Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A skizofrén ember az igazságba...

A skizofrén ember az igazságban él és nem a valóságban. Egyetértetek?

Figyelt kérdés
Én igen.

2021. ápr. 30. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
100%
"A probléma melegágya a gondolkodás" NA és ki akar egy meleg ágyba feküdni a meleg gonddal? XDDDDD (ha valakinek megvan honnan jött, pacsi)
2021. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 A kérdező kommentje:

"Tényleg gondok vannak, ha egy 3-4 soros mondat sok neked. Szívesen írok 7-8 sorokat is, biztos lenne olyan, aki képes lenne érteni. Az érettségin is bonyolultabb mondatok vannak ennél, pedig az sem nagy cucc"


Kérlek kímélj meg tőle. Redukcionista vagyok.

2021. ápr. 30. 13:47
 43/77 A kérdező kommentje:
Hallod 42-es, te legalább írtál valami vicceset.
2021. ápr. 30. 13:48
 44/77 A kérdező kommentje:
Amúgy eskü kipróbálom milyen beállva gyakorizni😂.
2021. ápr. 30. 13:51
 45/77 anonim ***** válasza:
100%
nevetséges vagy kérdező
2021. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 A kérdező kommentje:
Tudom, de az is sem piskóta, aki leáll egy ripaccsal dacolni. Dehát alap tétel, hogy mindannyiam nevetségesek vagyunk. Hiszen kevesen mondhatják el magukról, hogy egy kicsit vannak odakozmásodva. És miért? Mert az a minimum, hogy oda vagyunk kozmásodva, csoda, hogy még szénné nem égtünk. Nincs is értelme velem vitázni, mert Hamvas Béla teljesen átitta az agyamat. Nem letz volna jobb inkább szavazni, minthogy itt pofázzatok nekem? Hmmmm?
2021. ápr. 30. 20:34
 47/77 anonim ***** válasza:
90%
MI nem dacolunk, csak nagy lelkűen felajánlottuk neked értelmes gondolatainkat. Ha te erre nem vagy nyitott és csak háborgást keresed, az nem a mi lelkülkön szárad. Jó éjszakát, szép álmokat neked!
2021. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:
Értelmes gondolatok. 😂 kiégek rajtad
2021. ápr. 30. 21:40
 49/77 anonim ***** válasza:
100%
Hamvas Béla? Ne keverd ide szerencsétlent, mert semmi köze nincs az agyhalottságodhoz.
2021. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 A kérdező kommentje:

Azt keverek amit akarok. Amúgy az agyhalott nagyon mást jelent. De meglehet, hogy te a számodra elfogadhatatlan dolgokat agyhalottságnak tudod le. Így ebben a kontextusban még még...azt mondnám, hogy oké. Bááár Hamvas Béla "Isten tenyerén ébredtem" c. versének utolsó két sora: "Millió apró tükörben láthatod magadat, /Hisz olyannak látod a világot, amilyen Te vagy." - szóval ezek után merem feltételezni, hogy a számodra agyhalottnak tartott dolgohoz hasonlóan te is megrekedtél egy bizonyos szinten. Barátom? Nem vagy kicsit mo-no-má-ni-ás? Ha-hh-ha 😁. Vagy netán skizofrén vagy? Vagy netán...netán...boldogtalan? Jaj neee kimondtam...minő dalabáj.

De ami azt illeti, ezt az "odakozmásodott-allegóriát" Hamvas Bélától vettem, jó igaz a szénné égés kifejezéssel pedig kiegészítettem. No de..a lényeg a fontos😊.

2021. máj. 1. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!