Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek igazuk van az...

Szerintetek igazuk van az oltáselleneseknek? Mik azok az érvek, amik mellettük szólnak?

Figyelt kérdés
Most itt leírom megjegyzésként, hogy én nem vagyok oltásellenes, viszont nem egy ismerősömmel keveredtem már vitában emiatt. Sőt, családtagjaimmal is sikerült.

2021. júl. 8. 17:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
65%

90.


89-s vagyok.


Nem kétlem hogy többet tudnak az orvosok a laikusoknál. De orvosok közt is megoszlik a vélemény. Te pl. a saját orvosodra hallgatsz aki erősíti az oltást más meg a sajátjára aki pedig lehet nem ajánlja az oltást. Most akkor melyiknek van igaza? Egyiknek se és mindkettőnek.

2021. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
52%
Az orvosok többsége oltáspárti, az azért elég egyértelmű, nem? Ettől kezdve én, mint laikus milyen alapon lehetnék oltásellenes?
2021. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
48%

92.



Ez csak egy feltételezés. Amit te gondolsz.Én pedig úgy gondolom hogy fele oltáspárti és fele nem. Így nem vagyok se oltáspárti se oltásellenes.

2021. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
0%
Ha az enyém csak feltételezés, a tied is az, nem? Akkor viszont hogy döntöd el, hogy beoltasd-e magadat vagy ne?
2021. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
19%

[link]


Azok a békés oltásellenesek...deviáns, ostoba csürhe egy pszichopata égisze alatt. Írom ezt úgy, a legtöbb oltással kritikus vagyok, lásd orosz, kínai stb.

2021. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!