Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A skizofrén ember az igazságba...

A skizofrén ember az igazságban él és nem a valóságban. Egyetértetek?

Figyelt kérdés
Én igen.

2021. ápr. 30. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:
Amúgy egy kérdést tettem fel, amire szavazás alapján lehet válaszolni. Direkt nem írtam semmit, mert nem akarok diskurzusba kezdeni. Mi itt a probléma? Arról nem tehetek, hogy csík van a seggedben és nem tudsz nyugton maradni.
2021. ápr. 30. 12:54
 12/77 anonim ***** válasza:
65%
kérdező előbb talán utána kéne nézni a nagy szavak jelentésének, és csak aztán használni őket. és nem kéne lekezelően beszélni
2021. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ha kötekedésnek, támaszkodásnak érezted, én nemannak szántam. Először is kitértem arra bővebben, miért nem lehet egyértelműen rámondani az áment arra, amit állítasz. Erre te olyan választ írtál, aminek a szándéka számomra nem volt tiszta, ezért ezekre rákérdeztem, hogy pontosan hogyan is érted ezeket, én is támadó szándékot éreztem a részedről, remélem nem így történt valójában :)
2021. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
87%
HA nem szeretnél diskurzusba keveredni, egyszerően ne válaszolj a válaszokra, hagyd hogy a válaszolók megvitassák amit meg szeretnének a témakör alatt, erre való az oldal
2021. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
84%
Tehát nem szeretnéd megérteni a szándékom, nincs hozzá türelmed, inkább gyerekesen viselkedsz és elküldesz játszani. Tudod nekem is ugyanúgy szabad használni ezt az oldalt, mint bárki másnak. Nem vagyok frusztrált, ha az lennék nem így reagáltam volna, hanem inkább hozzád hasonlóan.
2021. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 A kérdező kommentje:
"kérdező előbb talán utána kéne nézni a nagy szavak jelentésének, és csak aztán használni őket. és nem kéne lekezelően beszélni" - dehát nem értettetek egy szót, leírtam ezesetben mit gondolok. Mi kell még 😂? Inkább szavazzatok, jobban teszitek, ha az utolsó opciót választjátok. Nem kell itt hepciáskodni.
2021. ápr. 30. 13:00
 17/77 A kérdező kommentje:
Jól van 16-os, ha nem tetszik valami, akkor megteheted, hogy azzal ne foglalkozz. Viszont te foglalkozol ezzel. Csak nem vagy monomániás? Szerintem fordulj szakemberhez.
2021. ápr. 30. 13:02
 18/77 anonim ***** válasza:
84%

"nem értettetek egy szót"

ezt csak beleolvastad. simogatií akartad a saját egódat és leereszkedően megmagyaráztad azt amit meg se kellett volna magyarázni, de így legalább látjuk, mi proli parasztok is, hogy te mennyire tájékozott vagy. kár hogy átlátunk rajtad

2021. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
87%

"A pozotivista gondolom pozitivista."

Ez számodra azt jelenti, hogy nem értem a szót? Én csak az elírást próbáltam értelmezni, megjegyzem semmi probléma nincsen az elírásokkal, én is elírtam korábban:

"Sajnálom, ha kötekedésnek, támaszkodásnak érezted, én nemannak szántam"

támaszkodás -> támadás , nemannak --> nem annak

Remélem így már egyértelmű, hogy nem az a szó nem volt tiszta.

Az nem volt tiszta számomra, hogy ezeket a fogalmakat pontosan az állításaim, vagy a te állításaid melyik pontjára értetted, ez nem volt tiszta. Mert az "egzisztenciális tényezők" et sem írtad, hogy a skizofrének, vagy az emberek függvényében érted, és az egyéb fogalmakat szintén nem értettem, melyik pontra vonatkoztak.

2021. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
90%
a valódi kérdésekre nem adtál csak végülis választ :D
2021. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!