Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/195 anonim ***** válasza:
79%

akik azt írják, nem szoktak levetkőzni, mind azt írják, nem mennek uszodába, mert az televan leskelődőkkel.


hát, tényleg nem jártatok usziban! oda is normális, épelméjű emberek járnak, akik azért mennek be a zuhanyzóba, hogy letusoljanak. nem leskelődni, zuhanyozni, és ők is a fal felé fordulnak, hogy TE ne bámuld őket... én kifejezetten szégyenlős vagyok, de lezuhanyozom gond nélkül... nem tudom, mi ez a nyafogás itt. azért mondjak le az úszás öröméről, mert más is használja a zuhanyzót?

ugyan...

2010. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/195 anonim ***** válasza:
68%
Senki se mondta hogy az úszás öröméről monjál le,itt le lett szerintem már sokszor írva,aki akarja tusoljon,akit meg zavar ne,kész ennyi,egyikkel sincs baj.A furcsa tekintettek meg szerintem az öltözőre vonatkoztak,ott én is találkoztam már ilyennel,főleg gyerekeknél,az tényleg kicsit zavaró,de én eleve nem tapogatok és öltöző szerkrény felé fordulva szoktam átöltözni,szóval nincs igazán mit látni.De itt olvasgattam,hogy kit mi zavar magával kapcsolatban,és én ezt is megértem,azért akit sokszor bántottak mert eltér valamiben hát nem csodálom hogy kihagyja,de van aki önmagában nem akarja hogy meglássák,már függönyös öltözök is vannak.Egyébként én se nagyon tusolgatok,de sokan nem tusolnak,szerintem ezzel sincs baj.
2010. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/195 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem attól hogy valaki szégyenlős és nem akar mások előtt meztelenül mutatkozni,attól ugyanúgy tud úsziba járni,én ezt mindig megoldottam.Egyébként az öltöző se van mindig tele és 1 perc alatt át lehet vedleni.Zuhanyozni és se szoktam,ha mégis beálltam ruhában de engem ezért se néztek ki és nem is foglalkoztam volna vele,ha nekem így jó,akkor így jó.Ez nem nyafogás,próbáljuk már tolerálni egymást,a különböző nézeteket.
2010. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/195 anonim ***** válasza:
69%
Én szabadstrandra járok,szóval az átöltözés kizárt,a többi említett helyre meg nem megyek.A suli zuhanya olyan retek volt és leélt,hogy csak betegséget lehetet volna összeszedni,meg akkor éltük a cikizős korszakunkat.Ha öltözni kell akkor a legjobb haverom és idegen,a rokon kizárva.Amerikáról meg szerintem annyit a filmek sokszor hazudnak.
2010. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/195 anonim ***** válasza:
97%
A munkahelyen néha szoktam,de tök jól felszerelt,meg azért jó hogy van elválasztófal,többi helyre nem járók.
2010. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/195 anonim ***** válasza:
97%
magyarországon egy csomo koleszban olyan a fürdő hely, hogy egy nagy terem benne 8zuhany falak nélkül, tehát egybe van az egész
2010. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/195 anonim ***** válasza:
93%
Nem,nem igazán járok ilyen helyekre,de egyszer aludtam egy havernál koleszben,ott is be lehetet a mozsdot csukini és ott voltak elválasztó falak.Persze ha nincs választásom,akkor nem tudom kikerülni,de ha meg lehet oldani megoldom.Én se nagyon szeretek mások előtt meztelenül mutatkozni,idáig azért mindig megoldottam.
2010. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/195 anonim ***** válasza:
93%
Én csaj vagyok és egy rövid ideig koleszos majd albérletes lettem,akikkel együtt voltam azok is elég szégyenlősek voltak,így a válasz nem,hármasával szoktunk tusolni menni,nagy törölközőkkel és volt nálunk is fal,me mi zuhany függönyt is raktunk fel,így klassz volt.Úsziba néha megyek,de ott van függönyös öltöző és fülkés is.
2010. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/195 anonim ***** válasza:
100%
Nem,elég gátlásos vagyok,szar érzés lenne,főleg ha tényleg olyan kolszba kellene tusolnom,ahol csak csapok vannak,se fal se semmi,meztelenül egymás hegyén hátán,az durva lenne,meg előttük szappanozgatni az intim részeket ciki,kizárt.
2010. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/195 anonim ***** válasza:
24%
nem igazán.
2010. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!