Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire elterjedt Magyarorszá...

Mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Itt sok kérdést tesznek fel fitymával és körülmetéléssel kapcsolatban, ez kíváncsivá tett, hogy mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés.

febr. 1. 15:54
 61/98 anonim ***** válasza:
Neked hány éves korban csinálták a műtéteket ?
febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 A kérdező kommentje:
Háromszor, 16, 22 és 23 évesen.
febr. 6. 21:33
 63/98 anonim ***** válasza:
100%
60-as akiknek érés előtt csináltatták meg nem igazán tud objektív lenni. Annak aki kényszerből csináltatta, tehát volt vele komolyabb problémája (pl.komoly szűkület stb.) sem biztos, hogy tud objektív lenni, mert egyértelműen javít a helyzetén. Akinek más jellegű enyhébb, vagy nem volt problémája, de meg csináltatta a dolgot, ők totál objektívek, mert van rendes összehasonlítási alapjuk. Elfogultság kérdése már más téma.
febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 A kérdező kommentje:

Ugyanakkor aki orvosi indok nélkül megcsináltatja az valószínű, hogy tényleg elfogult. Feltehetően már előre jó véleménye volt róla különben nem ment volna a kés alá. Ellenezni maximum akkor fogja ha valami nagyon rosszul sült el és az elvárásai nem teljesültek.


Nekem mondjuk a valóság jobb lett mint az elképzelés, és egy darabig szinte eufóriában értetlenkedtem, hogy miért nem állnak ezért sorba a férfiak. Akkoriban még azt hittem, hogy ahol úgy alapba megcsinálják mint például az USA-ban ott mindenki nagyon örülhet ennek.


Csak évekkel később hallottam arról hogy van az az oldal is akiknek nagyon nem tetszik, különösen, hogy a megkérdezésük nélkül csinálták nekik, és mindenféle tiltakozó mozgalmakat szerveznek (sokszor teljesen téves feltételezések alapján hiszen aki nem is emlékszik rá, hogy volt fitymája az nem tud mit összehasonlítani). Azóta óvatosabb vagyok az általánosításokkal de nekem akkor is nagyon tetszik.

febr. 7. 07:50
 65/98 anonim válasza:
100%
Nem eléggé elterjedt
febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:
100%
Vab aki hajlando a temaban dumalni meg? Lehet meg fogom en is csinaltatni kivancsi lennek par tapasztalatra es vegeredmenyre.
febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
66 írj ha kérdésed van
febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk jobban elterjedt mint a környéken, egyik külföldi haverom jegyezte ezt meg, hogy amikor itt focizott csomó magyar fiúnak metélve volt mint neki.
febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
Ahány focistát ismertem, mind fitymás volt :-(
febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
64 ez a tiltakozó mozgalmas hülyeséget lényegében csak amerikában nyomják, általában azok akiknek valamin nagyon félrement, illetve az unatkozó emberek akik mindenre kaphatok. Érdekes, ahol még magasabb a metéltek aránya ott ilyen nincs, vagy nem jellemző. Közben pont az amerikaiaknál akik folyamatosan egymást majmolják pont, hogy kinézik még felnőttként is a másikat aki nem metélt, illetve iskolában csúfolják. Amcsi ismerős mesélte, hogy régi osztálytársai közül volt egy srác aki nem volt metélt, mert szülei ezt ellenezték, folyamatos piszkálta a többi gyerek emiatt. Még fiatalkorúként valahogy megoldotta egy privát klinikán, hogy megcsinálják neki majd, azután azt kellett titkolnia a szülei elől. Ennyit amerikáról.
febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!