, mi az a mutáció? Onkogének, tumor szupresszor gének?


"Mert most a kórházak milliárdokat öltek a kemoterápiás készülékekbe, hát addig nem engednek a gyepló szorításából, amíg legalább a másfélszeresét ki nem termelik a befektetett összegnek."


Hm. Azt tudod, hogy mi az a kemoterápia? Vagy hogy min alapszik? És mi az a kemoterápiás 'készülék' amire gondoltál?

2015. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/200 Saavedro ***** válasza:
85%

"#48: a kétféle pénz nem ugyanoda megy ;)"


Bocs, ezt most olvastam. Szóval a homeopátiás szerekért is kell fizetned. Akkor megkérdezném, hogy mi az alapja a 'pénzéhes gyógyszercégek' felkiáltásodnak, amikor a homeopátiás bogyócskák is pénzbe kerülnek. CSAKHOGY a homeopátiás szerek GYÓGYHATÁSÚ KÉSZÍTMÉNYEKnek vannak feltüntetve, nem pedig GYÓGYSZEREKnek. Ez azt jelenti, hogy nem kell semmiféle olyan drága, pénzigényes bevizsgáláson, teszten végigfuttatni őket, mint a gyógyszereket, hanem csak úgy bumm bele. Ezzel sok embert be lehet palizni, mert azok csak azt látják, hogy 'jaj ez nem drágább, mint a gyógyszer'.


Mellesleg ha egyszer is betetted volna a lábad az orvosi egyetemre, nem alakítanál ki magadban ilyen hallatlan primitív képet az orvoslásról.

2015. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/200 Saavedro ***** válasza:
100%

"A gyógyszer működése: beveszed, és a saját hatóanyagát erőteljesen lövi be a szervezetbe, gyengítve ezzel az immunrendszert, és rosszabb esetben újabb panaszokat előidézve "


Szignáltranszdukcióról hallottál már? Meg mi ez a baromság, hogy 'saját hatóanyagát erőteljesen lövi be'?

2015. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/200 Saavedro ***** válasza:
100%
Ja és 45%-os, kíváncsi vagyok, hogy mégis milyen úton gyógyítja meg a cukorbetegséget az oxigén. A koleszterinnek meg tekintsd meg a képletét, abból hogyan lesz kalcium? Ha a kalcium egy az egyben kiürülne a szervezetből, akkor miért van a szervezetünkben kalcitonin és honnan van a vér kalciumtartalma? És mit gondolsz, honnan állítana elő a szervezet olyan elemeket, mint a vas, kalcium, magnézium, stb.?
2015. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!