Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt melléfogás a...

Kinek volt melléfogás a körülmetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja volt circumcisiom. Lassan 1 éve fennálló gyulladásos eredetű panaszokra (balanoposthitis) javasolta magán urulógus. Azt mondta nagy magabiztossággal hogy sok ilyen esetet látott és ez tuti segíteni fog, áldani fogom a nevét stb. Előzetesen 1.5-2 hónapot mondott teljes felépülésre. Mivel 9 hét eltelt és még mindig érzékeny a makk sokszor legkisebb érintésre is (nadrág ha hozzáér, fürdés után törölközés stb), és a fitymaféknél lévő ödéma sem lett sokkal kisebb (és szintén érzékeny) felhívtam a dokit aki közölte hogy ödéma gyógyulása 2-4 hónap, a makk szarusodása 6 hónap, de egy év is lehet akár, és - mivel minden ember más és máshogy reagál rá - lehet hogy az érzékenység fennmarad életem végéig. Mivel 38 éves vagyok még nem szeretnék lemondani bizonyos dolgokról (gyerek szerencsére már van és tesót nem akarunk, de a gyártási folyamat további része jó lenne), és bár a feleségem - egyelőre - megértő, de nem biztos hogy ugyanennyi idősen sokáig az marad, szóval lehet erősen befolyásolja a hátralévő életem hogy így elcseszték ezzel a műtéttel (ha elmondják előtte őszintén hogy mire lehet számítani nem csináltatom meg). Vannak akik hasonló cipőben járnak? Van bmi remény a javulásra? Ha így marad van bmi megoldás hogy legalább a fájdalmat, érzékenységet megszüntessék? (akár a szexet is beáldozva, lényeg hogy ne úgy kelljen leélnem a hátralévő életem hogy hozzá sem tudok érni a pélóhoz)



2022. dec. 18. 09:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 A kérdező kommentje:
Ez így nem túl konkrét hogy milyen darabka meg honnan... De nem, dolgok nem potyogtak. Bár nekem már annyi tünetem volt/van hogy azon sem csodálkoznék ha egyszer csak leesne a helyéról az egész. :D
2023. szept. 20. 15:46
 102/106 anonim válasza:
Hát ha van messengered tudom prezentálni hogy konkrétan mi esett le de elmagyarazni nem tudom. Talán úgy írnám körbe, hogy ilyen voroses meg barnás kemény darabka esett le a farkam also oldaláról.
2023. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 A kérdező kommentje:
Az szerintem csak egy nagyobb, megszáradt Betadine darab lehetett. Nem vagyok orvos úgyhogy nem tudnám megmondani.
2023. szept. 20. 16:03
 104/106 PaRtY BoY válasza:
Aztaaaa. 32 éves vagyok és 1-2 év múlva tervezem a teljes feszes körülmetélést. Magán klinikán, de ettől most kicsit megijedtem…
2023. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim válasza:
Azóta lett javulás? Remélem!!!
máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 A kérdező kommentje:

Semmi! A pirosodás - amire ugyebár a műtétet javasolták hogy attól majd tuti elmúlik - az azóta is elő-előjön. A legutóbbi bőrdoki szerint is túlkezeltség lehet, egy hadseregre elég kencét rákentem, de ennek ellenére felírt egy sima kikevert mindenmentes testápolót és egy ekcémára való krémet (Elidel). Már vagy 2 hónapja voltam nála de csak 2 napja kezdtem el használni amolyan minden mindegy alapon, mert wellnessezni voltunk asszonnyal és brutál begyulladt a farkam a víztől.

A vágás helye meg bal oldalt továbbra is be-begyullad, beödémásodik, fáj, menni alig birok ilyenkor, pedig már 1.5 éve műtöttek. Decemberben mentem vissza a paraszthoz (Ganyecz Máté Dabason) aki műtött hogy mondjon már erre vmit, mégiscsak az ő műve, de széttárta a kezét hogy ő semmit nem lát, ezzel nem tud mit kezdeni, meg másnak a lába ödémás (...), menjek ideggyógyászhoz stb. Szedek is azóta antidepresszánst meg pszichológushoz is jártam, de attól hogy alkalmanként 15ezerért beszélgetek vkivel nem fog meggyógyulni a farkam úgyhogy már nem megyek. Lassan 2.5 év (műtét óta amiől rosszabb 1.5) után már lassan kezdem megszokni, már nem érdekel. 40 éves leszek, gyerek van, tesót amúgy sem akarunk, meg a szexnél is vannak fontosabb dolgok az életben, a fájdalmat meg majdcsak megszokom. Azzal vígasztalom magam hogy lehetnék vak, rákos, fogyatékkal élő stb, szóval lehetne rosszabb is.

máj. 7. 09:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!