Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért vannak ennyien a homeopá...

Miért vannak ennyien a homeopátia ellen? Aki lehülyézni és kioktatni akar, előbb olvassa el, amit írtam!

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mint ha már a gyógyszercégek, és az általuk támogatott orvosok összefogtak volna (ami nem lenne elképzelhetetlen), hogy lejárassanak egy olyan dolgot, ami az egész emberiség gyógyítására hatással lehet.


Miért nem lehet megérteni, hogy a homeopátia nem úgy működik, mint egy ipari gyógyszer, nem azt a hatást fejti ki, mint egy gyógyszer, és nem is annyi ideig kell szedni, mint egy gyógyszert...ellenben mindenki úgy kezeli, mint egy ipari gyógyszert, és mindenki csak úgy tud belekötni, hogy ahhoz hasonlítja. Ez olyan, mint ha én a laptopot fikáznám azért, mert kisebb helyen elfér az, ami PC-ben csak nagy helyen fér el. A laptop hazugság...

Csak arra senki nem gondol, hogy teljesen más elven vannak benne a hardverek, mint a PC-ben, ezért olyan, amilyen.


Én lassan 1 éve olyan szinten haldokoltam, hogy már a külvilágot nem tudtam magam körül. Tönkretettek a gyógyszerekkel jobban, mint ami bajom volt. Fel se fogtam mi történik körülöttem, amikor utólag a szüleim rászánták magukat a homeopátiára, és jééé, élek. Egészségesebben, mint valaha. Pedig egyáltalán nem tudtam, hogy milyen szereket veszek be, mégis használt.


Több ismerősömön, eltérő korosztályban teszteltem már ezek hatását. Nem egynek javasoltam homeopátiás szereket anélkül, hogy bármit is mondtam volna előzőleg, hogy az mire jó. X idő után megkérdeztem, hogy milyen változást észlel magán, és 7-ből 7 ismerősöm pontosan elmondta azt, amire az adott szert kapta.


Szóval bele lehet ebbe bármit beszélni, de azt nem, hogy placebó, vagy, hogy káros. Csak az emberek képtelenek elismerni, hogy létezik olyan gyógymód is, ami nem öl meg idővel, meg nem teszi tönkre a szervezetedet. Az orvosok pedig nem akarják elismerni, mert az orvosok semmit nem támogatnak, amiből nekik nem jön pénz. Márpedig a természetgyógyászatból csak magánklinikákon tudnának pénzt csinálni..



2015. máj. 28. 20:16
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/200 anonim ***** válasza:
21%

Az alkoholista étkezése nagyon is egyoldalúvá válik. Keveset, és ritkán, rendszertelenül eszik. Ez okozza nála az emésztési zavarokat, a széklet hígulását, bélgörcsöket és nem utolsó sorban azt a bűzt ami a fenekéből eltávozik. Aztán a mája is ettől megy tönkre, és nem azért mert az alkohol kioldaná a májsejteket. Az alkohol színtiszta energia, amit a szervezet emésztés nélkül képes és tud hasznosítani. Egy alkoholistának mindig az első pohárral van a problémája, utána kívánja a többit. De mert a szervezet faramuci, a zöme alkohol az izommunkában ég el, ehhez viszont az agytól elvonja az oxigént. Ezért figyelme reflexei lankulnak.

Az alkoholistának legutolján a szíve adja fel a szolgálatot, mert az tiszta izomból áll. Ha megvonjuk tőle az alkoholt, aztán kezdődnek a szívizom panaszok.

Egy szervezetben, minden mindennel összefügg, és csak a lehetőségeihez képest tud, képes korrigálni a külső behatásokat.

2015. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/200 Saavedro ***** válasza:
100%

"Egyértelmű, hogy orvosin nem arra fognak tanítani, amivel te majd saját szemléletet alakíthatsz ki, és többed magaddal szembeszállhatsz a gyógyszeriparral. De hát ez már túlmegy az alap intelligencián."


Gondolkodni kéne megtanulni...hajtogatod ezt folyamatosan, de látszik, hogy semmihez sem értesz. Az egyetem azt az alaptudást adja meg, amit felhasználva JÓZAN PARASZTI ÉSSZEL következtetéseket vonsz le. Ezért tudtam megcáfolni azokat a marhaságokat, amik itt mennek már oldalak óta. Tisztában kell lenni az alap információkkal és azokat alkalmazni. Akkor talán nem is ír olyanokat az ember, hogy 'a rák gyógyíthatatlanságát sulykolják belénk', meg 'az oxigén lebontja a daganatos sejteket'. Na EZ az alap intelligencia.


Mellesleg ha 'csúnya gyógyszercégek' blabla, akkor miért nem GYÓGYTEÁKAT, GYÓGYFŐZETEKET veszel magadhoz? Miért nem látogatsz meg egy füvesembert? (igen, ismerek párat, azon a csúnya orvosi egyetemen tartanak előadást...)

"Miért nem lehet megérteni, hogy a homeopátia nem úgy működik, mint egy ipari gyógyszer, nem azt a hatást fejti ki, mint egy gyógyszer" - ezt meg kifejthetnéd :) milyen úton hat a homeopátiás készítmény? mi a hatásmechanizmusa?

2015. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/200 Saavedro ***** válasza:
100%

"Az alkohol színtiszta energia, amit a szervezet emésztés nélkül képes és tud hasznosítani"


Egyet mondok...acetaldehid...az tudod mi? (10. osztály, szerves kémia) Méreganyag, mely akkor keletkezik, mikor a szervezet oxidálja az etil-alkoholt. Gondold át újra ennek jegyében a fentieket.

2015. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/200 anonim ***** válasza:
100%

Van egy modszer biztos paran hallottak rola aminek az az alapja hogy azert vagyunk betegek mert tul sok oxigent lelegzunk be. Egy csekely osszegert cserebe (80.000 HUF) megtanitanak teged megfeleloen lelegezni. Nyilvan ez a modszer is MINDENT gyogyit a vilagon, de ezt mar sejthettetek.


Javaslom az oxigenes kolleganak a tanfolyam felkereseset, a vilag vegezetig el tudnanak vitatkozni hogy most akkor sok az oxigen vagy keves.

2015. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/200 A kérdező kommentje:

Saavedro: nem mondtam, hogy gyógyteákat nem szoktam fogyasztani. Ha beszedek valami influenzát akkor se nyúlok gyógyszerekhez, mert nem fogom ilyennel rongálni magamat. Gyógyteákkal, természetes szerekkel kúrálom magamat, és hamarabb helyrejövök, mint a sok szar gyógyszertől.


A homeopátia működési elvéről meg számtalan cikket lehet olvasni, de biztos mindegyik hazudik, mert ugyanazt írják le.


Ez az, amit nem tanítanak az egyetemen..hogy hogy mássz ki abból a sablon felfogásból, amit ott oktatnak. Hogy hogyan legyél nyitott új dolgokra. Ezt nem szabad tanítani, mert még a végén önfejlesztő embereket engednének ki az egyetemről.

2015. jún. 5. 15:08
 76/200 anonim ***** válasza:
51%

"az oxigén lebontja a daganatos sejteket'."

Az oxigén nem bont le semmit! Ilyent nem olvashattál sehol!

Már megint nem figyeltél! Az oxigénhiányos agyad képtelen normálisan feldolgozni a beérkező információt:# 66/74


"Egyet mondok...acetaldehid...az tudod mi? (10. osztály, szerves kémia) Méreganyag, mely akkor keletkezik, mikor a szervezet oxidálja az etil-alkoholt. Gondold át újra ennek jegyében a fentieket."


Próbálj meg Te értelmesen gondolkodni, mert az alkohol elégetése nem szó szerint értendő ebben a szövegben. A szervezetet, csak az oxigénhiányos agyúak hasonlítják az autóhoz, ahol a robbanómotorban oxigénnel egyesül.

Nem a belőle fejlődött hőt hasznosítja az izomsejt. Tehát felháborodásod teljes mértékben alaptalan. Mindig alapjaiban bukik meg a mutatványod, hiába vagy túliskolázva!


# 74 + ez megint csak abból ered, hogy némely túliskolázott rosszul értelmezi a szöveget, át sem gondolja mit fordít a tolmácsolás során! Mikor a téma a laikusok szájára kerül, csak azután válik belőle vita.


A Nobel díjas Dr. Otto Warburg már a huszadik század elején bebizonyította, hogy a degeneratív elváltozások és a rák kiváltó oka nem más, mint a szervezet oxigénhiányos állapota. Erről Dr. Stephen Levins így ír: „Minden súlyos betegségnél megállapítható az alacsony oxigén szint. Minden szervezetet romboló betegség alapvető oka a hipoxia, vagyis az oxigénhiány a sejtek szintjén.”

[link]


"Először is a benne rejlő lehetőségeket nevetségesnek tartják a tudatlanok.

Majd azt gondolják, hogy potenciális felforgató és fenyegető ez a módszer.

Végül az eredmények láttán úgy ítélték meg, magától értetődő."



És hogy miért nem használják a magasnyomású oxigént ? Mert a tankönyvekben még nincs leírva!


"A metastabil tetraoxigén (O4) molekulát 2001-ben fedezték fel,[24][25] és azt feltételezték, hogy a szilárd oxigén hat fázisának egyikében létezik. 2006-ban igazolták, hogy ez a 20 GPanyomáson létrejövő fázis valójában romboéderes O8 klaszter.[26] Ez a klaszter potenciálisan sokkal erősebb oxidálószer, mint akár az O2, akár az O3, ezért felhasználható lehet rakéta-hajtóanyagban."


Ebből is látszik, hogy a magasnyomású oxigén értékét, hatásait, fejlődését, és tulajdonságait képtelen befogadni a túliskolázott orvosi agy!

2015. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/200 Saavedro ***** válasza:
78%

45 (időközben 44) százalékos!


"Az oxigén nem bont le semmit! Ilyent nem olvashattál sehol!

Már megint nem figyeltél! Az oxigénhiányos agyad képtelen normálisan feldolgozni a beérkező információt:# 66/74 "


Egy nagyra nőtt rákos daganatot évekig, sőt évtizedekig is eltarthat, mire lebontja. - elnézést, szervezet. És a szervezet mégis hogyan bontja le a saját, DNS mutációkkal halmozott, folyamatosan osztódó, időközben áttéteket képzett, magát autokrin anyagokkal, POZITÍV feedbackkel, vaszkularizációval ellátó daganatot? Még a CÉLZOTT, GÉNTERÁPIÁS, gyógyszerek (amiket bizony a cúnya-cúnya gyógyszercégek állítottak elő - lásd.: Gleevec) sem képesek késői stádiumban gyógyítani...


Az oxigénhiányos agyról meg annyit, hogy már elég sok cáfolatot írtam, amit simán figyelmen kívül hagytál...vajon ez miért lehet?


"Próbálj meg Te értelmesen gondolkodni, mert az alkohol elégetése nem szó szerint értendő ebben a szövegben."


Az oxidáció szerinted égés? :) Még egyszer megkérdezem: az oxidáció szerinted az égéssel azonos? Középiskolás anyag ez megint...


"Mindig alapjaiban bukik meg a mutatványod, hiába vagy túliskolázva!"


Ez középiskolás anyag :) A 'mutatványaim megbuktatásához meg normális cáfolatok kellenének...vagy figyelmen kívül hagyod, amit leírok, vagy megint ilyeneket írsz.

2015. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/200 Saavedro ***** válasza:
77%

"Saavedro: nem mondtam, hogy gyógyteákat nem szoktam fogyasztani. Ha beszedek valami influenzát akkor se nyúlok gyógyszerekhez, mert nem fogom ilyennel rongálni magamat. Gyógyteákkal, természetes szerekkel kúrálom magamat, és hamarabb helyrejövök, mint a sok szar gyógyszertől. "


Akkor miért nem ezeket fogyasztod a cukorbogyócskák helyett?


"A homeopátia működési elvéről meg számtalan cikket lehet olvasni, de biztos mindegyik hazudik, mert ugyanazt írják le."


Az interneten? :)



"Ez az, amit nem tanítanak az egyetemen..hogy hogy mássz ki abból a sablon felfogásból, amit ott oktatnak. Hogy hogyan legyél nyitott új dolgokra. Ezt nem szabad tanítani, mert még a végén önfejlesztő embereket engednének ki az egyetemről."


Nem voltál sose orvostanhallgató, ugye? De gondolom mérnök se...itt nem az megy, hogy bemagolsz egy csomó dolgot, meg bizonyos sémákat. Ez csak kb. 20-30%-a az anyagnak. Megmutatnak metszeteket, spektroszkópiás vizsgálatokat, molekuláris biológiai módszereket (vagyis LÁTOD, a SZEMEDDEL, BIZONYÍTÉK van rá). Aztán gondolkozz el, miért van ez? A vizsgán olyan problémafeladatokat kapsz, amiket sose tömtek a fejedbe, azt alkalmazd, amire rávezettek. LOGIKUSAN gondolkodj, vezesd le, stb. Itt csak azt látom, hogy leírom ezt, vagy azt, levezetem, hogy miért úgy van, aztán totálisan ignorálod (ááá, nem azért mert nem tetszik és nem tudod megcáfolni). Hiába írogatod, hogy 'jaj, sablongondolkodás, egyetem, stb.'. Ez terelésnek szar, ellenérvnek meg még kevésbé.

2015. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/200 anonim ***** válasza:
22%

"Az oxigénhiányos agyról meg annyit, hogy már elég sok cáfolatot írtam, amit simán figyelmen kívül hagytál...vajon ez miért lehet?"

Senkinek a meggyőződését, hitét nincs szándékomban befolyásolni. Ezért csak kérdésekre válaszoltam, és ezután is ezt fogom tenni. Bár beszélgetésünk alatt nem olvastam olyan cáfolatokat, amik maradéktalanul helyesek lettek volna, kivéve, hogy az első körben szimplán hülyének neveztél.

Olyan vitákba nem megyek bele, amik alapjaiban hibás véleményre épülnek. Mint pl. a rákos daganat lebontása. Sok formátumban hallottam már a rák mint betegség kialakulását, erről nincs kedvem vitába szállni senkivel, aki nem képes felfogni, hogy a rákot a sejtszintű oxigénhiány okozza.

2015. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/200 anonim ***** válasza:
78%
#79 Várj, leírom ezt egy mondatban: "Csak azért is így van és nem vitatkozom senkivel, punktum." Stimmel?
2015. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!