Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt melléfogás a...

Kinek volt melléfogás a körülmetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja volt circumcisiom. Lassan 1 éve fennálló gyulladásos eredetű panaszokra (balanoposthitis) javasolta magán urulógus. Azt mondta nagy magabiztossággal hogy sok ilyen esetet látott és ez tuti segíteni fog, áldani fogom a nevét stb. Előzetesen 1.5-2 hónapot mondott teljes felépülésre. Mivel 9 hét eltelt és még mindig érzékeny a makk sokszor legkisebb érintésre is (nadrág ha hozzáér, fürdés után törölközés stb), és a fitymaféknél lévő ödéma sem lett sokkal kisebb (és szintén érzékeny) felhívtam a dokit aki közölte hogy ödéma gyógyulása 2-4 hónap, a makk szarusodása 6 hónap, de egy év is lehet akár, és - mivel minden ember más és máshogy reagál rá - lehet hogy az érzékenység fennmarad életem végéig. Mivel 38 éves vagyok még nem szeretnék lemondani bizonyos dolgokról (gyerek szerencsére már van és tesót nem akarunk, de a gyártási folyamat további része jó lenne), és bár a feleségem - egyelőre - megértő, de nem biztos hogy ugyanennyi idősen sokáig az marad, szóval lehet erősen befolyásolja a hátralévő életem hogy így elcseszték ezzel a műtéttel (ha elmondják előtte őszintén hogy mire lehet számítani nem csináltatom meg). Vannak akik hasonló cipőben járnak? Van bmi remény a javulásra? Ha így marad van bmi megoldás hogy legalább a fájdalmat, érzékenységet megszüntessék? (akár a szexet is beáldozva, lényeg hogy ne úgy kelljen leélnem a hátralévő életem hogy hozzá sem tudok érni a pélóhoz)



2022. dec. 18. 09:43
 51/106 A kérdező kommentje:
Ajánlottak dokikat, az egyik legtöbbet emlegetetthez bejelentkeztem. Konzultáció 30ezer, műtét 250-300ezer körül árlistája alapján. Nem biztos hogy megéri egy kb 5 perces műtétért hogy utána kezdhessem elölről a rehabot a rossz emlékű kötéscserékkel, Betadinnal, vérrel stb. Utána sem fog elmúlni a gyulladásos panasz meg érzékeny marad, csak azért ezt a tortúrát még egyszer végig csinálni hogy ne legyen csúnya... Hát nem tudom. Alszom rá párat.
2023. jan. 27. 22:06
 52/106 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly kemény árak főleg H ok hibáztak jo te is mert belementel egy hülyeségbe
2023. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 A kérdező kommentje:
Sajna bevittek az alagútba. Magándoki aki javasolta úgy adta elő hogy ettől tuti jó lesz meg 1.5-2 hónap max a teljes rehab. Műtős doki sem akart róla lebeszélni, csak annyit mondott hogy nem garantálja hogy ettől a gyulladás elmúlik. Még műtét után is azt mondta ne aggódjak, olyat még nem látott hogy vki circumcisioból nem épül fel, csak egyén- és állapotfüggő ki mikor. Ehhez képest nekem sem a panaszokon nem segített és szép sem lett a végeredmény. Én ha hibáztam akkor abban hogy hittem a dokinak, de védelmemre szóljon egyrészt gondoltam jobban értenek hozzá másrészt akkor már több mint fél éve szenvedtem vele.. De mit is várhattam a magyar orvosoktól? Édesapám is nyaki érbe ültetett értágítós műtét után pár nappal halt meg agyvérzésben, anyósomat combnyaktörés után 4 nappal műtötték, anno nagymamámat a rehabon le sem szarták stb. Sebaj, ezen ha túl leszek csak akkor lássak orvost ha öntudatlan félholt állapotban betolnak egy kórházba.
2023. jan. 28. 16:07
 54/106 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom…
2023. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:
81%
nem semmi elég karmikus büntetésnek tünik ha véletlen van fiad ne enged hogy igy jarjon
2023. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 A kérdező kommentje:
Lányom van. Még örülhetek hogy a születése után történt és nem akarunk testvért. Ő tartja bennem a lelket.
2023. jan. 30. 09:28
 57/106 anonim ***** válasza:
100%
Korrekciókor kapják le a fitymafékedet és akkor a helyi fájdalom is enyhülni fog. Rendbe fogsz jönni és a bevetésre alkalmas állapot is visszatér.
2023. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, garancia hogyhogy nincs a műtétre?
2023. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 A kérdező kommentje:
Utólag okos az ember, de meg sem kellett volna csináltatni, vagy ha már igen akkor inkább fizetni magánban egy jó dokinak aki normálisan megműt. Állami csak futószalag, letudnak úgy hogy sem előtte sem utána semmit nem mondanak el, utógondozás, empátia 0. Az tuti hogy a műtős dokihoz vissza nem megyek. Fekete dr-hoz bejelentkeztem konzultációra, sok helyen őt ajánlják, meglátjuk mit javasol. Vagy így maradok vagy lefuthatom még egyszer ugyanazokat a köröket (műtét, utána pár hétig szar állapot, hosszas regeneráció stb)
2023. jan. 30. 11:43
 60/106 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a “semmit nem mondanak el”, meg az “empátia nulla” annyira tipikus. De ettől persze egy 40 éve dolgozó szakorvos nettó 1 millió felett visz haza.
2023. jan. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!