Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az USA-ban miért van ennyire...

Az USA-ban miért van ennyire elterjedve a körülmetélés? Miért nincs majdnem minden 2 vagy 3 embernek fitymája?

Figyelt kérdés
Európában, vagy legalábbis Magyarországon az tűnik fel, hogy sokkal ritkább. A környezetemben egyedül 1 közeli haveromromról tudom, hogy nincs fitymája.

dec. 27. 23:52
 21/94 anonim ***** válasza:
Jó, de pár száz dollár egy ottani fizetéshez képest olyan, mint itt mondjuk 40 ezer Forint. Szemmel látható, de nem hatalmas összeg, ha van fizetésed és mondjuk nem segélyből vagy közmunkából élsz. Láttam kint élő rokonom számláját, egy fürdőszoba felújításról. Igaz, hogy mindent cseréltek, de 55000 dolláron állt meg. Nem lakást vett, fürdőszobát ujíttatott fel egy erre szakosodott iparossal.
jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
100%

Újszülöttnek egy-kétszáz dollár és a legtöbb biztosító kifizeti alapba.

Felnőttnek többezer dollár (mostanában sokszor ötezer felett) és csak akkor fizeti a biztosító ha orvosi okokból csinálják, különben "cosmetic procedure" és lehet zsebből fizetni. Ez a legtöbb embernek az USA is sok pénz, esetleg egy-két havi fizetése.

Ezért elég nagy a nyomás a szülökön, hogy akkor a gyereknek csináltassák meg mer úgyis az az elvárás, és ha felnőtt korában maga akarja megcsináltatni akkor nagyon sokba fog az kerülni.

jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
100%
Én is kint születtem és nekem sincs az a bőrdarab rajta. Nem is tudnám elképzelni milyen lehet, panasz nem volt a dákómra sőt ;)
jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
100%

22

igen, egy képen, filmben általában innen lehet felismerni az amerikaiakat :) nekik metéletlenül a fura.

jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
67%
Itthon is elterjedt nemcsak Usaban, minden 2.pasinak csupasz a makk.
jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
Nem tudom az ország melyik részén laksz, de mifelénk alig van akinek metélt lenne.
jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk egyetemen volt már téma a srácokkal, főleg kolisokkal, és engem is meglepett de a metélt ugyanannyi volt mint a fitymás. Még az egyik metélt is csodálkozott rajta, hogy ilyen sok fedetlen makk
febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
100%

27-es

Ez Magyarországon volt?

febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
52%
Igen nagyváros, ebből is látszik h sok a metélt
febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
76%

29

tényleg sok, csak hát ugye tabutéma és max ilyen közösségekben jön elő. nem egy haverom volt, aki alig várta a 18-dik évének betöltését, és azonnal ment megcsináltatni.

febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!