Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/195 anonim ***** válasza:
97%
Nem szeretem ha prűdnek mondanak,de nem is akadok ki rajta,ez legyen a legkisebb bajuk.Én sem járok ilyen helyekre,kerülöm a vetközős szitukat is,nem tudom én amikor jártam úsziba ott volt fülkés öltöző is,szóval semmiben sem voltam idáig gátolva.Az mondjuk biztos más kedvéért,vagy csak azért mert valaki azt mondja én sem vetközők,meg tusolgatok mások előtt,a legtöbb ismerősőm is ha van fülke,vagy van a zuhanynál függöny használja,és akkor mi van.Szerintem fölösleges egymásra mutogatni ilyen dolog miatt.Ilyesmin összeveszni,hülyeség!Én nem vagyok semmilyen téren az a sorba beállos más téren sem,én kiállok magamért.
2010. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/195 anonim ***** válasza:
68%
Én sem meztelenkedek,max, usziban az öltözőbe átveszem a ruhát,azt is gyorsan,bár alapból rohanó tipus vagyok.
2010. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/195 anonim ***** válasza:
100%

Persze szoktam.

És nem értem, hogy egyesek miért csinálnak ebből problémát.

2010. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/195 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem problémáról van szó,de eleve nem mindenki zuhanyozik ha uszodában végzett,sőt egyre több fiatal eleve úszósortot visel,így nem is öltözik át.Szerintem pont hogy a másik oldal problémmázik azon hogy mért gondolkodik a másik ellenkezőleg.Én sem szoktam mások előtt meztelenre vetközni,de nem is járok nagyon ilyen helyekre,én a másikat sem kérdőjelezem meg,de én is inkább azt olvastam itt hogy akiket nem zavar azok néznek furán a másikra.Nem tudom mért olyan nagy gond ez másoknak hogyha nem szeretek mások előtt így mutatkozni,nekem is mivel fiatal vagyok még az ismerőseim tábora megválogatja hogy ki előtt mutatkozik így,itt haverokra gondolok,a munkahelyi zuhanyzást ők sem támogatják,nem is olyan a munkájuk hogy koszosak lennének,szóval fölösleges is lenne,ha valaki gyári,fizikai munkát végez,fest stb. akkor tökre normális,de egy irodistának vagy telefonosnak minek kellene.
2010. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/195 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés feltevőnek Üzenem engem nem zavarna hogy körül vagy metélve,nem is jegyezném meg,de amint írtad te is inkább a gátlásosabbak közé tartozol és ez már a műtét előtt is így volt,szerintem veled sincs semmi gond,egy csomóan ugyan olyan véleményen vannak,nem is a vélemény szó a legjobb inkább úgyanugy nem szeretsz mások előtt pucér lenni ezzel sincs gond,csaj vagyok és én sem szeretek sőt a barátnőim se.Ha mégis ilyen szituba keveredek akkor is gyors vagyok,nem mászkálok órák hosszat fel-alá meztelenül,a tusolást mondjuk én intim dologként kezelem.


Koleszos nem voltam,a munkák megint nem olyan,hogy kellene,otthon kiáztatom magam teljes nyugalomban,ha meg neki állnék tusolgatni a vonatom is elmenne,én is inkább a legjobb barátnőm előtt vetköznék le,mint rokon vagy kolléga,egyikekért sem rajongok,imádnak mindig valakit leszólni.

2010. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/195 anonim ***** válasza:
100%
Én is körül vagyok, mégsem zavar a meztelen zuhanyzás sehol.
2010. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/195 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem is a metélés számít,hanem alapból van aki nem szégyenlős,nem zavarja ha mások meglátják,valakit igen az ilyen szitu,,nem is értem mért gond ez.Én is szégyenlős vagyok,de nem zavar ha valaki előttem így mászkál,de én nem tenném,nem hiszem ettől gond lenne velem,mert akkor a fél országgal az van,hisz fele iylen,fele olyan.
2010. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/195 anonim ***** válasza:
69%
Én sem szoktam mások előtt meztelnül zuhanyozni,de nem is mozog ilyen példaként felhozott helyeken,engem zavarna ha mások látnának,de ezt mindenki maga dönti el,egyébként nem zavar ha más így mászkál,az ő dolga.
2010. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/195 anonim ***** válasza:
100%
Emberek ki ilyen,ki olyan,ez legyen a legkisebb gond.
2010. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/195 anonim ***** válasza:
100%
Ha úszodába megyek akkor átöltözöm,a zuhanyt azt én se használom és egyre gyakrabban úszósortba megyek oda is.
2010. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!