Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire elterjedt Magyarorszá...

Mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Itt sok kérdést tesznek fel fitymával és körülmetéléssel kapcsolatban, ez kíváncsivá tett, hogy mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés.

febr. 1. 15:54
 81/98 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribb sztem, utóbbi időben pár haveromnak volt csináltatva. De persze ezelőtt is tudtam róla, hogy van akinek nincs rajta a bőr, és nem lett nekik rosszabb sőt. Edzőteremben is vannak bőven, de ez persze egyéni kinek miert van, de úgy tűnik h egyre terjed a fityma nélküli.
ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudjátok hogy ha láttok csupasz makkal vkit, az nem azt jelenti hogy metélt. Elég sokaknak eleve rövidebb a fityma bőre és hátra csúszik vagy egyáltalán nem fedi. De van ennek fordítottja is , nagyon sokan vannak metéltek, hogy lankadt állapotban valamennyire fedi a bőr a makkot. És az nem azt jelenti, hogy azért mert részlegesen metélt hanem náluk általában nagy az erekció es a lankad közötti méretváltozása. Magyarországon még most is 1% alatt van a metéltek aránya és ugyanennyivel több feladata az urológusoknak (sajnos).
ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 A kérdező kommentje:

#82 Hat akit szukulet miatt metelnek (es annyira nem is akar metelt lenni) ott esetleg szokas lazabbra hagyni.


Altalaban aki maga keri az tobbnyire olyat akar ami mindig szabadon hagyja a makkot meg lankadtan is.


Igen sokan "hordjak" hatrahuzva, tehat az, hogy valakinek fedetlen a makkja meg nem jelenti azt, hogy metelt.

ápr. 7. 21:06
 84/98 anonim ***** válasza:

Igen akarni lehet ,de nem

mindig kivitelezhető ez. Függ méretváltozástól is. Akinek elég nagy, erekciókor lehet full feszes attól lankadtam takarhatja valamennyire a makkot. Ez is az egyik hátránya a felnőtt metélésnek.

ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy letezik-e olyan, hogy nem lehet elerni, hogy a makk szabadon legyen, de erre igazan bizonyitekot nem lattam (inkabb az ellenkezojere).


Nem attol fugg, hogy milyen korban csinaljak, hanem, hogy az orvos mennyire van tisztaban vele, hogy kell egy feszes metelest rendesen megcsinalni.


Magyarorszagon altalaban nagyon ovatosak es inkabb tobbet hagynak. Egyes europai orszagokban inkabb az ellenkezoje divat -- amit az Interneten lattam a francia es a nemet orvosok szokszor egeszen alacsony es feszes metelest szeretnek csinalni, az aztan nem takar semmit.


Az USA-ban a magas es feszes a divat es aki felnott koraban csinaltatja az is tobbnyire olyat csinaltak es meg tudjak csinalni, hogy ne takarjon.

ápr. 7. 21:20
 86/98 anonim ***** válasza:
100%

Amikor katon voltam ott aztán mindenki látta a másikét, és bőven soknak fedetlen volt, és nem azért mert metéltek…

Valamiért azt hiszik hogy akinek nem metélt az fedve van. Nagyon nem

ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 A kérdező kommentje:

#86 Igen, van akinek "gyarilag" nem takarja.


Ezert is erthetetlen egy csomo meteles ellenes propaganda, hogy mennyire borzaszto es artalmas ha nem fedett.


De akkor mi van azokkal akiknek eleve nem takarja, azok is mindenfele hatranyt szenvednek ettol vagy mi van...

ápr. 7. 22:14
 88/98 anonim ***** válasza:
100%
87 Érdemes megnézni anti metélés oldalakat. Mindegyik nevetséges... ugyanazokat a hülyeségeket nyomják a metélésről, de azt elfelejtik megemlíteni, hogy fitymásan mennyi probléma jöhet elő (nem csak szűkület), és felnőtt metélés hátrányait elfelejtik megemlíteni a koraival szemben...
ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:

85 Erre én vagyok a példa. Nekem közel 3-szoros a méretváltozásom. Korrekció után erekciókor teljesen feszes, de ha összemegy makk szélét illetve, változóan negyedét fedi a bőr.

Redditen van elég rossz példa USA-ból, mikor hozzám hasonló felnőtt 'grower'-nek metélés előtt nem magyarázzák el, hogy nem minden esetben lehet elérni, hogy szabadon legyen mindig, nem lesz soha olyan mint egy korai metélés esetén, majd mivel fizet érte, kérésére úgy próbálják metélni, túl is tolják, azt meglepődik mikor erekciókor szakadnak szét a varratok és felhúzódik a herezacskó és a szeméremdomb bőre. Elég csúnya végeredmény lesz, azt megy a sírás.

ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 A kérdező kommentje:

A felnott metelesnek annyi a hatranya, hogy nem gyogyul olyan szepen (bar ez nagyban fugg attol, hogy mennyire jo az orvos), es rohadt draga.


Valamelyik nap a Redditen egy amerikai arrol panaszkodott, hogy 20-ezer dollarert akartak neki megcsinalni amibol csak 17-et fizetne ki a biztosito.

Ez mondjuk extrem volt, de olyan otezer dollar az teljesen szokasos.

Ujszulotteknek olyan parszaz dollar (es a legtobb biztositas fedezi).


Az hiszem Magyarorszagon sokkal "demokratikusabb" a dolog es mindig draga ha nem TB-re megy, sot lehet, hogy az arviszonyok forditva vannak mert gyerekeket mindenkeppen altatnak ami eleve dragabb.


Ezen kivul talan az is van, hogy akinek orvosi okobol muszaj metelni de sokaig halogatja ott sokkal tobb problema szokott lenni a gyogyulassal. Akinek maximum tizenevesen megcsinaljak az tobbnyire nehany het alatt meggyogyul es kesz. Aki var vele harminc eves koraig az sokszor honapokig szenved.

ápr. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!