Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire elterjedt Magyarorszá...

Mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Itt sok kérdést tesznek fel fitymával és körülmetéléssel kapcsolatban, ez kíváncsivá tett, hogy mennyire elterjedt Magyarországon a körülmetélés.

febr. 1. 15:54
 21/98 anonim ***** válasza:
91%
Altalaban a lanyoknak is jobban tetszik, ha korul van metelve.
febr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
87%
Kolis vagyok, azt mondanám h a fele-fele fitymás/csupasz. De sokan hátrahúzzuk, én pl haveromat láttam, hogy így hordja. Rákérdeztem és jókat mondott, így kipróbáltam. Azóta nem húztam előre, aki gondolkodik rajta azoknak csak ajanlani tudom, jobb ha nem fedi le a makkot a bőr.
febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 A kérdező kommentje:
22-es: A fele-fele az mit jelent? Fele hátrahúzva hordja, vagy a fele körülmetélt (ami nagyon soknak hangzik Magyarországon)?
febr. 3. 13:51
 24/98 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok metélt, de rövid a fitymám, ami mindig a makkom mögé csúszik, így mindig szabadon van a makkom.
febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt olvastam erről, nem gondoltam volna hogy ennyire megtetszik ez a módszer.

Amikor haverok erről beszéltek, nem értettem hogy jut ilyen eszükbe, de van haszna.

F/20

febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
90%
23. Nem mindig lehet megállapítani ‘messziről’ hogy ha valakinek kinn a makkja épp metélt (akár részelegesen), vagy alapból rövid a fitymája vagy csak hátul tartja. Tehát akár 50/50 igaz is lehet.
febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
100%
Van japán haverom, mesélte, náluk megszokott, hogy a szülők már serdülés előtt hátrahúzva tartatják gyerekkel a fitymát, ami idővel fejlődéskor megrövidül (elnövi), így felnőtt korban már rövid lesz és nincs szükség metélésre.
febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 anonim ***** válasza:
64%
Nahát :D Akkor ezért fogok ki ennyi csupasz makku pasit, jó tudni hogy direkt csináljátok. Az utóbbi időben a pasik akikét láttam ilyen metélt kinézetűek voltak. Már a gatyájába nyúláskor feltűnt egyik srácnál, mikor rákérdeztem zavarba jött, de nem volt metélve, hanem így hátrahúzva volt a fitymája, ami azért elég szexi női szemmel. De valamiért azt gondoltam ez fáj a pasiknak, főleg ha így bulizott egész este.
febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
54%
28 Általában szűkületeseknek hiperszenzitív a makkja, nekik tényleg kellemetlen pl. szex közben, vagy metélés után jódarabig. Másoknak nem különösebben érzékeny, egy idő után észre sem veszik, hogy hátra van húzva, vagy épp egy esetleges metélés után sem különösebben érzékeny.
febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 A kérdező kommentje:

28

Ha teljesen egészséges akkor hamar hozzászokik a makk, hogy szabadon van és sokaknak ez inkább jó érzés, nem fájdalmas.


Inkább akkor szokott fájni ha be van gyulladva vagy irritált. Igen, akiket fitymaszűkület miatt metélnek körül azok meg szoktak szenvedni vele mert olyankor tényleg fájdalmas napokig, van akinek hetekig.

febr. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!