Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem veszi tudomásul a...

Miért nem veszi tudomásul a családom, hogy minőségileg éheznek?

Figyelt kérdés
Mindig is sovány fiú voltam. 176 centivel 55 kiló. A család állandóan cseszeget, hogy egyek meg hogy eddzek. Hónapok óta figyelem, hogy miket főzünk. Van, hogy hetente egyszer eszünk húst, minden nap szegényes, krumplis és tésztás ételek készülnek. Erről nem lehet meghízni, edzeni meg pláne. Amikor hoztam a boltból magamnak kajákat, hogy elkészítsek magamnak normális ételeket, kaptam a gunyoros megjegyzéseket, hogy nem jó az amit ők készítenek. Nem tudok egyszerűen továbblépni, fejlődni, mert vissztartanak.

2022. aug. 4. 17:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
30. Meg arról sem hogy hogy miket enne szívesebben.
2022. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
37%

Mert szarnak bele, nem értenek hozzá


Te meg szard le őket, és oldd meg ahogy tudod

2022. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Lehetőleg a saját zsebére.
2022. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Mamahotelben könnyű leszólni az ingyenkaját.
2022. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

28-as, személyeskedni azt tudsz, de a mondatom értelmezésével akadnak problémáid.


Pech.

2022. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Egyébként kétlem, hogy képes lennél lefolytatni velem egy minőségi vitát, hiszen már egyetlen mondatra is kssoljak be - a válasz.


De megpróbálhatod... ;)

2022. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
34%

"Erről nem lehet meghízni, edzeni meg pláne."


Meghízni nagyon is tökéletesen lehet a szénhidrátbombától. Izmot építeni már kevésbé.

2022. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!