Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire elterjedt Magyarorszá...

Mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Itt sok kérdést tesznek fel fitymával és körülmetéléssel kapcsolatban, ez kíváncsivá tett, hogy mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés.

febr. 1. 15:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
100%
90 és nem gyógyul gyorsan. Korainál sokkal rövidebb a gyógyulási idő. Igaz ott sokszor nincs is varrat, illetve esetleges varrat szakadás sem (erekció hiánya miatt), nem ödémásodik, nem terheli a nyirokrendszert stbstb., serdüléskor tökéletesen beszintezi megát a bőr, így felnőtkorra teljesen jó végeredménye lesz...
ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
100%

Hátrahúzás, tényleg nem egyedi, elég sok fiúnál találkozok vele.

Nőként nekem egyértelműen tisztább a metélt, de ha hátrahúzza a srác, az is sokat jelenthet. Főleg ha a higiéniát nézem, tudnék mesélni mennyire. Volt olyan pasim akinek a szülei szoktatták, hogy tartsa hátra, neki nem is lehetett ráhúzni egyáltalán, metéltnek tűnt.

Ő elégedett volt vele nagyon, saját bevallása szerint sosem gyulladt be, nemibeteg sem volt.

ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
100%
92 ha korán még érés elött szülők szoktatják rá, vagy figyelnek erre, akkor éréskor meg tud rövidülni a bőr és olyan lesz mintha metélt lenne. Mondjuk függetlenül ettől gyulladáshoz 'hajlam' is kell. Van akinek hosszú a fitymája a makk meg úszik a húgyban és még sincs doha semmi problémája, másnak ettől meg simán begyullad rendszeresen. Igaz ha nincs bőr nincs probléma, de ezt nehéz olyan helyen ezt elmagyarázni, ahol szinte legalacsonyabb a metéltek aránya, tudatlanul ellenzik, keverik vallási dolgokkal stb...
ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 A kérdező kommentje:

#89 Hat nekem mondtak moindenfelet, hogy mit nem lehet. Aztan korrekcio utan megis mindig szabadon van.

Akkor furcsanak tunt, hogy mas mint amilyenre Magyarorszagon szoktak csinalni, de kesobb kiderult, hogy ahhoz hasonlo mint az amerikai divat.


Vannak extremebb tevhitek, peldaul, hogy el lehet erni, hogy a bor egyaltalan ne mozogjon rajta -- ami persze nem lehetseges, ha tobb bort szednek le akkor is meg lehet mozditani csak az illeto tokekeit meg a szemeremszorzetet felrangatja a penisz szarara.


A varrat meg azert szokott szetszakadni mert eleve rosszul csinaltak, peldaul valamilyen ponton jobban feszul mint korulotte.


Tobbnyire a fitymafek kornyeken sokszor az egyik oldalon V alakban vagnak de a masikon csak marad a kor es a V-t egyszeruen osszehuzzak egy varrattal aztan persze feszul es sokszor kinyilik. A Reddit tele van ilyen kepekkel amikor ott szetnyilt es olyan mint a veres hus, bar akkor legalabb ezzel meg is oldodik a dolog es nem utolag fog feszulni csak marad ott egy heg.


De a vagas helye meg a feszesseg tenyleg nem attol fugg, hogy mennyi idosen metelnek valakit. Maga a vagas/heg az persze maskeppen fog kinezni mert egyszeruen minel idosebb valaki annal nehezebben gyogyul es a varratok nyomot hagynak.

ápr. 8. 05:48
 95/98 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik ez már divat a pasik közt, de több exemnek is hátra volt húzva egésznap. Nekem kifejezetten tetszik, és a fiúknak is jobban tetszik igy. Volt amelyiknek már elég régóta hátrahúzva volt, nagyon jól nézett ki neki, és a szexet is jobban élvezte.

Barátnőimnek is voltak ilyen pasik képben, egyre több a csupasz.

ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
100%
95 tényleg divatos a csupasz farok. Igényes pasi figyel erre. Az én családomban is csupasz a makk minden férfinak odalent, nem véletlen.
ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem csak nálunk van ez a szabadon tartott makk szokása, de akkor ezek szerint ez nem is olyan egyedi. Jól teszik nálatok is ha fixen hátul tartják, nem okoz problémát, viszont előnye rengeteg.

Egy átlag nőnek fontos, hogy kint legyen a pasi makkja ez biztos, és közvetve ő is jól jár.

ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
100%

Nekem állandóan hátra van húzva 15 éves korom óta.


Akkoriban egy haverom mutatta, azóta így hordom.


19F

máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!