Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire elterjedt Magyarorszá...

Mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Itt sok kérdést tesznek fel fitymával és körülmetéléssel kapcsolatban, ez kíváncsivá tett, hogy mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés.

febr. 1. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Körülmetélt vagyok orvosi okból lett megcsinálva.
Körülmetélt vagyok, szüleim döntése alapján (nem orvosi okból) lettem az.
Körülmetélt vagyok, saját elhatározásból (nem orvosi okból) lettem az.
Van fitymám de hátrahúzva hordom.
Van fitymám és semmi ilyesmi nem érdekel, a helyén hordom.
50 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
80%

En 25 evesen csinaltattam meg sajat keresre, higieniai/esztetikai okbol.

27f

febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
46%
Hálistennek semennyire
febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
87%
A cukorbetegek körében elterjedt eléggé..
febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
85%
Nem hordanám hátrahúzva, ha nem lett volna majd 1 éven át fájdalmasan sebes, fekélyes, teljes széltében, pont ott, amit metéléskor levágnak. Lehet, hogy érdemesebb lett volna gyerekkorban metéltetni? Ezt már sohasem fogjuk megtudni.
febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
83%
Hátrahúzva tartom mert jobb mindent egybevetve. Tiszta, egészséges és a makkom is nagyobb azóta.
febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
74%
Csomó pasimnak ilyen volt a farka, pont múltkor beszéltük barátnőimmel, hogy a metélt vagy a hátrahúzott fityma a gyakoribb. Mondani se kell mindannyian találkoztunk ezekkel, a ritka szerencsére az ha fedve van a makkja a pasinak. Úgy nem olyan szép nekem.
febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
82%

5. Látom fingod sincs a dolgokról. Sokaknak hosszabb fitymája és egész nap hugyban áll a makkja, moshatja egész nap akkor is ugyanaz a helyzet. Sokaknak ezért gyullad a makk rendszeresen vagy folyamatosan, cukorbetegeknél még jellemzőbb. Igen higénia jelentősen tud javulni.

7. Mivan? Látom nem tudod elképzelni, hogy nem a vallás miatt metéltetnek egyre nagyobb számban európában és még sok helyen.

febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
24%

#7: agymosás/vallás miatt metélnek, ahogy afrikában agymosás/vallá miatt miatt vágják kis a lánygyermekek csiklóját.


nekem is "hosszú a fitymám", mivel vérfarkam van, tehát szerinted hugyban áll a makkom, mégsem volt még soha begyulladva 40 év alatt. A fityma a makkot védi, evoluciós okokból a húgy nem tesz kárt a makkban ;)

És amúgy meg kell tanulni kirázni a gyíkot

febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
77%

8 Mikor már nincs értelmes válasz lehet jönni totál szélsőséges dolgokkal. Azért a két dolog elég messze áll egymástól. Vallási okot már felejtsük el.


Tipikusan magadból indulsz ki. Mert neked nincs bajod, elég nagy számban vannak mások, akinek bizony ez nagyon nagy probléma. Annak magyarázd ezt az egész 'agymenést' akinek folyamatosan gyulladt a makkja és nem tud vele mit kezdeni. Azt is belehet neki dobni, hogy nem tisztálkodik megfelelően. Nagyon fog örülni neked. Szűkületen kívül is rengeteg probléma van amit metéléssel lehet teljesen megszüntetni. Szerinted azzal hogy kirázod gyíkot az aztán megold mindent, nem marad semmi a húgycsövedben. Vicces.

febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
61%
Csak az mondja h nincs kulonbseg a jol tisztan tartott fitymas penisz, es a hatrahuzva tartott kozott aki nem probalta. Probald ki es rajossz, hogy amit tisztanak gondolsz az most lett.
febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!