Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopaták / szociopaták...

Rengarzzz kérdése:

Pszichopaták / szociopaták gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés

Diagnosztizált másodlagos pszichopata vagyok ASPD (szociopátia)


Az előző kérdésemet törölték mert úgy ítélték meg, hogy nem nyilvánult kérdésnek.


Szóval a kérdésem ezúttal:


Mi az amit mindig megakartál kérdezni egy pszichopatától, szociopatától de eddig nem merted, vagy nem volt rá lehetőséged?



2023. aug. 23. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
81%

"Akartál már annyira valakit hogy bármire képes lettél volna érte" Érte? Na ne vicceljünk már. "

Ezek nem egy szociopata válaszai egy szociopata úgy működik ahogy, nem ahogy te gondolod. Ha magasan funkcionáló szociopata lennél akkor a politikában lennél nem gyakoriznál, ha nem akkor meg nem is tudnád magadról hanem valahol tökölön ülnél. Nem vagy szociopata.

2023. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
71%
De tök ügyes vagy elküldtél a csajodnak más csajokról meztelen képet aztan rájöttél hogy ezen meg fog sértődni és ezt nem szabad, meg mondtál egy trágár viccet anyud meg nem értette. Ügyes kisfiú vagy.
2023. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
74%

"Igen Anyum", "De jó volt"

Tényleg szórakoztatsz:)

❣️

2023. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 NTBS ***** válasza:
26%

Mióta vagy beteg?

Mit teszel,hogy meggyógyulj?

2023. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:

64 gondolom gyerekkorom óta (és nem vagyok beteg)


Semmit, még ha tehetnék is, se tennék semmit.


Nem értem miért egeszseges depressziósnak lenni, vagy full mental breakdownon keresztül menni, ha meghal egy hozzátartozom.

Az empátianak sem értem mi értelme, az egyik barátom savat önt a szemébe, és megvakul, most én érezzem magam rosszul emiatt? De miért? Neki jobb akkor?


Az érzelmek sokkal inkább tűnnek nekem "betegségnek", mint azok hiánya.

2023. szept. 2. 19:57
 66/69 Bitorló37 válasza:
70%

Szerintem nem vagy pszichopata, sem szociopata, egyszerűen csak nem bírod el a visszautasítást. Így hát, a biztosra mész, ahol csak Te jöhetsz ki nyertes félként egy kapcsolatból, azaz te lehetsz az, aki kilép. Egyébként igazad van, mert nem tudod, hogy mikor botlasz bele egy olyanba, aki TÉNYLEG megszívatna azzal, hogy egy "rövid ismeretség" után nem lesz semmi:D

De a barátaidat jól válogasd meg, mert azért az egy nagyon jó mondás, hogy "Madarat tolláról...". Különösen a tök semmitmondó, kifejezetten karikatúraszerű barátokkal kell vigyázni, bűnözői múlttal. Mert BÁRMILYEN kapcsolatban is voltál vele, már régen rossz.

2023. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
50%
#8 Es magadat diagnosztizaltad mar? NPD? (narcisstic)
2023. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
67%
Hogy viszonyulsz a szexhez? Vagy az intimitáshoz? Mennyire vagy perverz? Vannak nálad tabuk? Milyen formában, hogyan szeretsz közösülni a nővel: finoman; gyengéden; szenvedélyesen; esetleg durván? Mik azok a dolgok, amik beindítanak, felizgatnak?
2023. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
61%

A kérdező hipochonder, bár lehet, hogy már nem is érdekli a kérdése.

Wannabe pszichopata a legjobb jelző a kérdezőre.

febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!