Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az USA-ban miért van ennyire...

Az USA-ban miért van ennyire elterjedve a körülmetélés? Miért nincs majdnem minden 2 vagy 3 embernek fitymája?

Figyelt kérdés
Európában, vagy legalábbis Magyarországon az tűnik fel, hogy sokkal ritkább. A környezetemben egyedül 1 közeli haveromromról tudom, hogy nincs fitymája.

dec. 27. 23:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
52%

89-90

Akko rmeg fogtok lepődni, én nem egy csajszitól hallottam már, hogy ők metéletlen farokhoz nem nyúlnak az tuti, mert volt már pár rossz tapasztalatuk. Vagyis többségben olyan volt.

Mondjuk ez is elgondolkodtató, hogy ezek szerint az itteni fiúk jó része igénytelen, de qrvára :(

Ezen kívül kinézetre is jobban csípik a csajok (és a magas, feszesről volt szó, a többi szóba se került, mert amerikaival hasonlították).


Szóval van azért ennek a dolognak sok oldala, de lényeg, hogy nem kevés lánynak tehát eleve sokkal több a bizalma a metélthez.

márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem minden körülmetélés megfelelő, amíg ernyedten a teljes makk kilóg és nem lehet rá felhúzni a maradékot."


>> ez meg alap szerintem. és erre írták több helyen, hogy máskülönben mi értelme van a körülmetélésnek? persze itt nálunk más a felfogás erről, és érdekes a különbség, hogy itt azt hallom, hogy csak legyen részleges, maradjon minél több bőr és csak a feltétlen szükségest vágják le, aztán ezzel szemben az amerikai meg azért megy esetleg második műtétre is, mert nem elég magas és nem elég feszes.

Hát mit mondjak, ég és föld a hozzáállás.

márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak Usaban ennyire elterjedt, csak az a felkapottabb.
ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, az amerikai stílus elég egyedi, felismerhető, és talán egyedül itt nem vallási okokból csinálják.
ápr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!