Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban nagy kérés lett volna...

Valóban nagy kérés lett volna karácsonyra?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kértem egy drónt 40.000 ft-ért és úgy kiakadtak mintha nem is tudom mi lett volna és azt mondták hogy szó sem lehet róla mert nagyon drága és biztos elrontanám úgy hogy belevezetem a falba és tönkremegy és akkor 40.000 ft megy a kukába ami egyáltalán nem igaz mert én kisebb koromban is modelleztem és egész jól kitapasztaltam hogy hogy kell irányítani egy ilyet de hallani sem akarnak róla de könyörgöm nem a legújabb iphone-t kértem vagy egy S7-t vagy egy ilyen kategóriájú ajándékot és nem azért de nem örülniük kéne hogy modellezni akarok és nem egésznap gépezni és stb ? És mielőtt valaki az anyagiakat kérdezné középkategóriájú család vagyunk egy panelban

#karácsony #vita #drón #ajándék szülők
2016. dec. 3. 15:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
95%

"Azt én a szemük előtt dobtam volna a tűzre :)"


Az írásodból úgy látom, hogy meg is tetted, de szerencsétlen.

2016. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hol olvastad, hogy valami idióta a "tűre dobta volna"? Egyébként tudom, vannak ilyen vadbarmok. de nem találom hol írta bárki is? Hányas hsz.ban?
2016. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:
Privátba írt nekem és ezt válaszoltam vissza
2016. dec. 4. 13:34
 94/102 anonim ***** válasza:
95%

"Ezt hol olvastad, hogy valami idióta a "tűre dobta volna"? Egyébként tudom, vannak ilyen vadbarmok. de nem találom hol írta bárki is? Hányas hsz.ban?"


Ő írta nekem privátban, de nem ott akartam válaszolni, mert eszem ágában sincs senkivel levelezni, aki ilyen ... - hadd ne mondjam milyen szinten áll agyilag.


Amúgy Kérdező, én ugyan nem írtam neked privátban semmit. Ezt nem tudom, hol álmodtad, de jó lenne, ha legalább nem hazudoznál, mert én nem vagyok hajlandó privátban beszélgetni senkivel, szóval nyilván eszemben nem volt privátban írni. Egyébként mindenki láthatja, hogy mire válaszoltál (ide van írva!), szóval minek mondasz ilyeneket??

2016. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:

Amúgy Kérdező, találtam neked 2 jó drónt:

[link]

Ez akciós, kicsivel több mint 10K

[link]

Ez meg egy minidrón, 5K

2016. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim válasza:
91%
Szerintem kérj pénzt karácsonyra, aztán gyűjtögess, majd amikor összegyűlik elegendő, vegyél magadnak egyet.
2016. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim válasza:
96%

Na beszéltél azóta a szüleiddel erről?

Egyébként én is csatlakoznék az előző válaszolóhoz, ha te gyűjtögeted össze rá a pénzt az sokkal jobb, és jobban meg is becsülnéd, majd meglátod :)

2016. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
VALÓBAN elkérte tőled a címed az a nagypofájú felajánlkozó aki azt mondta, ha megveszi neked?? Mi történt?
2016. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:

Épp most este jártam az Aldiban és 8-12 ezer körül lehet már kapni ilyen cuccokat. Van drágábban is ami már vissza megy a kiindulási pontra (hazatalál) ha megszakad a kapcsolat a vezérlővel, de az 24 ezer körül van már. Mégse negyven!


Szerintem el kellene menned egy ilyen üzletbe és körülnézhetnél, aztán ..újratervezés... a megváltozott lehetőségek szerint.

2016. dec. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim válasza:
100%
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de a fő kérdésedig eljutottam, és szülőként azt gondolom, hogy igen, ez most túlzó kérés volt olyan okok miatt, amikről talán nem tudsz, de igen, ezt teljesen normális, kedves hangnemben is elmondhatták volna a szüleid, és igen, kereshettetek volna közösen megoldást arra, hogy akkor nem karácsonyra, hanem pl. több alkalomra kapott pénz összegyűjtéséve a tiéd lehessen, amit annyira szeretnél, vagy közösen utánanézhettetek volna egy kompromisszumos megoldásnak, pl. valamivel kevesebbet tudó drón kevesebbért, millió és egy olyan megoldás lehetett volna az ordibálás helyett, amiből Te, kedves kérdező, megérted, hogy a pénzt meg kell becsülni és átgondolva elkölteni, és nem kaphatunk meg mindent mindig, amire vágyunk, de mindezt úgy, hogy a szüleid is tiszteletben tartják a vágyaidat és az érzéseidet.
2016. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!