Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/195 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha meglátnak, akkor mivan? Ez legyen a legnagyobb örömük.
2010. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/195 anonim ***** válasza:
100%

Miért legyen a legnagyobb? Bántottak téged?

Egyébként én meg úgy vagyok, hogy ha bárkinek örömöt szerez, hogy engem meglásson meztelenül, hát nekem meg ingyen van, ennél olcsóbban és kevesebb munkával nehéz örömöt szerezni valakinek, akkor meg miért ne? :-)

2010. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/195 A kérdező kommentje:
Az egész abból indult ki, hogy nem szeretem magam mutogatni, de mióta körülmetéltek, azóta meg aztán pláne nem hozom magam olyan helyzetbe, hogy magyarázkodnom kelljen. Nem mintha nem mondanám el annak, aki megkérdi, de a munkahelyemen kellemetlen lenne ha azon csámcsognának, hogy most akkor zsidó vagyok-e vagy fitymaszűkület miatt lettem körülmetélve.
2010. ápr. 6. 17:23
 84/195 anonim ***** válasza:
68%
A beírot teljesen megértem,szerintem tök normális hogy valakit alapból zavar,valakit meg nem,én sem szeretek mások előtt levetkőzni,és szerintem nincs is ezzel semmi baj,az egyik ember ilyen a másik meg olyan.Nekem is a legtöbb ismerősőm inkább szégyenlős és csak pár van akiket nem zavar.A témán látszik hogy sok embert foglalkoztat,nézd ha zavar és nem muszály és máskép is metudod a z tusolást,vagy átöltözést oldani mért ne,egyébként sajnos az tényleg igaz,hogy munkahelyen ha észre veszik hogy másabb valaki akkor ugratják és én sem örülnék ha velem foglalkoznának.Én csaj vagyok,de apunál a gyárban egy nagyon szőrős pasit ugratnak,na most azért tényleg kellemetlen amikor gondolj bele még a lánya és a nő kollégák is tudják és hallják a beszólást,én alapból nem vetközők,doki az más,de nálunk meg a nagy mellei miatt cikiztek egy csajt és azért tök rossz érzés,meg kellemetlen az embernek.Meg kinek mi köze hozzá.Szóval mind 2 tábort megértem és itt páran írtak is hogy kinek mi a próblémája magával,amire sajnos mások is rá segítenek,volt itt rajtad kívül is körülmetélés,anyajegy,szeplő egyéb bőr hiba stb. és volt aki alapból intim dologként kezeli,szerintem ezzel sincs baj,mindenki döntse el maga.Mindenkinek a maga teste,hát hadd döntsön maga mi a jó neki,a szükségtelen kellemetlent nem szabad erőltetni.
2010. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/195 anonim ***** válasza:
68%
Jaj én se használom a zuhanyzót,de az öltöző mellett van,így hallani mindent és nálunk is voltak ilyen cikik,pedig nálunk van elhúzható függöny is,hát ebből én se kértem.
2010. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/195 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez nehéz kérdés,de én is ilyen szempontból a gátlásosak közé tartozom,megválogatom hogy kivel megyek egyáltalán úsziba,vagy bárhova,a zuhanyzok nálam is kizártak,nagyon érzékeny a bőrőm,így különleges krémre és fürdőre van szükségem
2010. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/195 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy mezteleül zuhanyoznék. Nincs ezzel semmi gond, csak magyarországon kicsit sok a prűd ember.
2010. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/195 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi,nem vagyok prűd,én se szóltalak le,szeritnem az én dolgom,hogy egyedül szeretek zuhanyozni,és ezt magánügynek tekintem,én a másik véleményeket is elfogadtam,hogy őket ne zavarja és semmilyen jellzőt nem tettem rájuk.Ha zavar nyilván nem fogok közös zuhanyzásba kezdeni,főleg ha nem is szükséges és meg tudom oldani otthon.Na most akkor ki is a toleráns?-Az aki annyit ír,hogy nem mert szégyenlős,vagy az aki azt mondja igen és mindjárt jellzőkkel illet.
2010. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/195 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne??Nincs mit takargatnom és sztem más is azzal van elfoglalva,hogy lezuhanyozzon és késssz! Mi ebben olyan nagy dolog???
2010. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/195 anonim ***** válasza:
97%

A kérdést feltevő fiút megértem és az ő felfogásával sincs gond.

Az utolsónak is igaza van,de szerintem azzal sincs baj akit zavar,nem megy oda kész,nem egyformák az emberek,ennyi.De szerintem sem kell másokat leszólógatni,mert más véleményen vannak.

2010. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!