Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt melléfogás a...

Kinek volt melléfogás a körülmetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja volt circumcisiom. Lassan 1 éve fennálló gyulladásos eredetű panaszokra (balanoposthitis) javasolta magán urulógus. Azt mondta nagy magabiztossággal hogy sok ilyen esetet látott és ez tuti segíteni fog, áldani fogom a nevét stb. Előzetesen 1.5-2 hónapot mondott teljes felépülésre. Mivel 9 hét eltelt és még mindig érzékeny a makk sokszor legkisebb érintésre is (nadrág ha hozzáér, fürdés után törölközés stb), és a fitymaféknél lévő ödéma sem lett sokkal kisebb (és szintén érzékeny) felhívtam a dokit aki közölte hogy ödéma gyógyulása 2-4 hónap, a makk szarusodása 6 hónap, de egy év is lehet akár, és - mivel minden ember más és máshogy reagál rá - lehet hogy az érzékenység fennmarad életem végéig. Mivel 38 éves vagyok még nem szeretnék lemondani bizonyos dolgokról (gyerek szerencsére már van és tesót nem akarunk, de a gyártási folyamat további része jó lenne), és bár a feleségem - egyelőre - megértő, de nem biztos hogy ugyanennyi idősen sokáig az marad, szóval lehet erősen befolyásolja a hátralévő életem hogy így elcseszték ezzel a műtéttel (ha elmondják előtte őszintén hogy mire lehet számítani nem csináltatom meg). Vannak akik hasonló cipőben járnak? Van bmi remény a javulásra? Ha így marad van bmi megoldás hogy legalább a fájdalmat, érzékenységet megszüntessék? (akár a szexet is beáldozva, lényeg hogy ne úgy kelljen leélnem a hátralévő életem hogy hozzá sem tudok érni a pélóhoz)



2022. dec. 18. 09:43
 61/106 anonim ***** válasza:
100%
Az urológusoknak arra kellene ügyelnie, hogy a hímvesszőn végzett műtétet esztétikailag is szépek legyenek, mert utána látható lesz és a gazdája egy életen át nézni fogja, ami neki csak egy rutin 30-60 perces műtét. Csak ők nem plasztikai sebészek, tehát a normálisabbnak úgy kellene hozzáállnia, mintha a sajátja lenne. Vagy legalább beszélnék meg a beteggel előtte, hogy mit lehet kihozni és nem a műtőben ő dönti el.
2023. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 A kérdező kommentje:
Én is azt szoktam mondani hogy más f@szával könnyen játszanak. Aztán meg érzelemmentesen, rezignáltan közlik hogy hoppá, ez így sikerült, de "ha zavar" újra megműtenek.
2023. jan. 31. 10:25
 63/106 anonim ***** válasza:
81%
Alapvetően én elégedett vagyok a végeredménnyel, de kínos volt a vizsgálat. Kioktatott, hogy ilyen fitymaszűkülettel minek vártam. Azt csak besuvasztott köv. héten a műtéti rendbe. Nekik ez ilyen aljamunka, mert nem kihívás és ezért a circumcisiokat levezetésnek a nap végére hagyják. Én persze síkideg voltam, hogy mikor kerülök sorra. Aztán a műtőben is leszíjaztak, majd előkészítés közben magyarázta a műtéti lépéseket a hallgatóknak. Közben annyit nézegették, fertőtlenítették, húzgálták, hogy enyhe erekcióm lett. Közben elpoénkodott, hogy mennyire be fog jönni a csajoknak az új farkam és most ezzel férfivá tesz, illetve mehetek mostmár Izraelbe dolgozni. Próbált vicceskedni, de úgy elég nevetni, ha közben ki vagyok pucéran terítve és 4-5 ember matat és bámul. Utána anyám is bent volt a kórteremben, mert értem jőtt, aki előtt fel akarta hajtani a paplanom, de ő elfordult. Közben elmesélte neki mit intézett, míg utána persze várta a borítékot.Tehát elvégezte a munkáját, de nem igazán volt tapintatos. Neki csak farok és farok, lehet ő naponta kaszaból fitymákat, ami neki alantas munka, de nekem csak egy fütyim van. Nem is mertem visszamenni kontrollra, mert annyira megalázó volt.
2023. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 anonim ***** válasza:
66%
Csak az volt melléfogás, hogy nem hamarabb csináltattam meg.
2023. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 anonim ***** válasza:
100%
63: Ez csak hentes, de nem orvos.
2023. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 A kérdező kommentje:
Elmentem vele magándokihoz, ő is azt mondta tényleg nem túl szép alul a bőrcsomó, ha bmit kezdeni szeretnék vele akkor le kell nyisszantani, szóval újabb műtét és több hónap regeneráció.. De ettől is csak max esztétikailag lesz jobb, a gyulladás még mindig nem tudni mitől van, az ödémásodás sem szűnt meg 4 (!) hónappal műtét után. Arra nem is kaptam választ hogy az mitől lehet, csak annyit mondott hogy marc. eleje műtét és nyár elejére rendben lesz. Vmit szerintem nagyon elkúrt a műtős f@sz hogy ennyi idő után is bevizesedik - vagy mi történik? -, de az is csak annyit mondott rá hogy vérkeringés... Kösz, akkor magyarul ez így sikerült, így maradok, szokjak hozzá? Ha nem fájna meg lenne érzékeny talán még menne is de így...
2023. febr. 15. 12:28
 67/106 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy nincs erre vmi gyógyszer, bmi módszer hogy az ödémásodás elmúljon. Hiába iszom a napi 3-3.5 liter folyadékot meg mozgok (ezeket mondják) attól nem javul. Az idő sem gyógyítja
2023. febr. 15. 12:30
 68/106 anonim válasza:
Hogy vagy hogy alakul?
2023. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 A kérdező kommentje:

Március 2-án volt a korrekciós műtét, szóval lassan 2 hónapja. Amit megcsináltak most (bőrcsomó és frenulum leégetése) az - lekopogom - egész jól sikerült, jobban néz ki. De sajnos az ödémásodás azóta is mindennapos probléma. Bő fél éve kaszaboltak. Reggel mikor felkelek általában még minden oké, de eltelik 15-20 perc, pisi, reggeli stb és menetrendszerűen bedagad. Csak a bal oldalon, ahol a seb vmiért nem úgy gyógyul ahogy kéne. Nincs teljesen kisimulva, tehát látszódik a vágás vonala, és a sebszélek is néha kipirosodnak. A magándoki aki a korrekciót csinálta azzal nyugtat hogy nyárra jó lesz. Azt mondjuk nem mondta melyik nyárra...

Amúgy kipróbáltam a Dermatix-ot amit sok helyen javasolnak, de attól másnapra még ott is bedagadt ahol korábban nem, szóval a terméktől egy doki azt javasolta ne használjam, sőt, azóta hívtak még egyszer és alaposan kifaggattak (súly, magasság, életkor, gyógyszerek, betegségek stb), lehet miattam kell majd a betegtájékoztatót átírni, mert sok mellékhatás eddig nem szerepelt a leírásban. Úgyhogy a 8000 ft-os csodaszert is egy használat után b@sztam a kukába.

2023. ápr. 24. 10:08
 70/106 anonim ***** válasza:
Kérdező de akkor már van javulás valamennyire?
2023. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!