Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt melléfogás a...

Kinek volt melléfogás a körülmetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja volt circumcisiom. Lassan 1 éve fennálló gyulladásos eredetű panaszokra (balanoposthitis) javasolta magán urulógus. Azt mondta nagy magabiztossággal hogy sok ilyen esetet látott és ez tuti segíteni fog, áldani fogom a nevét stb. Előzetesen 1.5-2 hónapot mondott teljes felépülésre. Mivel 9 hét eltelt és még mindig érzékeny a makk sokszor legkisebb érintésre is (nadrág ha hozzáér, fürdés után törölközés stb), és a fitymaféknél lévő ödéma sem lett sokkal kisebb (és szintén érzékeny) felhívtam a dokit aki közölte hogy ödéma gyógyulása 2-4 hónap, a makk szarusodása 6 hónap, de egy év is lehet akár, és - mivel minden ember más és máshogy reagál rá - lehet hogy az érzékenység fennmarad életem végéig. Mivel 38 éves vagyok még nem szeretnék lemondani bizonyos dolgokról (gyerek szerencsére már van és tesót nem akarunk, de a gyártási folyamat további része jó lenne), és bár a feleségem - egyelőre - megértő, de nem biztos hogy ugyanennyi idősen sokáig az marad, szóval lehet erősen befolyásolja a hátralévő életem hogy így elcseszték ezzel a műtéttel (ha elmondják előtte őszintén hogy mire lehet számítani nem csináltatom meg). Vannak akik hasonló cipőben járnak? Van bmi remény a javulásra? Ha így marad van bmi megoldás hogy legalább a fájdalmat, érzékenységet megszüntessék? (akár a szexet is beáldozva, lényeg hogy ne úgy kelljen leélnem a hátralévő életem hogy hozzá sem tudok érni a pélóhoz)



2022. dec. 18. 09:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem jó amit írtál. A legbecsesebb testrész amivel baj van. Sajnálom.

De ne add fel még jöhet egy új doki aki megmondja mi az és célzott kezelést ad rá.

Addig is kitartást. :)

2022. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 A kérdező kommentje:
Én már nem megyek új dokihoz. Kontroll januárban aztán amkor menjek kórházz vagy orvos közelébe ha magatahetetlen állapotomban félholtan bevisznek akaratom ellenére. Arra majd még rákérdezek hogy van-e arra vmi eljárás hogy érzéstelenítsenek, kiöljék ott az érző idegeket vagy mittudomén. Ne fájjon és tudjak pisálni, a többi már nem érdekel. Ha meg a nejem emiatt elhagy akkor arra is van elképzelésem..
2022. dec. 18. 20:24
 13/106 anonim ***** válasza:
100%
De most pisilés közben is fáj?
2022. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 A kérdező kommentje:
Nem. Bár néha előfordul hogy nem is fáj, hanem picit mintha szúrna belül ahogy végigfolyik a pisi. Az alap probléma a kivörösödés, a makkon piros pöttyök, kisebb foltok, csípő érzés pisilés után (mint pl felfázásnál). De májusban volt STD-m, kb 6-7 féle gombára/fertőzésre szűrtek, minden negatív. Mondták azt is hogy lehet meg kéne ismételni, de nincs az a pénz. Maga a vizsgálat is rémálom volt, meg utána kb 1 hétig üvöltve pisáltam. Inkább vágják le tőből mint még egyszer egy ilyen.
2022. dec. 18. 20:33
 15/106 anonim ***** válasza:
100%
Miért itt mit csinálnak? Hogy veszik a mintát?
2022. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 anonim ***** válasza:
100%
Talán húgycsőből vettek mintát.
2022. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/106 A kérdező kommentje:
Húgycsőbe dugtak fel majdnem fogpiszkaló vastagságú pálcát 4-szer, darabjat kb 8-10 mp-ig, néha megforgatva. Káromkodtam közben egy párat, utána meg napokig üvöltve pisáltam.
2022. dec. 19. 10:26
 18/106 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, elég problémás a helyzeted. Plusz ez a mintavétel is.
2022. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 anonim ***** válasza:
100%

A medveszőlő tea egy értékes gyógytea ami nagyszerű hatással rendelkezik.



A medveszőlő tea hatásai a szervezetre:


A medveszőlő teája számos jótékony tulajdonsággal rendelkezik, azonban ezek közül kiemelhető a húgyutakra való hatása. Vizelethajtó hatásának köszönhetően képes enyhíteni a különböző húgyúti panaszokat, mint például a hólyaggyulladás vagy húgyhólyagcső-gyulladás. Azonban a jótékony hatást még fokozza az is, hogy rendelkezik gyulladáscsökkentő, valamint méregtelenítő és fertőtlenítő hatással is.



Ennek köszönhetően húgyúti fertőzések esetén a teájának fogyasztása nagyon hatásos lehet. Annak ellenére, hogy a húgyúti fertőzések jóval gyakoribbak a nők esetében, veszélyt jelentenek férfiak és nők számára egyaránt. Gyakori tünetei közé tartozik a vizelési inger, valamint a vizelés közben jelentkező égető érzés.

2022. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 A kérdező kommentje:
Gyógyszerek mellett már gyógynövényekkel is próbálkoztam (kurkuma tabletta, az állítólag gyulladáscsökkentő, most echinacea szirupot is szedek egy ideje mert az meg állítólag a nyirokműködést sermenti, de egyelőre hasztalan bmi). 1 hónap múlva kontroll, meglátom mit mond az a sarlatán... őőő... orvos aki műtött. Ha sok reményt nem látok max kasztráltatok. Ugyan a circumcisiora mondták hogy az az utolsó lépcsőfok meg tuti siker, de az ábra szerint mégsem.
2022. dec. 23. 16:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!