Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichológiai eset?

Pszichológiai eset?

Figyelt kérdés

először is 6 éve élek együtt a bnőmmel valamint a két gyerekével és a bnőm szüleivel egy lakásban..

az évek alatt voltak kisebb vitáink...de mostanára már egyre roszabb ..

a szülei defőként az édesanyja bele szól mindenbe ..nem viseli el,hogy mi a saját életünket akarjuk élni...

a bnőm 38 éves és sajnos nem tudom miért de nem is törekszik arra,hogy külön életet teremtsen magának meg gyerekeinek..próbáltam már vele sokszor beszélni erröl és sok más problémárol..sokat veszekszünk az anyagiakon.. veszekedésnél olyanokat kiabál rám,hogy jobb volt az anyagi helyzete mikor én még nem voltam vele...pedig havi 70000ft-ot adok neki meg rezsi és kajapénzt...sajnos nemtudom megértetni vele,hogy 2006 óta az infláció mértéke miatt minden többe kerül és nem én vagyok az oka,hogy akkoriban kijött 120e ft-ból most meg 200e-is kevés... próbáltam neki elmagyarázni azt is,hogy ne vegyen a gyerekének 175e ft-os számitógépet mert aztán a fontosabb dolgokra nem jut...a bnőm édesanyja egyfolytában ellenem hangolja az egész családot..pedig álandóan egymással kiabálnak..a bnőm meg az édesanyja s kissé idegbetegen viselkedik ...próbáltam beszélni a bnőmmel,hogy mennyünk el pszichológushoz..de elkezdett ordítani..és mostanában minden ok nélkül vannak dühkitörései...

abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy van e rá lehetőség,hogy kényszergyógykezeljék?



2012. jan. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
az én gyerekeim csak huszonévesek, de max. egy hétre jönnek haza
2012. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 A kérdező kommentje:

a lakás a bnőm nevén van és igen az öregek vannak a mi nykunkon mégpedig azért mert mi így 4 en jól meglennénk ha nem szólna bele senki az életünkbe..és ha az öregeké lenne alakás akkor is ök lennének a mi nyakunkon mert egyszerüen ők nevelték ilyenné a bnőmet,hogy függjön tőlük...

a nagyobbik gyereknél már talált az anyja füves cigit..és még ez sem tériti észhez...

egyszerüen néha decsak magamba gondolom,hogy azlenne a legjobb,ha az öreglány elpatkolna...talán akkor észhez térne és felnőne a bnőm..

2012. jan. 12. 21:23
 33/88 A kérdező kommentje:

21:16!


sajnos költözés terén én tehetetlen vagyok merta lakás a bnőmé az öregek haszonélvezők és ahhz,hogy elköltözzünk el kellene adni a lakást...

én fel ajánlottam hogy ház vásárlásra aok annyit amennyi hiányzik de ez sem hozott semmi eredményt...

2012. jan. 12. 21:28
 34/88 anonim ***** válasza:
a barátnőd vette a lakást, vagy a szülei? Mert gondolom a szülei, és ezért TI laktok az öregek lakásában, mindegy, kire íratták rá. Ha a barátnőd vette a lakást, akkor mi lett a szülei lakásával? Eladták a kedvéért talán? Vagy nem is volt? Ti laktok náluk.. A fiatalnak kell elköltözni, nem az öregnek. Ők nem tudnak új lakást venni, otthonba még fiatalok.
2012. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
nem jó itt a gyerekeknek, de szerintem az öregek egészségének sem tesz ez jót
2012. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
szerintem az lenne jó, ha te fognád a gyerekeket, és elhúznátok onnan. A papát kezeltetnéd, a nők meg bújjanak egymás ..-be.Beszélgess a gyerekekkel, ha már te lettél a nevelőapjuk!
2012. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:
a akás feles a szüleivel mert a szülei kis lakása és a szocpol közösz szerzeménye...de a költözésnél természetesen vagy 2 bejáratu családiház vagy két külön ház lenne ...és ehhez én adnám a hiányzó összeget...tehát nem kerülnének otthonba és nekik is lehetne saját életük...
2012. jan. 12. 21:40
 38/88 anonim ***** válasza:

te minek vagy ott? miért ott laksz?



és megvárod, míg egyik gyerek a kés elé ugrik?


volt ilyen...

2012. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
a te elképzelésed a különköltözésről teljesen jó, és az egyetlen normális lépés
2012. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 A kérdező kommentje:

21:38!


a gyerekeket én nem vihetem el mertnem az én gyerekeim a bnőm a gymszülő és én tehetetlen vagyok ezügyben..

2012. jan. 12. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!