Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt melléfogás a...

Kinek volt melléfogás a körülmetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja volt circumcisiom. Lassan 1 éve fennálló gyulladásos eredetű panaszokra (balanoposthitis) javasolta magán urulógus. Azt mondta nagy magabiztossággal hogy sok ilyen esetet látott és ez tuti segíteni fog, áldani fogom a nevét stb. Előzetesen 1.5-2 hónapot mondott teljes felépülésre. Mivel 9 hét eltelt és még mindig érzékeny a makk sokszor legkisebb érintésre is (nadrág ha hozzáér, fürdés után törölközés stb), és a fitymaféknél lévő ödéma sem lett sokkal kisebb (és szintén érzékeny) felhívtam a dokit aki közölte hogy ödéma gyógyulása 2-4 hónap, a makk szarusodása 6 hónap, de egy év is lehet akár, és - mivel minden ember más és máshogy reagál rá - lehet hogy az érzékenység fennmarad életem végéig. Mivel 38 éves vagyok még nem szeretnék lemondani bizonyos dolgokról (gyerek szerencsére már van és tesót nem akarunk, de a gyártási folyamat további része jó lenne), és bár a feleségem - egyelőre - megértő, de nem biztos hogy ugyanennyi idősen sokáig az marad, szóval lehet erősen befolyásolja a hátralévő életem hogy így elcseszték ezzel a műtéttel (ha elmondják előtte őszintén hogy mire lehet számítani nem csináltatom meg). Vannak akik hasonló cipőben járnak? Van bmi remény a javulásra? Ha így marad van bmi megoldás hogy legalább a fájdalmat, érzékenységet megszüntessék? (akár a szexet is beáldozva, lényeg hogy ne úgy kelljen leélnem a hátralévő életem hogy hozzá sem tudok érni a pélóhoz)



2022. dec. 18. 09:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 A kérdező kommentje:
Alapból furcsán néz ki műtét óta, hogy ott van alul az a böszme duzzanat. Emellé így hogy oldalt is bedagadt, hát igen, nem túl szép és szimmetrikus a látvány. Nyilván a kasztrálást egyelőre viccből írom, de sok minden indult így viccből nálam... Nekem mindegy lassan mit csinálnak már vele. Beledugtak pálcikákat, körbe pucolták mint egy krumplit, ezek után már csak a vágást tudom elképzelni mint következő lépcsőfok.
2022. dec. 30. 19:27
 32/106 anonim ***** válasza:
A műtét óta is van duzzanat folyton? Meg plusz is? Akkor hogy használod?
2022. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 A kérdező kommentje:
Pisálni tudok vele. Amúgy sehogy.
2022. dec. 30. 19:51
 34/106 anonim ***** válasza:

De akkor nem fáj? Vagy akkor is érzel valamit?

Vagy merevedés az megy?

2022. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 A kérdező kommentje:
Alul a fitymaféknél műtét óta van folyamatosan ödéma, az 1 mm-rel nem lett szerintem kisebb, illetve most a fent említett régi-új duzzanat. Ambulanciás doki szerint (sem) így kéne kinéznie, meg mindenhol azt olvasom hogy 1-2 hónap max a gyógyulás, ödémára is azt írják pár hét, egyedül a műtős dokim mondott 3 héttel operáció után még 3 hónapot (tehát összesen 4-et). Mindenki mást mond, én csak annyit tapasztalok hogy 11 hét után kb ott vagyok mint 11 nap után. Nehéz elképzelni hogy ez a hátralévő 1-1.5 hónapban fog majd hirtelen felgyorsulni ha eddig ennyire semmi nem történt.
2022. dec. 30. 19:57
 36/106 A kérdező kommentje:
Érzékenynrk mondanám. A fitymafékes ödéma meg a makk is az. Szexre jelen állapotomban nem is gondolok, éjjelenként vagy reggel szokott lenni néha spontán erekció, de jobban belegondolva újabban az is egyre ritkább. Szép lassan lehet impotens is leszek.
2022. dec. 30. 20:00
 37/106 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom elképzelni milyen, hogy néz ki.

De azért hátha javul valamit.

Adtak valami ödéma csökkentőt rá?

2022. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 A kérdező kommentje:
Azt mondták ödémára nincs csodaszer. Sem gyógyszer, sem kenőcs. Olyanokat olvastam hogy sok folyadék, mozgás. Lehet az a baj hogy első 2 hétben műtét után csak feküdtem itthon, direkt nem is ittam sokat hogy kevesebbet kelljen mennem pisilni (nehogy lepisiljem a kötést, mert azt borzasztó volt cserélgetni). Most meg már hiába mozgok többet meg iszom napi 2-2.5 l folyadékot nem javul. Jegelni is szoktam neha jégzselével, de arra azt mondta a házidokim hogy az gyulladásra lenne jó, ödéma nem fog tőle apadni.
2022. dec. 31. 10:11
 39/106 anonim ***** válasza:

Akkor kitartást Neked.

Akkor hátha ha mész legközelebb vissza hátha javul. Akkor érdekesen nézhet ki.

2022. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma reggelre meg a makk pereme lilult be, úgyhogy minden napra jut vmi új tünet. Nekem sem a régi-új duzzanat sem a lilulás nem túl bíztató jel, de amíg nem lázasodom be az ügyeleten sem csinálnak velem semmit. Mire 1 hónap múlva eljutok a dokimhoz elhal az egész. Majd beviszem neki műanyag edényben megmutatni. :D
2022. dec. 31. 11:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!