Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A skizofrén ember az igazságba...

A skizofrén ember az igazságban él és nem a valóságban. Egyetértetek?

Figyelt kérdés
Én igen.

2021. ápr. 30. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 A kérdező kommentje:

"ezt csak beleolvastad. simogatií akartad a saját egódat és leereszkedően megmagyaráztad azt amit meg se kellett volna magyarázni, de így legalább látjuk, mi proli parasztok is, hogy te mennyire tájékozott vagy. kár hogy átlátunk rajtad"

Ja kóros egoista személyiségzavarban is szenvedek 😂. Van még valami mondandód. Nehogy magadban tartsd, tudooood Jung is megmondta az elfojtást mindig követi egy kitörés. 😉

2021. ápr. 30. 13:09
 22/77 anonim ***** válasza:
83%
Nekem minden tetszik, csak igyekszem úgy kommunikálni feléd, hogy képes legyél megérteni anélkül, hogy támadónak éreznél. Tényleg sajnálom, ha ez nem sikerül, de én igyekszem. Én is gyakorlom a kommunikációt, azért is vagyok itt. Nyitott vagyok a véleményedre, ha nem lennék, rá sem kérdeztem volna mit értesz azon amit írsz :)
2021. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:
Hát kedves 20-as, mivel nem akarok diskurzusba kezdeni, így nem is szaporítom annyira a szót. Leírtam egy soros bevezetőt a pozitivizmusról, ha te ezzel nem vagy megelégedve, semmi baj, akkor nézz utána. De ne itt hisztizzél.
2021. ápr. 30. 13:12
 24/77 A kérdező kommentje:

"Nekem minden tetszik, csak igyekszem úgy kommunikálni feléd, hogy képes legyél megérteni anélkül, hogy támadónak éreznél. Tényleg sajnálom, ha ez nem sikerül, de én igyekszem. Én is gyakorlom a kommunikációt, azért is vagyok itt. Nyitott vagyok a véleményedre, ha nem lennék, rá sem kérdeztem volna mit értesz azon amit írsz :)"


Kérleeek, kímélj meg az álnaív csúsztatásaiddal.

2021. ápr. 30. 13:13
 25/77 anonim ***** válasza:
100%

" kóros egoista személyiségzavar" érdekes, hogy ezt nem nárcisztikusnak írtad, sokkal okosabbnak hangzik.

Számomra most vált egyértelművé: önbizalomhiány miatt érzel mindent támadásnak, és szakszavak, idegen eredetű szavak használatával próbálod az értékes, értelmes ember látszatát kelteni, nem tagadom hogy az vagy, csak az, hogy ezt bizonyítani szeretnéd erre utal, hogy te nem hiszed el. Ez a nárcisztikus személyiségzavar alappillére, sajnállak tényleg

2021. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
84%
Áhh értem, szóval te el sem tudod képzelni, hogy valaki nyitott legyne a másik felé (ismét magából indul ki az ember), illetve hogy igyekezzen érthetően kommunikálni. Érdekes megcáfolni nem tudod (én sem tudnám, mivel nem hazudok), ennek ellenére sem váltasz barátságosabb stílusra, továbbra is el szeretnél utasítani. De semmi gond, én sosem fogok emiatt bárkire neheztelni, tudom, hogy aki így viselkedik, annak nagyon nehéz élete lehet. Remélem jobbra fordul neked minden
2021. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
65%
kérdező te vagy az egyetlen aki itt hisztizik
2021. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 A kérdező kommentje:

Óóóo, ez már egy súlyos vád. De én bóknak veszem 😉. Úgy is a nárcisztikus emberek a legmenőbbek.

Ember hiába ordibálsz rám kígyót békát, ennek ellenére se tehetek arról, hogy nem vagy normális. Talán el kéne fogadnod, hogy van aki nem kíváncsi rád, nem kíváncsi a véleményedre. Nem pedig erőszakosan tukmálni magad másokra. Talán ezért lógsz egyfolytában gyakorin, mert nem kíváncsiak rád.

2021. ápr. 30. 13:21
 29/77 A kérdező kommentje:
Emberek nem hisztizek. Én csak egy szavazós kérdést tettem fel. Nem pedig pofázós kérdést.
2021. ápr. 30. 13:23
 30/77 A kérdező kommentje:
Szóóval, ha szavazni akarsz, akkor szavazz, de ha nem, akkor ereszd el a kérdést. Mi ebben a nehéz?
2021. ápr. 30. 13:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!