Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A skizofrén ember az igazságba...

A skizofrén ember az igazságban él és nem a valóságban. Egyetértetek?

Figyelt kérdés
Én igen.

2021. ápr. 30. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azt nem értem, hogy ha nem vagy kíváncsi az emberek véleményére, akkor miért indítasz szavazást? Annak az eredménye is az emberek véleményéből jön.
2021. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 A kérdező kommentje:
Rövid véleményre lehetek kíváncsi, attól még, hogy nincs kedvem a barokkos körmondataitokat olvasni. A kettő nem zárja ki egymást.
2021. ápr. 30. 13:27
 33/77 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell elolvasni, válaszolni rá meg aztán végképp nem kötelező.
2021. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
87%
amúgy nem tudom miért számítanak neked barokkos körmondatnak, egy egyszerűen illetve többszörösen összetett mondtatok, de ha gondot okoz az értelmezése, ugynanúgy rákérdezhetnél, ahogy én tettem feléd. Csak hogy tőled idézzek, nem ciki ha valamit nem tud az ember
2021. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
87%
Wow, hihetlen milyen türelemmel válaszolsz a kérdezőnek XDDDD A kérdezőnek is vannak problémái fejben, mivel durván nehezített vele a kommunikáció. Akármilyen barátságosan és értelmesen is próbálod meg neki elmagyarázni (amiért oscar-díjat adnék, komolyan xDDD), nem fog beleengedni a beszélgetésbe, a feje nem engedi. Inkább hagyjuk pihenni. Pedig izgalmas téma lenne ez, ha szólásszabadság lenne :D
2021. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:
Igen? Hát nem is olvastam végig, gyorsolvasásban kiszűrtem a lényeget. Viszont jogom van megmondani, hogy foglald le magad, ha nem bírzs nyugton maradni🙂. VÁROM A SZAVAZATOKAT SUTTYÓK. SZAVAZNI TESSÉK ÉS NE POFÁZNI. Ha ennyire nem bírtok magatokkal akkor menjetek kibeszélő show-ba. Jaaaa...senki se kíváncsi rátok....nem tudlak titeket sajnálni. Nem elég, hogy nárcisztikus vagyok, de még pszichopata is. Nincs bennem empátia. VÁROM A SZAVAZATOKAT CSICSKÁK.(miért kell okot adnotok arra, hogy trollkodjak😂, eskü kiégtem rajtatok megyek sétálni). Kérlek inkább szavazzatok...
2021. ápr. 30. 13:34
 37/77 anonim ***** válasza:
83%
Wow milyen érett ember valaki :0
2021. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 A kérdező kommentje:

"amúgy nem tudom miért számítanak neked barokkos körmondatnak, egy egyszerűen illetve többszörösen összetett mondtatok, de ha gondot okoz az értelmezése, ugynanúgy rákérdezhetnél, ahogy én tettem feléd. Csak hogy tőled idézzek, nem ciki ha valamit nem tud az ember"


TALÁN AZÉRT, MERT NÁLAD LEGALÁBB 3 SOR EGY MONDAT 😂

2021. ápr. 30. 13:35
 39/77 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg nagyon nevetségesek vagytok. Itt ripacskodok.. ti meg...komolyan veszotek 😂🤣
2021. ápr. 30. 13:36
 40/77 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg gondok vannak, ha egy 3-4 soros mondat sok neked. Szívesen írok 7-8 sorokat is, biztos lenne olyan, aki képes lenne érteni. Az érettségin is bonyolultabb mondatok vannak ennél, pedig az sem nagy cucc
2021. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!