Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt melléfogás a...

Kinek volt melléfogás a körülmetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja volt circumcisiom. Lassan 1 éve fennálló gyulladásos eredetű panaszokra (balanoposthitis) javasolta magán urulógus. Azt mondta nagy magabiztossággal hogy sok ilyen esetet látott és ez tuti segíteni fog, áldani fogom a nevét stb. Előzetesen 1.5-2 hónapot mondott teljes felépülésre. Mivel 9 hét eltelt és még mindig érzékeny a makk sokszor legkisebb érintésre is (nadrág ha hozzáér, fürdés után törölközés stb), és a fitymaféknél lévő ödéma sem lett sokkal kisebb (és szintén érzékeny) felhívtam a dokit aki közölte hogy ödéma gyógyulása 2-4 hónap, a makk szarusodása 6 hónap, de egy év is lehet akár, és - mivel minden ember más és máshogy reagál rá - lehet hogy az érzékenység fennmarad életem végéig. Mivel 38 éves vagyok még nem szeretnék lemondani bizonyos dolgokról (gyerek szerencsére már van és tesót nem akarunk, de a gyártási folyamat további része jó lenne), és bár a feleségem - egyelőre - megértő, de nem biztos hogy ugyanennyi idősen sokáig az marad, szóval lehet erősen befolyásolja a hátralévő életem hogy így elcseszték ezzel a műtéttel (ha elmondják előtte őszintén hogy mire lehet számítani nem csináltatom meg). Vannak akik hasonló cipőben járnak? Van bmi remény a javulásra? Ha így marad van bmi megoldás hogy legalább a fájdalmat, érzékenységet megszüntessék? (akár a szexet is beáldozva, lényeg hogy ne úgy kelljen leélnem a hátralévő életem hogy hozzá sem tudok érni a pélóhoz)



2022. dec. 18. 09:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyre érdekesebb lesz a kinézete. Egyedi lesz.
2022. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
100%
Lehet antibiotikumot kellene írnia a dokinak, ha esetleg helyi fertőzésben van a nemi szerved a műtét után.
2023. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 A kérdező kommentje:
Nem tudom... 3 héttel műtét után voltam kontrollon, egy héttel később a magándokinál hogy ő is vajon ugyanazt mondja-e, meg most az ambulancián, de sehol nem mondták hogy gyógyszer kéne. Az a baj hogy egy hónapig még nem jutok el a dokimhoz, telefonon sem hívom mert vagy elérhetetlen vagy leráz (mikor bementem az ambulanciára mert beduzzadt előtte felhívtam egy mobilszámon amin korábban beszéltünk, mint kiderült magánszáma, jól le is cseszett hogy szabadnapján azon hívom aztán rámcsapta a telefont, szóval jó dokit fogtam ki). 2 opció van:kihúzni még 1 hónapig vagy ha beüt vmi durvább helyzet akkor ambulancia.
2023. jan. 2. 11:51
 44/106 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehetne kevésbé feszes is felállva, de már mindegy
2023. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
100%
Az ödémának lekéne mennie, örökre miért lenne ödémás. De pl előfordul hogy lasssabban gyogyul vmi, nekem a terdemmel ez volt, 2hét helyett két hónap lett, lassan ment le a víz róla. Egyébként van egy olyan hogy hypermanganát fürdő, az fertőtlenítő szer, ilyen lila por amit a kádba kell szórni, patikában van, lehet hogy gyulladáscsökkentő is, gyerekeknel használják felfázáskor. Esetleg figyeld meg mi változhatott az életmódodban az előtt az idő előtt hogy kialakult, neten azt irják ez fertőzésből adódik, de ha az nincs, lehet hogy más a gond. Tényleg érdemes lehet egy német szakembert keresni, elérhetőek online, és előfordulhat, hogy egy olyan ritka eset, amire nincs kondicionálva az orvos, sajnos lehet ilyen vagy egy kezelési mód kikerült a képből, mert nem volt rá szükség eddig, megoldották máshogy, vagy nem is találkoztak a problémával. Google fordítót is használhatsz, és írsz az orvosnak, képet is küldhetsz.
2023. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete voltam urológián sztk-ban mert reggelre sokszor bedagad (alul a lelógó ocsmányság is feszül, mintha megtelne vmivel és bal oldalt a makk pereme és a vágás közti rész is bedurran), azt mondta a fitymaféknél lévő részre hogy bőrcsomó, amit nem vágtak le vmiért. A doki szerint mivel ennyi idő után sem múlt el már nem is fog, vagy ilyen marad vagy korrekciós műtét kell. Szűk 2 hét múlva megyek a műtős orvoshoz, kíváncsi vagyok mit mond. Vettek amúgy vért, vizeletet, minden negatív megint, szóval azt mondták urulógiailag minden ok. Korábban a bőrgyógyász is ezt mondta. Házidokimnak sincs már tippje. Ha korrekció kell hogy ne legyen olyan mint Quasimodo akkor azt megcsináltatom még ha már egy éve szenvedek vele, csak az a baj hogy a kipirosodás nem oldódott meg, hiába mondta előtte másik doki hogy ettől tuti, most is begyullad sokszor. Proktológiára még elmegyek mert még nem voltam, és mivel kétszer is volt hasmenés mellett genny-szerű folyásom is húgycsőből amire azt mondták okozhatja gyulladt aranyér, hátha ott kiderítenek vmi összefüggést. Fogorvosi vizsgálat is kinéz lassan mert kb 3 éve nem voltam és van fogam amivel gondok vannak, akár az is kihathat (állítólag sok gondot okozhat rossz fog). Más ötletem nincs, de mivel egy éve orvostól-orvosig járok és sehol semmi eredmény lassan meg kell tanulnom vele együtt élni szerintem. Marad a no more sex 38 évesen és a random gyulladás ami jön-megy és kellemetlen. De lehetnék vak is vagy halálos beteg, nekem ezt dobta a gép..
2023. jan. 16. 02:01
 47/106 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt 💪🏻🚀.
2023. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 A kérdező kommentje:
Megvolt a kontroll. Bár nem mondta ki a doki hogy elcseszte, de azt mondta ha ez a bőrcsomó/duzzanat nem múlt el 3.5 hónap alatt akkor már nem is fog. Azt mondta azért szokott kevesebb bőrt levágni alul mert nagyon vérzékeny terület. Én így jártam hogy megmaradt alul egy bőrcsomó ami néha beduzzad (kb kisujjhegynyi bumszli, szóval elég jelentős torzulás). Azt mondta ha esztétikailag zavar akkor korrekciós műtéttel eltávolítható. Mondtam hogy egy dolog hogy csúf, de érzékeny, fáj is néha. Állítása szerint az nem biztos hogy a korrekció után elmúlik, ellenben újabb műtét 4-5 injekcióval meg 2-3 hónapos felépülési idővel utána. Szóval jól megszívtam... Ha vki esetleg tud jó dokit Bp-en vagy környékén aki vállalná az írjon plíz! Köszi!
2023. jan. 26. 18:05
 49/106 anonim ***** válasza:
100%
Uh, sajnálom😮😢.
2023. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 anonim ***** válasza:
100%
Bp-i doki baszta el nez inkabb normális helyen valami plasztikai sebeszt max hitelre de az helyre hozza
2023. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!