Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért nézik le az öngyilkosokat...

Mért nézik le az öngyilkosokat? Azaz ha megvan az okod az öngyilkosságra akkor mért olyan nagy baj, hogy megteszed?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem voltál bunkó szó sincs róla :).. hát nagyon remélem. De nagyon szívesen emailoznék veled ha neked ez nem teher (már akartam én is kérdezni. de aztán gondoltam inkább hagyom) :)
2010. okt. 3. 17:06
 72/75 anonim ***** válasza:
Akkor jó,ha nem tartasz bunkónak!:) Ha minden igaz,akkor beállítottam,h. tudj küldeni e-mailt.Amúgy nem teher nyugi!:)Írj csak bármikor!Majd igyekszem minél előbb válaszolni!:)
2010. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:
hát ha minden igaz akkor küldtem neked egy mélt :)
2010. okt. 3. 17:50
 74/75 anonim ***** válasza:
Igen,minden igaz!:)
2010. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim válasza:

Azért mert egyszerűbb feladni és megölni magad, mint szembenézni az életeddel és önmagaddal..

Nyolc évig az iskolában folyamatosan bántottak fizikailag és lelkileg is, kiközösítettek, nem voltak barátaim, stb. És igen. Nekem is megfordult nem egyszer a fejemben az öngyilkosság. És tudod miért nem öltem meg magam? Nem, nem azért mert nem voltam elég bátor hozzá. Hanem azért mert úgy döntöttem szembenézek a problémával. Amit nagyon jól tettem, mert az életben vannak nehézségek, nem is kicsik amiket át kell hidalni, ahhoz, hogy boldog lehess. Ha öngyilkos leszel, az olyan mintha elmenekülnél az életed, a sorsod, a problémád elől, és inkább homokba dugnád a fejed, mert az könnyebb. Nem. Boldog ember csak az lehet, aki tud küzdeni és nem adja fel. Az öngyilkosság nem bátorság és nem kell tisztelni, aki megteszi. Aki a saját életét önszántából eldobja, az egy gyáva ember..

2016. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!