Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichológiai eset?

Pszichológiai eset?

Figyelt kérdés

először is 6 éve élek együtt a bnőmmel valamint a két gyerekével és a bnőm szüleivel egy lakásban..

az évek alatt voltak kisebb vitáink...de mostanára már egyre roszabb ..

a szülei defőként az édesanyja bele szól mindenbe ..nem viseli el,hogy mi a saját életünket akarjuk élni...

a bnőm 38 éves és sajnos nem tudom miért de nem is törekszik arra,hogy külön életet teremtsen magának meg gyerekeinek..próbáltam már vele sokszor beszélni erröl és sok más problémárol..sokat veszekszünk az anyagiakon.. veszekedésnél olyanokat kiabál rám,hogy jobb volt az anyagi helyzete mikor én még nem voltam vele...pedig havi 70000ft-ot adok neki meg rezsi és kajapénzt...sajnos nemtudom megértetni vele,hogy 2006 óta az infláció mértéke miatt minden többe kerül és nem én vagyok az oka,hogy akkoriban kijött 120e ft-ból most meg 200e-is kevés... próbáltam neki elmagyarázni azt is,hogy ne vegyen a gyerekének 175e ft-os számitógépet mert aztán a fontosabb dolgokra nem jut...a bnőm édesanyja egyfolytában ellenem hangolja az egész családot..pedig álandóan egymással kiabálnak..a bnőm meg az édesanyja s kissé idegbetegen viselkedik ...próbáltam beszélni a bnőmmel,hogy mennyünk el pszichológushoz..de elkezdett ordítani..és mostanában minden ok nélkül vannak dühkitörései...

abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy van e rá lehetőség,hogy kényszergyógykezeljék?



2012. jan. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:
értsétek meg,hogy nem rólam van szó... ,ha el mennékakkor a két gyerek biztos,hogy nagyon tönkremenne...olvassátok el az összes válaszomat abbol kiderül mnden apró részlet...
2012. jan. 12. 22:20
 52/88 anonim ***** válasza:

És hogy akarod ezt megoldani?



Mert mégsem lehet elvárni, hogy az öregek a lakásukat odaadták, ők meg menjenek az utcára...

2012. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
a két gyerek így is tönkre fog menni, csak veled együtt
2012. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
ha elköltöznél, legalább lenne a gyerekeknek hová menekülni
2012. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
Mit vársz, hogy mit írjunk? Ha annyira a gyerekeket véded, akkor jobb, ha maradsz ott te is, így legalább a közeledben lehetnek. Mást úgysem tehetsz. És ha ez ilyen fontos, akkor elviseled továbbra is ezt az állapotot. Ennyi. Hiába írunk válaszokat, makacs vagy te is, igazából nem is akarsz elmenni. Azt várod, hogy az anyós dobja fel a talpát, ezt látod a legjobb és legreálisabb megoldásnak. Lehet, hogy valóban megváltozna evvel minden, de ez nem így megy. Amíg él, addig el kell viselni, mert úgysem tudtok sehová menni.
2012. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:

anyósodat márpedig nem lehet elvitetni, a lakás nagyjából mégis az övék.



Csak neked kell ezt megoldani. A b.nődnek nincs problémája, ő nem fogja megoldani. A gyerekek cselekvésképtelenek. Apósod is. Csak te tudsz megoldást találni.

2012. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kellene költöznöd, a gyereke mennének hozzád, és talán akkor már a barátnőd is. Probléma meg lenne oldva, csak neked kell lépned. A barátnőd nem fog lépni, rajtad áll minden.
2012. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
Ha anyósod elmenne ( a túloldalra) te kapnád meg a szerepét. Vagy valamelyik gyerek.Onnan veled kiabálna az asszony, s a halottat felmagazstalná.
2012. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
hány évesek azok a gyerekek?
2012. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
nme kell hozzád költözzenek, csak meglátogatnak, Mindennap.
2012. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!