Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/195 anonim ***** válasza:
100%

Nem,illetve kisgyerekként(3-11 éves koromig) a kb. velem egyidős unokatesóimmal nagyon jóban voltunk,mint a tesók,mi mind kulcsos gyerekek voltunk és nyaranként egyedül gyakran mentünk úsziba,a szülők ilyenkor melóztak,bár már akkor is szégyenlős voltam,de gyorsan és diszkréten öltöztem át,később elköltöztünk és ahogy minden, az emberek is változnak.Ma már nem tenném és már olyan jóban sem vagyunk,és még szégyenlősebb vagyok.A többi rokon meg már akkor is ki lett volna zárva,nem voltunk jóban,tök idegenek számomra,volt itt nálunk érzelmi és anyagi kisemmizés,hazudozás,kihasználás,nadzolás stb.ami más sztori.Nekem ismerős,rokon előtt sokkal szarabb lenne,mert egy csomó beképzelt,öntelt rokonom van.

Inkább idegen mint rokon,azzal többet nem találkozol,ha kicikiz,vagy bármi negatívumot mond a testedről azt nem hallod vissza.Meg az tök ciki amikor veled kapcsolatban egy másik ismerősnek is mond valamit és a végén mindeenki tudja.


A melegség és a szégyenérzet nem a más meztelenségének látványától alakul ki.A barátnak meg valami nagyon jó havernak kellene lennie,de ezek a barátságok fiatal felnőttkorral kezdenek eltűni,illetve már mindenki éli az életét.

2010. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/195 anonim ***** válasza:
32%
Hát 28 évem alatt 2* volt ilyen tusolásos eset úsziba,az is gyerekként,de elég zavaró volt,volt nálam pár fiatalabb gyerek ott,én meg már el kezdtem fejlődni és annyira bámultak,azóta meg ki van zárva,ott is a kényszer vitt rá,mert sár csúszdáztam.
2010. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/195 anonim ***** válasza:
67%
Nem,mert számomra egy rendes,normális tusolás az intim dolog,nem akarom más előtt szapannozgatni magam,az tök ciki.Meg nálam is igaz,hogy már gyerekként kiköveteltem,hogy nem mászkáljon be hozzám senki ha fürdök,vagy öltözök,mert magánügy.Amit USA-ról írtál azért az se igaz teljesen,ott is van aki él a kiskapukkal,mert mindig van kiskapu.Én is inkább ismeretlent választom,ha muszály,mint rokont.És számomra is kicsit perverz amikor kollégák,különböző neműek,vagy egy egész rokonság szaunázik meztelenül.El se tudnám képzelni,hogy a főnőkőm előtt akit utálok meztelenkedek,vagy egy csomó nem kedvelt ember előtt,vagy ilyen nagymama,papa,anyós,após,összes unokahúg,öccs,fújj!!!.Főleg hogy a kicsik néha olyan feltűnően kukkolosak!Egyébként ebben a témában a szégyenlősek toleránsabbak,mert sokan egyből lehurogják,ha valaki nem akar más előtt meztelenül mutatkozni.
2010. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/195 anonim ***** válasza:
16%
Nem,engem ne lesegessen senki,nincs szükségem lenéző pillatnásokra se.
2010. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/195 anonim ***** válasza:
100%

De sok prűd ember jár ide.

Minek ezen szégyenlősködni?

2010. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/195 anonim ***** válasza:
75%
Mért lennének prűdek,ha valaki nem akar hát ne vetkőzőn le mások előtt,én nem szólóm le az ellentábort se.Szerintem mindenki had döntse el maga,hogy ki előtt óhajt levetkőzni.Ha rossz érzést vállt ki belőle hogy idegenek lássák meg,akkor ne csinálja,ennyi.Szerintem ezzel senkit sem minösítettem.
2010. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/195 anonim ***** válasza:
67%
Inkább mondják rám hogy prűd mint magamutogatos!Ezt az utosó előttinek üzenem,nem szeretem ha emiatt szólnak le,ez nem bűn.Nem fogok senki kedvéért levetkőzni,engem más pucérsága nem zavar,szóval őket se zavarja ha én másképp érzek,ezzel nem ártok senkinek.Egyettértek azzal hogy ezt mindenki hadd döntse el,én testem hadd döntsem el hogy magam hogy ki lásson és ki ne.
2010. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/195 anonim ***** válasza:
66%

Ez a kérdés hogy minek ezen szégyenlősködni?-csak annyit ha zavarja mért tegye,én kipróbáltam,hogy esetleg elmúlik e a szégyenérzet,de nem,sőt kellmetlen volt.Egyszerűen úgy vagyok attól hogy valaki velem egy nemű,attól még nem gondolom,hogy mászkáljunk egymás előtt ruha nélkül,lehet hogy te bámelyik szomszédod,volt tanárod,rokonod,barátod,ellenséged,utcabelid előtt bármikor bárhol,de én nem.Egyébként az is hülyeség,hogy úgyan úgy néz ki,hisz nem vagyunk egyformák,az uncsi lenne.Én is azt vallom,mint az előttem írók egyike,hogy az én testem,hadd döntsem már el magam,hadd rendelkezek már én magamról.


Egyébként szerintem ha végig mennél iskolai osztályokon,munkahelyeken stb. kevés lenne az az ember akit nem zavarna,ha a többi meglátná.


Én senkit nem szólók le,szerintem a prűdezést meg hagyjuk.Téged nem zavar,örülök,nincs ezzel baj,de velem se.

2010. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/195 anonim ***** válasza:
75%
Nem,mert a szüleim se nem vallási vagy egészségügyi okból,de úgy döntöttek egy barátjukkal való beszélgetés után,hogy körülmetéltetnek,hát igen úgy nézek ki mint ha egy bőrős virslin elkezdenéd óvatosan felcsavarnai a bőrt,baromi fura,ronda.Én ilyet nem tennék,ha nem szükséges nem csonkítatnám meg a gyerekem.Undorító és miattuk kell így élnem.Ráadásul gyakortan kell még kenegetni is mert kiszárad.Minek kell mást majmolni,a testünk nem játék.
2010. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/195 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen, én is a nemet mondok táborát erősítem.Nem is járok ilyen helyekre,meg nagyon elégedettlen vagyok magammal.Nekem a hátamon és a hasamon van több nagy anyajegy,amik nagyon zavarnak,én csak átlagos szeretnék lenni,bántottak gyerekként ezzel eleget és csak rosszul érzeném magam hogy én mért nem lehetek olyan mint mások.
2010. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!