Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire elterjedt Magyarorszá...

Mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Itt sok kérdést tesznek fel fitymával és körülmetéléssel kapcsolatban, ez kíváncsivá tett, hogy mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés.

febr. 1. 15:54
 11/98 anonim ***** válasza:
39%

#9: kerülni kell a nemi es húgyúti fertőzéseket. Alapvető higiénia és megfelelő táplálkozás.

Ha valakinek mindig be van gyulladva a makkja, ott nem a fitymával van a probléma.

Olyan ez, mint a mandulák kivágása, csak átteszed a problémát máshova.

Én 20 évig abban a tudatban éltem, hogy allergiás vagyok, az orvosok tömtek volna gyógyszerrel, de nem akartam. Viszont évről évre egyre szarabb lett. Aztán mikor elkezdtem embernek való dolgokkal taplálkozni, varázsütesre elmúlt az "parlagfű allergiám" ennek 10 éve, azóta nyomokban sem jött vissza

febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
73%
11. Értem ...szóval akkor egyátalán minek az orvos. Ekkora hülyeséget sem hallottam. Ez megint az a kategória mond annak aki ebben szenved, mégis jól táplálkozik, egészséges, sportol, nincsenek fertőzései, naponta többször megmossa mégis gyullad neki...
febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
79%

Gyakorlatilag csak a sebészek maradtak meg orvosnak, a többi szakosodas már csak kuruzslás.

Gyógyszerfelíró igynökök lettek, végülis kényelmes, jár érte a nyaralós vagy síelős vagy criuse shipes "konferencia", és egyéb NEMHÁLAPÉNZ juttatasok. Közben éveken keresztül "beálítja a gyógyszert" a végére már 5 másikat szedsz a mellékhatásokra is, mire kiderül, hogy az első már nem is hat, "váltani kell, újra beállítani".

Tisztelet a kivételnek, ismerek orvosokat, akik nem csak vakon követik a gyógyszerfelíró protokollt, hanem igyekszenek megtalálni a betegség valódi okát.

febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
77%
Bárki bármit mond, húzza hátra és pár nap után rájön h jo. Azok szidják akik nem is tudják h mennyire jó.
febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
64%
14 igen, így sokkal jobb (és megmutatja milyen lenne akár metélten is mert ilyen szempontból kb. hasonló). Sajnos nem mindenkinek marad úgy bőrösen...
febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 A kérdező kommentje:

Én annak idején néha hagytam hátrahúzva de aztán mindig visszacsúszott. Ellenben elég hamar rájöttem, hogy úgyis véglegesíteni akarom és inkább rászántam magam a metélésre.

Az annyiból jobb, hogy akkor egyáltalán nincs ott fityma még felgyűrődve sem a makk mögött hanem kényelmesen sima és tiszta az egész, meg ápoltabbnak is néz ki.

Van aki viszont nem akar semmi olyasmit amit nem lehet visszacsinálni és megelegszik azzal, hogy hátrahúzva tartja a fitymáját.

Azt én sem értem, hogy miért mondják egyesek, hogy ez mekkora hülyeség ha soha nem is próbálták.


Büdösödő húgyban áztatni a makkor egész nap és azt állítani, hogy ez termeszetes az azért elég igénytelen, minimum pisiléskor hátra kellene húzni.

febr. 2. 20:25
 17/98 anonim ***** válasza:
30%
A szemhéjatokat is próbáljátok meg felgyűrve tartani! Amúgy csak all a könnyben az egész, meg túl érzékeny. Aki azt akarja mondani, hogy ez a természetes, az hülye.
febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
100%

16 Ha csak pisilés idejére húzod hátra (ami valóban előnyös), de utána berakod fedetten a nadrágba (vagy visszacsúszik magától), akkor egy idő után a húgycsőben maradt pisi ugyanúgy lefolyik egy idő után és akkor az is áztatja valamennyire a makkot.


17 idióta...

febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 A kérdező kommentje:

18-asnak:

Még szerencse, hogy én körül vagyok metélve.

De amúgy pisléshez hátrahúzni lenne a minimum.

febr. 2. 21:31
 20/98 anonim ***** válasza:
100%
Én is körül vagyok metélve. Szerencsére.
febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!