Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopaták / szociopaták...

Rengarzzz kérdése:

Pszichopaták / szociopaták gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés

Diagnosztizált másodlagos pszichopata vagyok ASPD (szociopátia)


Az előző kérdésemet törölték mert úgy ítélték meg, hogy nem nyilvánult kérdésnek.


Szóval a kérdésem ezúttal:


Mi az amit mindig megakartál kérdezni egy pszichopatától, szociopatától de eddig nem merted, vagy nem volt rá lehetőséged?



2023. aug. 23. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
9%
És még 48-nak: Nagyon unalmas, hogy egyesek állandóan a helyesírással vannak elfoglalva, mintha legalábbis a Tudományos Akadémia rendes levelező tagjai lennének. Menj el tanárnak, javítgasd a dolgozatokat és oda írogasd a magvas gondolataidat. Köszi!
2023. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy te szociopata kerdező csak különlegesnek akarsz tűnni, pedig nem vagy az. Nagyon unatkozhatsz. Sok hülye meg beveszi.
2023. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
81%
Így van, ahogy 52 írja. Sebaj, jövő héten már suli
2023. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 Jól van ez így? ***** válasza:
81%
Már bevallotta, hogy csak kitalálta és még elküldött mindenkit a csába, csak azt közben törölték. Legalább nézett volna utána rendesen, hogy minek vallja magát.
2023. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
21%

Dehogy találta ki:)

Mindenkit azért nem lehet megvezetni. Az egyetlen hibád, hogy ironikus vagy, erőteljesen nárcisztikus és szerintem teljesen hülyének nézed a nőket, pedig hidd el, mindenki nem a semmire kap egy rakat diplomát.

De rendben, elengedlek, mert ez nekem egyébként is sok lenne.

2023. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
78%

55, biztosan személyesen is ismered :D


Képzeld, nálunk épp havazik. Ide írom, úgyhogy biztos igaz.

2023. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 Jól van ez így? ***** válasza:
42%
Ja, minden nap összeakad a tekintetük a tükörben.
2023. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

Tényleg kiirtam, én sem értettem hogy, hogy lett törölve a komment, szívesen törölném a kérdést is elég értelmetlennek tűnik.


Ha úgy gondolod, hogy kitaláltam, és azt szeretnéd, hogy ez a kép legyen a fejedben rólam, akkor lehet. De nem értem miért írod le, és pazarlod vele az Én ES a Te idődet.


Ami még a különlegességemet és a feltűnési viszketegsegemet illeti, igen az a tervem hogy nevet csináljak "Rengarzzz"-nek a gyakori kerdeseken, majd evvel a hatalmas hírnévvel atvegyem Magyarország miniszterelnöki pozícióját (őszintén nem értem miről beszélsz)

2023. aug. 31. 19:05
 59/69 Jól van ez így? ***** válasza:
88%
Nem úgy gondolom, hanem tudom. Azzal te ne törődj, nem minden rólad szól!
2023. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
81%
Én nem rabolom az idődet kerdező csak végigolvastam a kérdésed és a válaszaid egy gyerek válaszai aki különlegesnek akarja hinni magát, utánaolvasott a szociopátiának és próbálja elhitetni saját magával is hogy az. Bemagyarázod magadnak hogy az vagy pedig nem, ez látszik a válaszaid alapján. Figyelmet akarsz. Egy szociopata nem így működik. Majd találkozol eggyel a való életben is.
2023. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!