Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopaták / szociopaták...

Rengarzzz kérdése:

Pszichopaták / szociopaták gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés

Diagnosztizált másodlagos pszichopata vagyok ASPD (szociopátia)


Az előző kérdésemet törölték mert úgy ítélték meg, hogy nem nyilvánult kérdésnek.


Szóval a kérdésem ezúttal:


Mi az amit mindig megakartál kérdezni egy pszichopatától, szociopatától de eddig nem merted, vagy nem volt rá lehetőséged?



2023. aug. 23. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

26 és a többi sokat írtál, de nem mondtál semmit.


Mindemellett nem láttam még gyáva pszicho/szociopatát a világ legbátrabb emberei, nem értem hogy lehet valaki gyáva, aki még a félelem érzésére is immunis. npdset esetleg.


Kognitív empátiát lehet fejleszteni, érzelmit viszont képtelenség, csak úgy, mint ahogy képtelenség a vakoknak elmagyarázni a piros színt.

2023. aug. 25. 17:08
 32/69 anonim ***** válasza:
33%
26, apám keresztapja volt ilyen, majd ugyanilyen lett a fia is. Én meg egyszerűen nem emlékszem, hány éves kis gyerek voltam, mikor az öregről elkezdtem magyarázni a családomnak, hogy milyen. "Természetesen" minden alkalommal leállítottak, tudod, a jó öreg "ne szemtelenkedj, te csak egy gyerek vagy" és a többi szöveggel. És valahogy annyira másnak éreztem mint amilyen én vagyok, hogy elkezdtem figyelgetni az embereket. Persze csak úgy gyerek ésszel. És mindig megjegyeztem otthon. Ma már családügyileg van "rossz természetem", állítólag csak a hibát keresem mindenkiben. Jócskán felnőtt vagyok, de még mindig rám mernének szólni, pedig nem kötekedni szoktam, csak felhívni a figyelmüket, kit nem kellene közel engedni. Ők meg elvárnák, hogy hajbókoljak, mert ők ilyenek. Én meg inkább távolságot tartok. Akiknek annyit nem érek, hogy higgyenek nekem, azok nem nézik, hogy nekem mi a jó. Akkor miért akarjak a jó kislányuk lenni?
2023. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, még valahol beszéltél a magasságról meg a kígyókról, esetleg nézz utána az ősi félelmeknek, mind a kettő az. Velünk születik, az életünket védi.
2023. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
33 Igen a fulladás is, viszont alacsony embereknek valamiért sokkal kisebb százalékuk teriszonyos.
2023. aug. 25. 18:43
 35/69 anonim ***** válasza:
29%
Egyértelmű volt :)
2023. aug. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
21%
kedves Kérdező! Te is fegyveres testületnél szolgálsz? Állítólag ott sokkal nagyobb arányban fordulnak elő az ezzel élők:)
2023. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
42%
Akartál már annyira valakit, hogy bármire képes lettél volna érte?
2023. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

36



kedves Válaszoló!

Nem.

Igen állítólag nagyobb arányban fordulnak elő.

2023. aug. 31. 02:14
 39/69 A kérdező kommentje:

37


Értem, hogy a kérdésre valami kézenfekvő, egyszerű (igen, nem) választ szeretnél.

Esetleg valami romantikusat? (volt egy lány és nagyon szerettem, de kapott egy munkát Olaszországban, és elbucsuztunk, de utána futottam a reptérre, és azt mondtam, hogy bomba van nállam, hogy leállítsák az egész repteret amivel sikeresen bizonyítottan volna a "szerelmem").


Nem. Nem tudok ilyen választ adni.


Miért?


Mert a kérdést sem értem.


"

2023. aug. 31. 02:20
 40/69 A kérdező kommentje:

"Akartál már annyira valakit, hogy bármire képes lettél volna érte?"


Bármire képes vagyok. (Lehet hogy nem tudok repülni, vagy képtelen vagyok láthatatlanná válni, de ezeken kívül nem értem, hogy miért ne lennék képes bármire)


Te is képes vagy bármire! (Miért kell ehhez "valakit akarni")


"Akartál már annyira valakit"


Nem hogy "annyira" nem, hanem, szinte egyáltalán nem "akarok" senkit. Ha csak nem nagyon hasznos számomra.


Nem értem a kérdést pontosan.

2023. aug. 31. 02:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!