Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt melléfogás a...

Kinek volt melléfogás a körülmetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja volt circumcisiom. Lassan 1 éve fennálló gyulladásos eredetű panaszokra (balanoposthitis) javasolta magán urulógus. Azt mondta nagy magabiztossággal hogy sok ilyen esetet látott és ez tuti segíteni fog, áldani fogom a nevét stb. Előzetesen 1.5-2 hónapot mondott teljes felépülésre. Mivel 9 hét eltelt és még mindig érzékeny a makk sokszor legkisebb érintésre is (nadrág ha hozzáér, fürdés után törölközés stb), és a fitymaféknél lévő ödéma sem lett sokkal kisebb (és szintén érzékeny) felhívtam a dokit aki közölte hogy ödéma gyógyulása 2-4 hónap, a makk szarusodása 6 hónap, de egy év is lehet akár, és - mivel minden ember más és máshogy reagál rá - lehet hogy az érzékenység fennmarad életem végéig. Mivel 38 éves vagyok még nem szeretnék lemondani bizonyos dolgokról (gyerek szerencsére már van és tesót nem akarunk, de a gyártási folyamat további része jó lenne), és bár a feleségem - egyelőre - megértő, de nem biztos hogy ugyanennyi idősen sokáig az marad, szóval lehet erősen befolyásolja a hátralévő életem hogy így elcseszték ezzel a műtéttel (ha elmondják előtte őszintén hogy mire lehet számítani nem csináltatom meg). Vannak akik hasonló cipőben járnak? Van bmi remény a javulásra? Ha így marad van bmi megoldás hogy legalább a fájdalmat, érzékenységet megszüntessék? (akár a szexet is beáldozva, lényeg hogy ne úgy kelljen leélnem a hátralévő életem hogy hozzá sem tudok érni a pélóhoz)



2022. dec. 18. 09:43
 81/106 anonim ***** válasza:
Na sorry, nem vagyok orvos... :/ nem értem miért nem lehet használni, pedig beleolvastam, odémára jó, baktériumölő stb... Kár mert nagyon jól regenerál, így most jobb ötletet nem tudok mondani :(
2023. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:
Én nem láttam, hogy ezt írja.. Hol láttad ezt?
2023. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 A kérdező kommentje:
A "ne alkalmazza" felsorolásnál. Most már a szárazság elleni hébe-hóba Lipobase-en meg a Neogranormonon kívül nem akarok kísérletezni. Ha egyszer összeszámolnám hány szart rákentem már biztos legalább másfél tucatnál tartok...
2023. ápr. 25. 17:28
 84/106 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen.

De, hogy néz ki?

2023. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
Igazad van tényleg írják, ráadásul én ezt sebre használtam, de arra marhajól bevált.
2023. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
Sajnállak nagyon változatlanul.
2023. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 A kérdező kommentje:
Én is magam. Van aki megcsalja a nőjét vagy belógatja mindenhova, én csak a feleségemmel voltam együtt (vele is védekeztünk jó ideje), mégis én kaptam vmiért egy ilyen kórságot. Már kezdek megbarátkozni a gondolattal hogy így maradok. A szexről már lemondtam, de azért jó lenne fájdalommentesen élni, a kislányommal kergetőzni, akár csak rendesen sétálni stb. :(
2023. ápr. 28. 17:54
 88/106 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt, csak lesz jobb is.
2023. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim válasza:

Körülmetélés után volt valakinek, hogy a makk tövében, ahol a megmaradt fitymával találkozik, ahol össze is van varrva, ott egy részén (kb. 1 cm hosszan) a varrásnál a makk felső részének tövénél van egy kis kinövés vagy kifordult, nincs jól levarrva vagy a doki sarjadásnak mondja (St: +A sebvovalban a dorsalis oldalon sarjadás látható.)(elvileg van h így gyógyul meg...) ilyen lágy szövet szerű valami, nem tudom...nem fáj, de elég furán néz ki, és még nem "használom", de ha fogom félek, h útban lesz vagy megsérülhet. Doki azt mondja nem lesz gond, de attól félek csak magát próbálja "menteni"...



Amúgy is 4 hete volt a műtét, és még szinte az összes varrat bent van és a varrat vonalából (fenti részen) kellemetlen szagú válladékozás van még most is kis mértékben. Bár az első pár hétben voltak ennél sokkal rosszabbak is (ödéma, vérzés...), szóval legalább javul azért...még most is áztatom kamillában, meg kötözöm is, a műtét óta már kb egy kilóméter géz ráment :D mit gondoltok? Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta, kérdező.
2023. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!