Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichológiai eset?

Pszichológiai eset?

Figyelt kérdés

először is 6 éve élek együtt a bnőmmel valamint a két gyerekével és a bnőm szüleivel egy lakásban..

az évek alatt voltak kisebb vitáink...de mostanára már egyre roszabb ..

a szülei defőként az édesanyja bele szól mindenbe ..nem viseli el,hogy mi a saját életünket akarjuk élni...

a bnőm 38 éves és sajnos nem tudom miért de nem is törekszik arra,hogy külön életet teremtsen magának meg gyerekeinek..próbáltam már vele sokszor beszélni erröl és sok más problémárol..sokat veszekszünk az anyagiakon.. veszekedésnél olyanokat kiabál rám,hogy jobb volt az anyagi helyzete mikor én még nem voltam vele...pedig havi 70000ft-ot adok neki meg rezsi és kajapénzt...sajnos nemtudom megértetni vele,hogy 2006 óta az infláció mértéke miatt minden többe kerül és nem én vagyok az oka,hogy akkoriban kijött 120e ft-ból most meg 200e-is kevés... próbáltam neki elmagyarázni azt is,hogy ne vegyen a gyerekének 175e ft-os számitógépet mert aztán a fontosabb dolgokra nem jut...a bnőm édesanyja egyfolytában ellenem hangolja az egész családot..pedig álandóan egymással kiabálnak..a bnőm meg az édesanyja s kissé idegbetegen viselkedik ...próbáltam beszélni a bnőmmel,hogy mennyünk el pszichológushoz..de elkezdett ordítani..és mostanában minden ok nélkül vannak dühkitörései...

abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy van e rá lehetőség,hogy kényszergyógykezeljék?



2012. jan. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm azt mondta,hogy segítene az bnőmön ,ha kiabálna akkor vágjam pofon mertlehet,hogy észheztérne...de én evvel csak rossz példát mutatnák másrészt lehet,hogy még roszabb lenne..
2012. jan. 12. 22:47
 72/88 anonim ***** válasza:

"Mondd meg, hogy vagy pszichológus+költözés, vagy alászolgája"

ez csak beszéd, nem tett! A nőd beijed, hogy el ne hagyd és mindenbe beleegyezik. Ha nem számítassz neki, akkor meg nem érdemes többet tűrnöd.

2012. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 A kérdező kommentje:
ezen az elköltözök dolgon már tulléptem mert sajnos nem tehtem meg a gyerekek érdekében..de volt amikor már összecuccoltam ő meg kiült az ablakba,hogykiugrik,ha elhagyom...és akkor sem akart költözni és pszichológusra sem tudtam így rávenni..
2012. jan. 12. 22:52
 74/88 anonim ***** válasza:

de így te támogatod ennek a helyzetnek a fenntartását.



te tartod fenn ezt az áldatlan helyzetet



ne légy már ennyire tehetetlen

úgysem ugrik ki

2012. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
föláldozod magad értük? Az apjuk miért nem veszi őket magához?
2012. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
lehet ha nem lennél ott kevesebbet veszekednének
2012. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 A kérdező kommentje:
mátr írtam decemberben meghalt a gyerekek édesapja...
2012. jan. 12. 22:59
 78/88 anonim ***** válasza:
itt csak te nem vagy tulaj...a többiek maguktól nem fognak mozdulni...te tudsz mozdulni
2012. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
Már minden lehetőséget felsoroltunk, kifogytunk az ötletekből. A kérdés: te mit akarsz tenni? Már nem tudok mit írni, semmi sem jó. Csak azt tudom, hogy én helyedben mit tennék. Fognám magam és otthagynám az egész bagázst úgy, ahogy van. Reménytelen esetek, valószínűleg a gyerekek is ezt örökölték. Csak te tudod eldönteni mit lépsz, hogy döntesz, úgy érzem, mi már minden tőlünk telhetőt megtettünk.
2012. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
bocs, az nem olvastam, elnézést sajnálom
2012. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!