Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért nézik le az öngyilkosokat...

Mért nézik le az öngyilkosokat? Azaz ha megvan az okod az öngyilkosságra akkor mért olyan nagy baj, hogy megteszed?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
58%

Nem várni kell hogy a sültcsirke belehuppanjon az öledbe..

TEGYÉL VALAMIT! Ne legyél lusta!!!

2010. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
68%

Én egyetlen esetben értem meg őket. Pl. ha tudja, hogy hamarosan megfog halni, és már nem bírja a szenvedést, mert fájdalmai vannak.

Más oka nem lehet. Mást mindent meglehet oldani. Nem mondom, hogy ez mindig könnyű, de idővel minden rendbe jön, ahogy már írták előttem.

2010. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
51%
Azért nézik le, mert önző dolog. A saját problémái miatt ilyenre vetemedik. Arra nem gondol, hogy a szülei, hozzátartozói, szerettei mit fognak érezni. Különben is, nincs olyan dolog, ami elfogadható magyarázat lehet rá. Talán a tuti 100%-os gyógyíthatatlan betegség utolsó stádiuma...
2010. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
85%

Ezért: Egyik ismerősömnek az apja azért lett öngyilkos mert kirúgták és magára hagyta a feleségét úgy hogy az ikrekkel volt várandós. Ez az amikor csak magára gondol és másra nem.

Szerintem.

2010. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is egy elég önző dolog.
2010. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De ha úgy látja, hogy ugyse sajnálná senki se?
2010. szept. 24. 16:10
 17/75 anonim ***** válasza:
29%
Olyan nincs, hogy valaki senkinek se hiányzik! Ezt csak úgy érzed. Nyiss az emberek felé, meglátod mindenkinek van sok ezer gondja.Az emberek többsége nem szereti az állandó panaszkodást. Próbálj meg beszélgetni, ne magaddal, hanem a többiekkel foglalkozni. Meg fogsz lepődni.Öngyilkosságra soha nincs ok, sem mentség. Gyávaság!
2010. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
34%
Az szerintem azért van,mert depressziós!Azért,mert úgy látja,h.nem sajnálná senki,az még nem olyan biztos!És szerintem a problémákkal szembe kell nézni és nem menekülni előlük,főleg nem öngyilkossággal.És pl. lehet,h. aki az öngyilkosságon gondolkodik a gondjai miatt és meg is teszi,akkor lehetőséget sem ad arra,h. jobb legyen.Ha valaki öngyilkos lesz és nem lett volna az,lehet egy idő után rendeződtek volna a dolgai.És hány ember van,aki küzd az életéért és még is meghal?Az életet meg kell becsülni,mert csak egy van belőle.És ez a mondás is igaz szerintem:"Mindenki saját sorsának a kovácsa!" Úgyhogy semmi képpen nem az öngyilkosság a megoldás!
2010. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 A kérdező kommentje:
Akkor mi? :s
2010. szept. 24. 16:41
 20/75 anonim ***** válasza:
61%
A kitartás,az akarat,a küzdelem a jobbért!Senkinek sem egyszerű az élete,mindenkinek vannak gondjai!Ha mindenki az öngyilkosságot választotta volna,akkor most mi lenne?Bízni kell,reménykedni és cselekedni azért,h.egyszer jobb lesz!Az életet nem szabad eldobni!Kedves kérdező,talán a te fejedben forognak ilyen gondolatok?Ha igen,akkor mi az oka,ha szabd kérdezni?És hány éves vagy?
2010. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!